poniedziałek, 01 czerwca 2020.
Strona główna > Koronawirus > GIS przypomina: Nie dotykać rękawiczkami twarzy!

GIS przypomina: Nie dotykać rękawiczkami twarzy!

GIS przypomina: Nie dotykać rękawiczkami twarzy!
Data publikacji: 2020-04-05 09:23
Ostatnia aktualizacja: 2020-04-06 19:41
Wywietleń: 801 450190

W czasie epidemii koronawirusa bardzo dużo osób nosi rękawiczki. Są one obowiązkowe w przypadku zakupów. Należy je jednak odpowiednio zakładać i zdejmować.

- Pamiętajmy także, by nie dotykać rękawiczkami twarzy! - przypomina Główny Inspektorat Sanitarny. - Nie należy również wrzucać ich do toalety!

Instrukcja wkładania rękawiczek

 

(ip)

Fot. GIS

Czy wprowadzone przez rząd nowe zasady bezpieczeństwa skutecznie ograniczą rozprzestrzenianie się epidemii koronawirusa w Polsce?

Komentarze

Dączyński vel Dąb
A Schetyna tymi rekawiczkami wydłubywał gila z nosa
2020-04-06 19:19:04
faza
tylko skąd te rękawiczki dostać ? Kaczyńskie tylko mają i dzielą...
2020-04-06 15:30:56
ludzie nie panikujta z rękawiczkami
- takie widziałem u Kidawy i jej kumpli, maseczek nie posiadali, mają ładne gęby i zęby.
2020-04-05 15:15:18
A co z pieniądzmi, którymi się płaci,
- o to właśnie między innymi chodzi w tym "koronoszaleństwie". Dwa lata temu "drukarnia dularów" (FED) wystartowała program z "obrotem bezgotówkowym", ale publika tego nie kupiła. Stawiam "wizę do USA za wirusa" iż w 2020 roku ludzie z obawy przed jakimś "korono" zrezygnują z własnych, "ciężko zarobionych" pieniędzy i będą żyć "długo i bezpiecznie" bez obawy o pandemię z "wirtualnym pieniądzem".
2020-04-05 15:11:30
@Kornelia
A co z pieniądzmi, którymi się płaci, i na których są wirusy?
2020-04-05 10:47:37
Kornelia
To chyba lepiej wprowadzić obowiązkową dezynfekcje rąk przy wejściu do sklepu, gdzie pracownik wpuszczajacy do sklepu by to nadzorował.
2020-04-05 10:38:38
@zauważone
A kasjerki w sklepach jak często zmieniają? Tymi samymi rękawiczkami dotykają pieniędzy (na których mogą być wirusy) i wszystkich produktów, które kupujesz. Następnie Ty przychodzisz do domu, zdejmujesz rękawiczki i gołymi rękoma je bierzesz...
2020-04-05 10:33:28
zauważone
Niektórzy , jak te rękawiczki założą , to w nich prowadzą auto , wchodzą w nich do sklepu , robia zakupy , itd , ciągle w tych samych . A mogliby w sklepie założyć nowe .
2020-04-05 09:52:29