środa, 03 marca 2021r.

Niedzielski: trzecia fala pandemii jest już obecna w Polsce

Data publikacji: 2021-02-20 11:29
Ostatnia aktualizacja: 2021-03-01 13:37
Niedzielski: trzecia fala pandemii jest już obecna w Polsce
Fot. Facebook Ministerstwa Zdrowia  

Dzisiaj mamy dokładnie 8,5 tys. nowych zakażeń koronawirusem, w porównaniu z ubiegłym tygodniem jest to duża różnica, co potwierdza, że trzecia fala pandemii jest już obecna w Polsce - przekazał w sobotę (20 lutego) minister zdrowia Adam Niedzielski.

"Dzisiejsze wyniki nadal pokazują duże przyrosty, mówię o przyrostach względem poprzedniego tygodnia. Dzisiaj mamy dokładnie 8,5 tys. nowych zakażeń, to jest o 200 mniej niż wczoraj, ale tak jak mówiłem, trzeba to odnosić do poprzedniego tygodnia. Tutaj utrzymuje się ta wysoka różnica, bo to jest różnica rzędu 2 tys. przypadków. Już nie mówimy o jakichś kilkudziesięciu, kilkuset przypadkach więcej, ale o skali powyżej tysiąca" - poinformował szef MZ na antenie Radia Zet.

Niedzielski podkreślił, że potwierdza to fakt, że trzecia fala pandemii jest już obecna w Polsce.

(PAP)

Komentarze

TZ.
2021-03-02 18:39:10
Wiosenna grypa, jak co roku.
Paragraf
2021-03-02 18:34:39
Pierdu, pierdu, panie księgowy. Nawet w zakłamanych statystykach MZ nie widać pierwszej fali, a ten pan mówi o rzekomej trzeciej. Kto odpowie za śmierć ok. 70 tysięcy ludzi, którzy zmarli w Polsce ponadnormatywnie w roku 2020 z powodu braku dostępu do leczenia?
Olaboga
2021-03-01 13:26:33
Panie Ministrze Niedzielski mnie bardziej interesuje dlaczego zezwala pan na dodawanie rakotwórczych substancji do żywności, leków i odżywek w tym dla dzieci dla przykładu benzoesan sodu, dwutlenek tytanu i szeregi innych. Czy za takie działanie pana i pańskich poprzedników oraz Głównego farmaceuty nie należy się odpowiedzialność karna? A Wy wymyślacie idiotyczne fale i wprowadzacie do ludzkich organizmów dezoksyrybonukleinowy kwas mRNA nazywając to szczepionką a przecież to podstawianie nowego genu o nieznanych skutkach. Chcecie znowu zastąpić Boga satanistycznym działaniem. Wiadomo przecież o czym donosiły Media kto finansował te badania oraz budowę Świątyni Diabła w USA. to się dzieje niech pan powie dlaczego.

Dodaj komentarz

HEJT STOP


Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ