Sobota 02 lipca 2022r. 
REKLAMA
Horoskop

Horoskop 1-7 lipca 2022 r.

Horoskop na ten tydzień przygotował Edward Gardasiewicz

www.gardasiewicz.pl

 

 

 

 
Małgorzata Wadżet Gardasiewicz. Profesjonalny astrolog z kilkunastoletnim stażem. Jej trafne prognozy były wielokrotnie prezentowane w mediach. Wzięła udział w licznych audycjach PR i TV.

Jest autorką książek i wielu artykułów. Pisze horoskopy nieprzerwanie od dziesięciu lat m.in. dla "Kuriera Szczecińskiego" i "Chwili dla Ciebie".

Zaufały jej i powierzyły swe sekrety znane i sławne osobistości. Została m.in. powołana na Honorowy Urząd Astrologa Miejskiego. Po porady zgłaszają się nie tylko szczecinianie, ale także osoby z całej Polski i liczni przedstawiciele Polonii z różnych zakątków świata.

Współodkrywca paraleli między częścią gwiazdozbioru Oriona, pasa Oriona i piramidami w Gizie a trzema gwiezdnymi placami w Szczecinie.

Skutecznie radzi w trudnych sytuacjach i pomaga znaleźć pozytywne rozwiązania w sprawach miłości, partnerskich, małżeńskich, rodziny, pracy, biznesu (rozwój firmy, kontrahenci i współpracownicy). Potrafi odczytać przeszłe wcielenia i zbadać ich wpływ na obecne życie zgodnie z prawami karmy i reinkarnacji. Oczyszcza aurę i czakry człowieka oraz miejsca z negatywnych energii.

Fascynuje ją starożytny Egipt, natura człowieka, świata i wszechświata oraz koty i delfiny.

Więcej na www.malgorzatagardasiewicz.pl
 
Edward Gardasiewicz. Znany i ceniony astrolog. Profesjonalista z wieloletnim stażem. Od kilkunastu lat prowadzi własny gabinet porad oraz praktykę. Trafnie prognozuje nadchodzące zdarzenia. Doradza dyskretnie i szybko. Pomaga w różnych sytuacjach życiowych, w sprawach osobistych jak i w partnerskich, również w biznesie.

Jako astrolog otrzymał wiele prestiżowych wyróżnień i nagród. Jego poglądy wielokrotnie przedstawiały media. W pracowni alchemicznej, którą prowadzi, powstają wyjątkowe amulety i talizmany. Tworzy je na indywidualne zamówienie. Wybrane prace są prezentowane przez muzea i galerie sztuki na terenie kraju. Autor wielu publikacji i współautor książek. Odkrywca. Wrażliwy, o wielkiej intuicji, łatwo nawiązuje kontakt. Pasje: alchemia, mitologia, symbolika, reinkarnacja, natura, koty.
www.gardasiewicz.pl
 
BaranBaran (21 marca - 19 kwietnia)

W tym tygodniu Mars władający Baranem opuści Twój znak. Ostatnia okazja dla korzystnego dopięcia spraw. Możliwe, że właśnie teraz ktoś upomni się o swoje, lub zwróci Ci uwagę na sposób postępowania.


BykByk (20 kwietnia - 20 maja)

Do Byka na jakiś czas wkracza wojowniczy Mars. To planeta posiadająca wpływ na przebieg kariery zawodowej. Podjęcie inicjatywy będzie konieczne, chyba że zdasz się na decyzje innych.


BliźniętaBliźnięta (21 maja - 21 czerwca)

Przebywający w Twoim znaku władca Bliźniąt Merkury opuszcza go. Nieoczekiwana zmiana sytuacji, rozmowa, przedstawienie własnego stanowiska innym lub równie zaskakujące spotkanie.


RakRak (22 czerwca - 22 lipca)

Słońce w Twoim znaku tworzy koniunkcję z Lilith i Ceres. Pokusa łatwego zysku. Nie daj się oszukać, pilnuj mienia, dbaj o porządek. Nie jest to też czas odpowiedni dla zawierania umów, podpisywania polis itp.


LewLew (23 lipca - 22 sierpnia)

Wkraczasz w okres kilku tygodni, podczas których będziesz podlegał kwadraturze Marsa. Ten układ wymaga racjonalnego gospodarowania posiadanymi środkami, w tym zapasem sił fizycznych. Możliwość doznania kontuzji.


PannaPanna (23 sierpnia - 22 września)

Niedziela i początek tygodnia z Księżycem przebywającym w Twoim znaku. Teraz podlegasz też kwadraturze Wenus. Pokorne cielę dwie matki ssie, pamiętaj o tej maksymie. Możliwy zatarg z kimś z sąsiedztwa.


WagaWaga (23 września - 22 października)

Wspiera Cię planeta miłości Wenus, ale Słońce odpowiadające za realizację planów jest już mniej przychylne. Serce na dłoni i chęć zaangażowana się w niepewną relację. Do silnych podpowiedzi serca dodaj sugestie rozumu.


SkorpionSkorpion (23 października - 21 listopada)

Przestajesz podlegać opozycji Marsa, władcy Skorpiona, a Słońce swoim ustawieniem sprzyja Ci. Poukładaj sprawy. Już wkrótce znajdziesz w sobie chęć i możliwości dla efektywnego działania.


StrzelecStrzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Merkury przestaje tworzyć opozycję do Twojego znaku. Możliwe, że rozstrzygniesz jakąś niepewną sytuację, sporną kwestię. Mowa jest srebrem, a milczenie złotem. Podpowiedź od losu w zasięgu przysłowiowej ręki.


KoziorożecKoziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Początek tygodnia zapowiada się pomyślnie. Teraz masz okazję zacieśnienia relacji rodzinnych. W sprawach zawodowych opieraj się nie tylko na tym, co widzisz, ale i na intuicji, ta będzie pomocna.


WodnikWodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Wodnika wspiera Wenus i Merkury. Poszerzenie grona znajomych. Wsparcie środowiska lub przyjaciół. Nowe pomysły znajdujące aprobatę otoczenia. Odpowiedni czas na zaplanowanie wakacyjnego wypoczynku.


RybyRyby (19 lutego - 20 marca)

Początek tygodnia pod wpływem opozycji Księżyca. Musisz brać pod uwagę oczekiwania innych. Współdziałanie przyniesie o wiele lepsze efekty niż realizacja celu w pojedynkę. Wzmocnij więzi rodzinne.