wtorek, 14 lipca 2020.
Strona główna > Na Luzie > Adam Zdrójkowski nie wyobraża sobie życia bez telefonu

Adam Zdrójkowski nie wyobraża sobie życia bez telefonu [FILM]

Adam Zdrójkowski nie wyobraża sobie życia bez telefonu
Data publikacji: 2018-09-18 10:49
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-13 15:20
Wywietleń: 2039 351658

Aktor tłumaczy, że on sam nie wyobraża sobie codziennego funkcjonowania bez telefonu, przede wszystkim dlatego że jest aktywny w mediach społecznościowych i chętnie dzieli się z fanami swoim życiem prywatnym, a jednocześnie lubi obserwować poczynania swoich znajomych i idoli. Podczas wakacji z ukochaną aktor również nie rozstawał się ze swoim ulubionym gadżetem.

Adam Zdrójkowski jest przedstawicielem tego pokolenia, które nie potrafi długo wytrzymać bez smartfona. Gadżet ten umożliwia bowiem dostęp do portali społecznościowych i jest wręcz niezbędny w wielu sferach codziennego życia młodych osób, m.in. służy do komunikacji ze znajomymi, a także pomaga w edukacji, lepszej organizacji czasu czy rozrywki.

– Raczej nie wyobrażam sobie życia bez telefonu. Byłoby trudno. Już nie mówię o tabletach, komputerze i innych rzeczach, którymi ten piękny świat nas darzy. Jak pada mi telefon, to nie wariuję, ale zawsze mam tę myśl, że zaraz przyjdzie jakiś snap, zaraz ktoś do mnie napisze, a ja nie odpiszę, będzie te parę godzin bez kontaktu, ale nigdy nie miałem czegoś takiego, że rzeczywiście gryzłem sobie z tego powodu paznokcie. Trudno wyłączyć telefon, ja zawsze lubię sobie popykać na telefonie, sprawdzić kto, co się dzieje, wrzucić jakieś zdjęcie na Instagrama. Raczej nie wyłączam – mówi aktor Adam Zdrójkowski.

Zdrójkowski przyznaje, że bycie online pozwala mu być na bieżąco – wiedzieć, jakie nowości proponują właśnie jego ulubione marki, co słychać u znajomych i co dzieje się w najbliższej okolicy.

– Czasami jest taki syndrom, najczęściej jak są jakieś fajne imprezy, na których np. nie mogę być i widzę wszystkie osoby, które to udostępniają, to mnie to burzy. Ale w tych czasach to normalne, że jak coś nas omija, to trochę nas to irytuje – mówi Adam Zdrójkowski.

Aktor podkreśla, że podczas wakacji telefon nie przeszkadzał mu w wypoczywaniu, a wręcz przeciwnie – był niezwykle pożytecznym gadżetem, chociażby dzięki aplikacjom, które pomagają w odkrywaniu urokliwych zakątków świata.

Źródło: Newseria

Komentarze

Rajmund
On jest aktorem? Niebywałe!
2019-07-13 13:59:32
Nazwa
Dlaczego teraz wszyscy maja takie same twarze - puste, bez charakteru... Spójrzcie na twarze ludzi sprzed 30, 40, 100 lat. To była potęga.
2018-09-21 13:29:51
obserwator
totalny pustak
2018-09-21 07:28:21
no nie mogę :):):)
Aktor :):):) o jejku za chwilę popuszczę ze śmiechu!!!
2018-09-18 13:14:27
hm
Yyy, a kto to jest?
2018-09-18 12:44:41

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
11
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

#GaszynChallenge Kurier Szczeciński dla Franka Kępy

Nekrologi

Sonda

W jakiej postaci jesz lody tego lata?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie