Środa 21 kwietnia 2021r. 

„Maska Naszą Tarczą” – przyłącz się do akcji!

Data publikacji: 2020-04-23 13:28
Ostatnia aktualizacja: 2020-04-24 15:23
„Maska Naszą Tarczą” – przyłącz się do akcji!
 

Fundacja Anioły lubią Żywioły i Zachodnia Grupa Medyczna apelują o przekazywanie różnego rodzaju masek ochronnych. Można je dostarczyć w czwartek (23 kwietnia) w godzinach 17-21 na parking Centrum Żeglarskiego w Szczecinie bądź skontaktować się z ZGM, która je przekaże dalej.  

Pracownicy szpitali i służby pracujące na pierwszej linii walki z koronawirusem są grupą najbardziej narażoną na zakażenie wirusem COVID-19. Wspólnie można im pomóc w zwiększaniu ich bezpieczeństwa! Fundacja Anioły lubią Żywioły oraz Zachodnia Grupa Medyczna zwracają się zatem prośbą o przekazywanie masek, które po odpowiednim przerobieniu będą stanowić dobre zabezpieczenie, m.in. dla pracowników ochrony zdrowia.

Potrzebne są wszystkie rodzaje masek, nawet te, które pozornie mogą nam się wydawać zupełnie nieprzydatne – przemysłowe, sportowe, wojskowe itp. Po odpowiednim przerobieniu, będą mogły być używane w miejscach, gdzie ryzyko zarażenia się koronawirusem jest naprawdę duże.

Maski można przekazać dziś w godzinach 17-21 na parkingu szczecińskiego Centrum Żeglarskiego - obok budynku dyrekcji. By się umówić na dostawę, można również się kontaktować bezpośrednio z Zachodnią Grupą Medyczną (www.zachodniagrupamedyczna.pl).

(ip)

Fot. Anioły Lubią Żywioły

Komentarze

Wacek_KO
2020-04-24 15:19:48
Jeżeli Pan Kaczyński mówi "Dzień dobry!" to ja odpowiadam "Guten Tag!". Koniec i kropka.
Kasia_PiS
2020-04-23 15:45:16
Jeżeli Pan Kaczyński karze nosić maskę to ja ją noszę. Koniec i kropka.
Staszek alkatras
2020-04-23 14:14:30
Ludzie wy naprawdę wierzycie ze noszenie szmatek na twarzy chroni przed wirusem grypy? Ruszcie szare komórki. Nie ma żadnej pandemii to po pierwsze. Bo co to za pandemia gdy przez 2 miesiące umiera mniej ludzi niż jednego dnia na inne choroby. Po drugie jazdy wirus jest kilkanaście razy mniejszy niż przepustowość waszej szmatki i wydostaje się do powietrza. Po trzecie noszenie szmatki utrudnia wam wymianę gazową, przede wszystkim wydychanie szkodliwych substancji przemiany materii w związku z czym sami się trujecie swoimi wyziewami. No ale pan zarządził a ciemna masa wykonuje polecenia.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ