środa, 23 września 2020.
Strona główna > Koronawirus > „Maska Naszą Tarczą” – przyłącz się do akcji!

„Maska Naszą Tarczą” – przyłącz się do akcji!

„Maska Naszą Tarczą” – przyłącz się do akcji!
Data publikacji: 2020-04-23 13:28
Ostatnia aktualizacja: 2020-04-24 15:23
Wywietleń: 1346 452370

Fundacja Anioły lubią Żywioły i Zachodnia Grupa Medyczna apelują o przekazywanie różnego rodzaju masek ochronnych. Można je dostarczyć w czwartek (23 kwietnia) w godzinach 17-21 na parking Centrum Żeglarskiego w Szczecinie bądź skontaktować się z ZGM, która je przekaże dalej.  

Pracownicy szpitali i służby pracujące na pierwszej linii walki z koronawirusem są grupą najbardziej narażoną na zakażenie wirusem COVID-19. Wspólnie można im pomóc w zwiększaniu ich bezpieczeństwa! Fundacja Anioły lubią Żywioły oraz Zachodnia Grupa Medyczna zwracają się zatem prośbą o przekazywanie masek, które po odpowiednim przerobieniu będą stanowić dobre zabezpieczenie, m.in. dla pracowników ochrony zdrowia.

Potrzebne są wszystkie rodzaje masek, nawet te, które pozornie mogą nam się wydawać zupełnie nieprzydatne – przemysłowe, sportowe, wojskowe itp. Po odpowiednim przerobieniu, będą mogły być używane w miejscach, gdzie ryzyko zarażenia się koronawirusem jest naprawdę duże.

Maski można przekazać dziś w godzinach 17-21 na parkingu szczecińskiego Centrum Żeglarskiego - obok budynku dyrekcji. By się umówić na dostawę, można również się kontaktować bezpośrednio z Zachodnią Grupą Medyczną (www.zachodniagrupamedyczna.pl).

(ip)

Fot. Anioły Lubią Żywioły

Komentarze

Wacek_KO
Jeżeli Pan Kaczyński mówi "Dzień dobry!" to ja odpowiadam "Guten Tag!". Koniec i kropka.
2020-04-24 15:19:48
Kasia_PiS
Jeżeli Pan Kaczyński karze nosić maskę to ja ją noszę. Koniec i kropka.
2020-04-23 15:45:16
Staszek alkatras
Ludzie wy naprawdę wierzycie ze noszenie szmatek na twarzy chroni przed wirusem grypy? Ruszcie szare komórki. Nie ma żadnej pandemii to po pierwsze. Bo co to za pandemia gdy przez 2 miesiące umiera mniej ludzi niż jednego dnia na inne choroby. Po drugie jazdy wirus jest kilkanaście razy mniejszy niż przepustowość waszej szmatki i wydostaje się do powietrza. Po trzecie noszenie szmatki utrudnia wam wymianę gazową, przede wszystkim wydychanie szkodliwych substancji przemiany materii w związku z czym sami się trujecie swoimi wyziewami. No ale pan zarządził a ciemna masa wykonuje polecenia.
2020-04-23 14:14:30

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
13
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Festiwal Świateł - Berlin 2020

Nekrologi

kondolencje

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie