Poniedziałek 20 września 2021r. 
REKLAMA

Anja Rubik: Inwestuję czas w rzeczy, w które wierzę [FILM]

Data publikacji: 2018-11-25 23:07
Ostatnia aktualizacja: 2018-11-29 13:50
Anja Rubik: Inwestuję czas w rzeczy, w które wierzę
 

Modelka podkreśla, że przeszła już przez każdy etap w swojej karierze i ma na swoim koncie setki prestiżowych pokazów mody, kampanii reklamowych i sesji zdjęciowych. Teraz jest w takim momencie kariery, że może nieco zwolnić i czasem zrezygnować z projektów z branży mody na rzecz innych działań. Coraz częściej angażuje się bowiem w walkę o prawa kobiet i propagowanie edukacji seksualnej wśród młodzieży.

Anja Rubik należy do światowej czołówki modelek. Jej zdjęcia były na okładkach magazynów w wielu krajach. Gwiazda ma wysoką pozycję na rynku, dlatego wciąż podpisuje intratne kontrakty reklamowe.

– Obecnie jestem w czterech największych kampaniach modowych. Faktycznie jestem w takim momencie swojej kariery, że nie wypada mi wszystkiego robić, już bardziej selekcjonuję te prace. Jeżeli chodzi o pokazy mody, to robię jeden pokaz w jednym mieście zamiast osiemdziesięciu – mówi agencji Newseria Anja Rubik.

Modelka nie ukrywa, że chce również spełniać się na innych płaszczyznach. Przede wszystkim walczy o prawa kobiet: o prawo do aborcji, dostępu do pigułki dzień po, czy dofinansowania in vitro oraz badań prenatalnych najnowszej generacji. Modelka twierdzi, że kobiety są spychane w kąt, nie mogą decydować same o sobie i nikt nie chce słuchać, co mają do powiedzenia. Zamierza więc zrobić wszystko, by zmienić mentalność i stereotypy.

– Mam trochę tego czasu więcej i mogę zainwestować go w rzeczy, w które mocno wierzę. Wydaje mi się, że jest to odpowiedni czas. Czuję pewną odpowiedzialność, żeby w jakiś sposób podziękować losowi za to, że mnie się udało – mówi Anja Rubik.

W zeszłym roku Anja Rubik wystartowała z kampanią #sexedpl, ale na tym nie poprzestała. We wrześniu zorganizowała w Warszawie specjalne warsztaty, wykłady i pokazy filmowe, mające na celu uświadamianie w kwestiach seksualnych, dla wielu nastolatków wciąż będących tematem tabu. Na półki księgarń trafiła również książka „#sexedpl”, w której modelka rozmawia z ekspertami o dojrzewaniu i życiu seksualnym, zadając pytania, które wielu osobom mogą wydać się odważne, ale uzyskanie na nie odpowiedzi jest niezwykle pożądane.

Źródło: Newseria.pl

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

trohan
2018-11-29 12:55:15
@Ty uroda -typu końskiego" popatrz na swoją szkaradną mordę..."piękna" się odezwała.
HogoFogo
2018-11-29 08:28:01
Największymi specjalistami w dowolnej dziedzinie: technicznej czy filozoficznej są w Polsce celebryci. Zwykle im mniej skończonych fakultetów, tym większe aspiracje naukowe.
Uroda raczej typu końskiego
2018-11-28 20:51:27
Siostra Giertycha?
Jarun
2018-11-26 13:30:00
Uroda mija, a żyć z czegoś trzeba. Od takich nauczycielek uchowaj nas Boże.
Rafał
2018-11-26 08:56:38
Czy udział w prestiżowych pokazach mody uprawnia do organizowania wychowania seksualnego młodzieży?
nie nowoczesny
2018-11-26 08:28:20
totalnie pusta baba

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ