piątek, 07 sierpnia 2020.
Strona główna > Koronawirus > Jak dotknęła cię epidemia?

Jak dotknęła cię epidemia?

Jak dotknęła cię epidemia?
Data publikacji: 2020-08-01 22:16
Ostatnia aktualizacja: 2020-08-05 11:09
Wywietleń: 625 467356

To, jak pandemia koronawirusa wpłynęła na nasze życie, jest bardzo interesujące z punktu widzenia naukowców. Każdy z nas może wziąć udział w międzynarodowym badaniu poświęconym tym sprawom.

Do projektu ankietowego przystąpiło siedemdziesiąt krajów z sześciu kontynentów. W Polsce opiekują się nim naukowcy z Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie.

Projekt objęło patronatem Ministerstwo Zdrowia oraz rektor PUM prof. Bogusław Machaliński. Rolę lidera projektu pełni dr hab. Karolina Skonieczna-Żydecka.

PUM apeluje: „Prosimy, zmotywujcie siebie, członków rodziny, znajomych i przyjaciół. Poświęćcie kilka minut na wypełnianie ankiety. Im więcej będzie respondentów – niezależnie od płci, zawodu, miejsca zamieszkania w Polsce, tym wyniki badania staną się bardziej wiarygodne i nasi naukowcy będą mogli je z dumą zaprezentować na międzynarodowym forum”.

Ankieta jest anonimowa.

(as)

Komentarze

Pandemia :-)
Wirus jest , jak najbardziej ale nie ma zadnej pandemii. Smiertelnosc na sam COVID jest na normalnym poziomie. Większosć tych którzy zmarli mieli tzw choroby współistniejące. Nakaz noszenia maseczek nie ma podstaw prawnych , to wiecej szkodzi niz pomaga.
2020-08-05 11:08:46
Do poniższego
Aha, 600 nowych przypadków dziennie to kłamstwo? Dobrze wiedzieć... Brak słów.
2020-08-03 17:34:24
stop kłamstwom
Nie ma żadnej epidemii jest natomiast totalna ściema sterowana przez WHO i globalne media! WHO specjalnie zmieniła definicję pandemii żeby można było wywołać tą globalną panikę - już nie ilość ofiar śmiertelnych tylko szybkość zarażeń decyduje czy jest pandemia czy nie! W taki sposób to ze zwykłego kataru można zrobić pandemię!
2020-08-03 09:23:03

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
28
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Rozbiórka Domu Marynarza

Nekrologi

Sonda

Czy bedziesz kupować pieczywo z chlebomatu?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie