Piątek 03 grudnia 2021r. 
REKLAMA
Horoskop

Horoskop 3-9 grudnia 2021 r.

Horoskop na ten tydzień przygotowała Małgorzata Wadżet Gardasiewicz

 
Małgorzata Wadżet Gardasiewicz. Profesjonalny astrolog z kilkunastoletnim stażem. Jej trafne prognozy były wielokrotnie prezentowane w mediach. Wzięła udział w licznych audycjach PR i TV.

Jest autorką książek i wielu artykułów. Pisze horoskopy nieprzerwanie od dziesięciu lat m.in. dla "Kuriera Szczecińskiego" i "Chwili dla Ciebie".

Zaufały jej i powierzyły swe sekrety znane i sławne osobistości. Została m.in. powołana na Honorowy Urząd Astrologa Miejskiego. Po porady zgłaszają się nie tylko szczecinianie, ale także osoby z całej Polski i liczni przedstawiciele Polonii z różnych zakątków świata.

Współodkrywca paraleli między częścią gwiazdozbioru Oriona, pasa Oriona i piramidami w Gizie a trzema gwiezdnymi placami w Szczecinie.

Skutecznie radzi w trudnych sytuacjach i pomaga znaleźć pozytywne rozwiązania w sprawach miłości, partnerskich, małżeńskich, rodziny, pracy, biznesu (rozwój firmy, kontrahenci i współpracownicy). Potrafi odczytać przeszłe wcielenia i zbadać ich wpływ na obecne życie zgodnie z prawami karmy i reinkarnacji. Oczyszcza aurę i czakry człowieka oraz miejsca z negatywnych energii.

Fascynuje ją starożytny Egipt, natura człowieka, świata i wszechświata oraz koty i delfiny.

Więcej na www.malgorzatagardasiewicz.pl
 
Edward Gardasiewicz. Znany i ceniony astrolog. Profesjonalista z wieloletnim stażem. Od kilkunastu lat prowadzi własny gabinet porad oraz praktykę. Trafnie prognozuje nadchodzące zdarzenia. Doradza dyskretnie i szybko. Pomaga w różnych sytuacjach życiowych, w sprawach osobistych jak i w partnerskich, również w biznesie.

Jako astrolog otrzymał wiele prestiżowych wyróżnień i nagród. Jego poglądy wielokrotnie przedstawiały media. W pracowni alchemicznej, którą prowadzi, powstają wyjątkowe amulety i talizmany. Tworzy je na indywidualne zamówienie. Wybrane prace są prezentowane przez muzea i galerie sztuki na terenie kraju. Autor wielu publikacji i współautor książek. Odkrywca. Wrażliwy, o wielkiej intuicji, łatwo nawiązuje kontakt. Pasje: alchemia, mitologia, symbolika, reinkarnacja, natura, koty.
 
BaranBaran (21 marca - 19 kwietnia)

Mars w trygonie z Neptunem wzmacnia Twoją intuicję, naprowadza Twój życiowy kompas na właściwy kierunek. Masz teraz większe możliwości działania i uzyskania wsparcia.


BykByk (20 kwietnia - 20 maja)

Wenus w sekstylu z Neptunem sprzyja ożywieniu życia uczuciowego. Dobrze wpływa na zdrowie i samopoczucie. W sprawach zawodowych przyciąga sukces.


BliźniętaBliźnięta (21 maja - 21 czerwca)

Nów w znaku Strzelca sprzyja podejmowaniu ważnych decyzji, wprowadzeniu zmian. Trygon Saturna wzmacnia Twoje zdrowie. Stabilizuje sprawy zawodowe.


RakRak (22 czerwca - 22 lipca)

Nów zainspiruje Cię do działania. Sprzyja rozpoczynaniu nowego etapu w Twoim życiu. Podejmuj ważne decyzje. Opozycja Wenus zapewnia dobre relacje partnerskie.


LewLew (23 lipca - 22 sierpnia)

Trygon Słońca pozytywnie wpływa na Twoje zdrowie i samopoczucie. Masz teraz szansę uporać się z trudnym dylematem i wprowadzić korzystne zmiany. Trygon Merkurego sprzyja sprawom zawodowym.


PannaPanna (23 sierpnia - 22 września)

Neptun w trygonie z Marsem usposabia Cię twórczo. Licz na dobre pomysły i wprowadzaj je w życie. Trygon Wenus utrwala więzi w Twoim związku partnerskim.


WagaWaga (23 września - 22 października)

Wenus w sekstylu z Neptunem zapowiada dobry czas dla Ciebie. W miłości ożywienie. Sekstyl Słońca pozytywnie wpływa na Twoje zdrowie. Sekstyl Merkurego ułatwia załatwianie różnych spraw.


SkorpionSkorpion (23 października - 21 listopada)

Mars w sekstylu z Plutonem sprzyja Ci. Wzmacnia zdrowie i pobudza siły Twojego organizmu do samoregeneracji. Układ sprzyja dynamicznemu działaniu w sferze zawodowej.


StrzelecStrzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Sobotnie zaćmienie w Twoim znaku zaleca ostrożność w podejmowaniu ważnych decyzji. Po weekendzie Słońce w Twoim znaku zapewnia dobre energie i nowe możliwości działania.


KoziorożecKoziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Wenus stojąca w Twoim znaku ożywia Twoją sferę uczuciową. Słońce w sekstylu z Saturnem obdarzy Cię spokojem, wzmocni zdrowie. W domu zapanuje harmonia.


WodnikWodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Sekstyl Merkurego sprzyja sprawom zawodowym. Ożywia życie towarzyskie. Układ sprzyja działaniu. Masz dobry czas na rozpoczynanie nowych projektów.


RybyRyby (19 lutego - 20 marca)

Wenus w sekstylu z Neptunem wnosi ożywienie w miłości. Przyciąga romantyczne uczucie. Poczujesz przypływ pozytywnej energii. Twoje samopoczucie i zdrowie się poprawi.