Wtorek, 21 marca 2023 r. 
8 szczecin
REKLAMA
Horoskop

Horoskop 17-23 marca 2023 r.

Horoskop na ten tydzień przygotował Edward Gardasiewicz

www.gardasiewicz.pl

 

 

 

 

 

 
Małgorzata Wadżet Gardasiewicz. Profesjonalny astrolog z kilkunastoletnim stażem. Jej trafne prognozy były wielokrotnie prezentowane w mediach. Wzięła udział w licznych audycjach PR i TV.

Jest autorką książek i wielu artykułów. Pisze horoskopy nieprzerwanie od dziesięciu lat m.in. dla "Kuriera Szczecińskiego" i "Chwili dla Ciebie".

Zaufały jej i powierzyły swe sekrety znane i sławne osobistości. Została m.in. powołana na Honorowy Urząd Astrologa Miejskiego. Po porady zgłaszają się nie tylko szczecinianie, ale także osoby z całej Polski i liczni przedstawiciele Polonii z różnych zakątków świata.

Współodkrywca paraleli między częścią gwiazdozbioru Oriona, pasa Oriona i piramidami w Gizie a trzema gwiezdnymi placami w Szczecinie.

Skutecznie radzi w trudnych sytuacjach i pomaga znaleźć pozytywne rozwiązania w sprawach miłości, partnerskich, małżeńskich, rodziny, pracy, biznesu (rozwój firmy, kontrahenci i współpracownicy). Potrafi odczytać przeszłe wcielenia i zbadać ich wpływ na obecne życie zgodnie z prawami karmy i reinkarnacji. Oczyszcza aurę i czakry człowieka oraz miejsca z negatywnych energii.

Fascynuje ją starożytny Egipt, natura człowieka, świata i wszechświata oraz koty i delfiny.

Więcej na www.malgorzatagardasiewicz.pl
 
Edward Gardasiewicz. Znany i ceniony astrolog. Profesjonalista z wieloletnim stażem. Od kilkunastu lat prowadzi własny gabinet porad oraz praktykę. Trafnie prognozuje nadchodzące zdarzenia. Doradza dyskretnie i szybko. Pomaga w różnych sytuacjach życiowych, w sprawach osobistych jak i w partnerskich, również w biznesie.

Jako astrolog otrzymał wiele prestiżowych wyróżnień i nagród. Jego poglądy wielokrotnie przedstawiały media. W pracowni alchemicznej, którą prowadzi, powstają wyjątkowe amulety i talizmany. Tworzy je na indywidualne zamówienie. Wybrane prace są prezentowane przez muzea i galerie sztuki na terenie kraju. Autor wielu publikacji i współautor książek. Odkrywca. Wrażliwy, o wielkiej intuicji, łatwo nawiązuje kontakt. Pasje: alchemia, mitologia, symbolika, reinkarnacja, natura, koty.
www.gardasiewicz.pl
 
BaranBaran (21 marca - 19 kwietnia)

W tym tygodniu początek astronomicznej wiosny, a kilka dni później pierwszy w zodiakalnym roku nów Księżyca w Twoim znaku. To znacznie lepsza niż Nowy Rok pora na podejmowanie postanowień. Wykorzystaj to.


BykByk (20 kwietnia - 20 maja)

Do Twojego znaku wkroczyła władająca nim planeta Wenus. To czas nowego astrologicznego roku i zarazem pora odnawiania swoich sił witalnych. Wenus pomoże Ci w realizacji zaczętych teraz projektów.


BliźniętaBliźnięta (21 maja - 21 czerwca)

Mars przebywający w Twoim znaku nadal odbiera kwadratury od wielu planet. Spiesz się powoli. Liczy się teraz dobra ocena sytuacji. Możliwe zatargi i konflikty z otoczeniem. Szukaj kompromisu.


RakRak (22 czerwca - 22 lipca)

Przez kilka tygodni podlegać będziesz kwadraturom Słońca, Merkurego i Jowisza. To konfiguracja, która skłania do budowania zamków na piasku. Liczy się tylko to, co zostało zbudowane na solidnych fundamentach.


LewLew (23 lipca - 22 sierpnia)

W połowie tygodnia nów Księżyca w Baranie, który tworzy trygon do Twojego znaku. Doskonały czas na rozpoczęcie jakiegoś projektu tak w przestrzeni zawodowej, jak i w osobistej. Poprawa nastroju.


PannaPanna (23 sierpnia - 22 września)

Od niedzieli do pierwszego dnia wiosny Księżyc jest ustawiony w opozycji do Twojego znaku. To czas, kiedy najlepiej zająć się swoimi osobistymi sprawami. Nie podejmuj istotnych działań, poczekaj do końca tygodnia.


WagaWaga (23 września - 22 października)

W opozycji do Twojego znaku ustawia się Słońce, Merkury i Jowisz. To konfiguracja, która w tym tygodniu za sprawą Księżyca utworzy jego nów na niebie. Nowe doświadczenia, odnowienie sił witalnych.


SkorpionSkorpion (23 października - 21 listopada)

Wenus w koniunkcji z węzłem Księżyca ustawione są w opozycji do Twojego znaku. To układ niosący zadowolenie z siebie, a nawet pewnego rodzaju uznanie otoczenia. Odpowiednia pora, by zadbać o swój wizerunek.


StrzelecStrzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Kilka nadchodzących tygodni wprowadzi do Twojego życia pewne nowości. To czas przyspieszenia i realizacji krótkoterminowych planów. W sferze zawodowej wsparcie płynące od autorytetów.


KoziorożecKoziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Nie przeceniaj swoich możliwości. Podlegasz licznym kwadraturom, a składane podczas takich ustawień obietnice i zobowiązania jest niezwykle trudno realizować. Zmiana planów, całkiem nowe wektory działania.


WodnikWodnik (20 stycznia - 18 lutego)

W weekend Księżyc przebywa w Twoim znaku. Poświęć go sprawom domu i rodziny. To odpowiednia pora na zajęcie się wiosennymi porządkami, nie tylko w szafach, ale i w życiu. Zacznij coś nowego pod koniec tygodnia.


RybyRyby (19 lutego - 20 marca)

Niedziela i początek tygodnia za sprawą Księżyca wpłynie na Ciebie nostalgicznie. Rozpamiętywanie starych spraw i resentymenty wezmą być może wtedy górę. Odpowiednia pora na odnowienie dawnych znajomości.