niedziela, 21 lipca 2019.
Strona główna > Na Luzie > Agata Młynarska o kobiecie na zakręcie

Agata Młynarska o kobiecie na zakręcie [FILM]

Agata Młynarska o kobiecie na zakręcie
Data publikacji: 2018-09-14 10:09
Ostatnia aktualizacja: 2018-12-21 14:20
Wywietleń: 1793 350777

Dziennikarka chce pomagać kobietom po rozwodach. W swoim nowym programie pokaże rozwódkom jak ciekawie zmienić wygląd, a także na nowo zaaranżować wystrój mieszkania, aby zatrzeć wspomnienia po nieudanym związku. Gwiazda nie ukrywa, że sama ma bolesne wspomnienia związane z rozpadem małżeństwa, jest więc w stanie zrozumieć swoje bohaterki i pokazać im, jak znaleźć nową drogę w życiu.

Nowy program Agaty Młynarskiej, który w październiku zadebiutuje na antenie TVN Style, nosi tytuł „Ex-tra zmiana”. Zdaniem prowadzącej format ten mówić będzie o nowej szansie i wychodzeniu obronną ręką z tak kryzysowej sytuacji, jaką jest rozwód. Dziennikarka jest przekonana, że dla każdej kobiety rozpad małżeństwa stanowi trudne, często bardzo bolesne doświadczenie, nawet jeśli sama przed sobą próbuje nie nadawać mu istotnej rangi.

– To jest coś bardzo trudnego, dla wielu traumatycznego, co sprawia, że niejedna poduszka jest mokra i wypłakana od łez. Ten program daje szansę dziewczynom, które zdecydowały się na wyjście na prostą – mówi Agata Młynarska.

 

W magazynie „Ex-tra zmiana” dziennikarka będzie pokazywać kobietom, jak mogą zmienić swoje życie po rozwodzie. Podstawę tych zmian stanowić będzie metamorfoza w zakresie wyglądu zewnętrznego, a więc nowa fryzura, makijaż, i sposób ubierania. Równie ważne będą jednak przeobrażenia przestrzeni życiowej bohaterek programu obejmujące nową aranżację mieszkania.

– Zrobimy fajne zmiany w ich mieszkaniu, żeby nic się nie kojarzyło z byłym, czyli „ex” i zatrzemy dawne ślady złych wspomnień – mówi Agata Młynarska.

Gwiazda uważa jednak, że najciekawszym elementem „Ex-tra zmiany” będą wręcz metafizyczne więzi, jakie nawiążą się między nią a uczestniczkami programu. Jej zdaniem taka relacja zachodzi między kobietami, z których jedna chce pomóc, druga natomiast czuje potrzebę podzielenia się swoimi problemami. Agata Młynarska zapewnia, że chce wspierać kobiety znajdujące się na życiowym zakręcie i pokazywać im, jak go pokonać.

– Sama przez to przeszłam, każda z nas ma swój indywidualny Mount Everest, sytuacje są nieporównywalne, nieprzystawalne do siebie, ale każda z nas bierze zakręt i chcę im pokazać, że mogą z tego zakrętu wyjść naprawdę całe i piękne – mówi dziennikarka.

Źródło: Newseria

Komentarze

Panowie "przebudzcie sie"...
Niech tylko za szybko "nie pedza" z tymi Rozwodami... bo jeszcze powypadaja na zakrecie !! A Ewa w Raju jak szybko wystapila o Rozwod...?
2018-09-20 00:19:23
Jarun
Robi się na ciasną cipeczkę...stara rozpadówa.
2018-09-19 10:29:33
A_Szczecin
Żałuję, że wręcz namawia się kobiety do rozwodów. Pełno jest takich pseudodoradczyń. Nikt nie myśli o mężczyznach, a tym bardziej o dzieciach. Pseudodoradczynie radzą, jak rozwalić rodzinę i życie mężczyźnie. KARAĆ ZA FAŁSZYWE ZEZNANIA W SĄDACH W SPRAWACH ROZWODOWYCH - SZANOWAĆ PRAWA ZARÓWNO KOBIET, MĘŻCZYZN I PRZEDE WSZYSTKIM DZIECI!!!
2018-09-17 13:17:13
I "powodem" moze byc...
Bylismy na Wczasach w tych Goralskich Lasach... gdzie w promieniach slonecznych opalalismy sie - a Panna Krysia dokonala tego... jak On przysiadl itd. !!
2018-09-16 01:22:26
24... do j-23
Bo Faceci nie potrafia sie tak przed /jak i po Rozwodzie zorganizowac... i samemu "uciekaja" w wodke by pozalewac rozstanie - a szczegolnie jak sa jeszcze male dzieci !! Reasumujac: pomimo juz roku 2018-go jeszcze sie taki Nie narodzil - co by Kobicie "dogodzil"... ??
2018-09-16 01:07:43
Przeciez...
To glownie Kobiety sa bardziej nie-za-do-wo-lo-ne... i wystepuja w wiekszsoci przypadkow o Rozwody i jeszcze trzeba je "Lepiej przeszkolic" by Rozwodow bylo wiecej ??/!! Czyli ze, Pani Agata chce te Sprawy noga "pozamiatac"... a zastanowila sie nad tym jak to wszystko na bardzo dluuugo... przezywaja "rozwodowe" Dzieci !!
2018-09-16 00:57:35
j-23
A co z ze zdradzanymi mężami, porzuconymi, wykorzystanymi w gierkach kobiecych.Czy tylko kobiety są poszkodowane. Czy faceci nie mają uczuć?.To się grubo mylicie.Dlaczego nie pisze się o facetach którzy wpadają w alkoholizm lub narkotyki, nie dajacy sobie rady po rozwodach.Ilu się stoczyło właśnie przez kobiety, które ich zostawiły np.dla młodszego.Kobieta zaraz chodzi z drugim pod pachę, a mężczyzni w większości się staczają.Nie spotkałem się z artykułem,który głośno pisze o pomocy dla nieradzących sobie facetów.Czy tylko aby kobiety były na ziemi,dlaczego jest nagłaśniane tylko o kobietach??????.
2018-09-14 18:05:16
.
Osoby po operacjach plastycznych nie są wiarygodne, bo skoro same nie akceptują swojego wyglądu, to jak mogą wymagania tego od innych.
2018-09-14 12:54:09

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
19
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Masowe bieganie nad morzem

Nekrologi

Sonda

Czy uważasz, że w ostatnich latach Szczecin utracił swój akademicki charakter?

 

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie