Piątek 07 maja 2021r. 
Horoskop

Horoskop 07.05 - 13.05.2021 r.

Horoskop na ten tydzień przygotował Edward Gardasiewicz.

www.gardasiewicz.pl

 

Małgorzata Wadżet Gardasiewicz. Profesjonalny astrolog z kilkunastoletnim stażem. Jej trafne prognozy były wielokrotnie prezentowane w mediach. Wzięła udział w licznych audycjach PR i TV.

Jest autorką książek i wielu artykułów. Pisze horoskopy nieprzerwanie od dziesięciu lat m.in. dla "Kuriera Szczecińskiego" i "Chwili dla Ciebie".

Zaufały jej i powierzyły swe sekrety znane i sławne osobistości. Została m.in. powołana na Honorowy Urząd Astrologa Miejskiego. Po porady zgłaszają się nie tylko szczecinianie, ale także osoby z całej Polski i liczni przedstawiciele Polonii z różnych zakątków świata.

Współodkrywca paraleli między częścią gwiazdozbioru Oriona, pasa Oriona i piramidami w Gizie a trzema gwiezdnymi placami w Szczecinie.

Skutecznie radzi w trudnych sytuacjach i pomaga znaleźć pozytywne rozwiązania w sprawach miłości, partnerskich, małżeńskich, rodziny, pracy, biznesu (rozwój firmy, kontrahenci i współpracownicy). Potrafi odczytać przeszłe wcielenia i zbadać ich wpływ na obecne życie zgodnie z prawami karmy i reinkarnacji. Oczyszcza aurę i czakry człowieka oraz miejsca z negatywnych energii.

Fascynuje ją starożytny Egipt, natura człowieka, świata i wszechświata oraz koty i delfiny.

Więcej na www.malgorzatagardasiewicz.pl
 
Edward Gardasiewicz. Znany i ceniony astrolog. Profesjonalista z wieloletnim stażem. Od kilkunastu lat prowadzi własny gabinet porad oraz praktykę. Trafnie prognozuje nadchodzące zdarzenia. Doradza dyskretnie i szybko. Pomaga w różnych sytuacjach życiowych, w sprawach osobistych jak i w partnerskich, również w biznesie.

Jako astrolog otrzymał wiele prestiżowych wyróżnień i nagród. Jego poglądy wielokrotnie przedstawiały media. W pracowni alchemicznej, którą prowadzi, powstają wyjątkowe amulety i talizmany. Tworzy je na indywidualne zamówienie. Wybrane prace są prezentowane przez muzea i galerie sztuki na terenie kraju. Autor wielu publikacji i współautor książek. Odkrywca. Wrażliwy, o wielkiej intuicji, łatwo nawiązuje kontakt. Pasje: alchemia, mitologia, symbolika, reinkarnacja, natura, koty.
 
BaranBaran (21 marca - 19 kwietnia)

Sekstylem wspiera Cię Merkury oraz Wenus. Koniec języka za przewodnika. Możliwe, że dowiesz się czegoś interesującego. W sprawach codziennych nowe drobne ułatwienia. Możesz liczyć na przyjaciół.


BykByk (20 kwietnia - 20 maja)

W pierwszej połowie tygodnia w Twoim znaku wystąpi koniunkcja Księżyca i Słońca. Nów jest odpowiednią porą dla zainicjowania nowych przedsięwzięć. Odpowiednia pora na przewietrzenie szaf i pozbycie się tego, co zbędne.


BliźniętaBliźnięta (21 maja - 21 czerwca)

Do Twojego znaku wkroczył Merkury, władca Bliźniąt oraz planeta miłości Wenus. To czas sprzyjający sprawom finansowym. Dla czujących się samotnie okazja do nawiązania interesującej znajomości.


RakRak (22 czerwca - 22 lipca)

W ciągu tego tygodnia władający Twoim znakiem Księżyc utworzy, aż cztery koniunkcje. W tym czasie masz okazję by przeprowadzić istotne zmiany na wielu polach swej aktywności. Działaj intuicyjnie.


LewLew (23 lipca - 22 sierpnia)

We wtorek nów Księżyca, który ustawia się w kwadraturze do Twojego znaku. Możliwe, że zainicjuje on proces przemiany wewnętrznej. Kwadratura prowadzi do zmian, od których z jakiegoś powodu uciekamy.


PannaPanna (23 sierpnia - 22 września)

Wtorek i występujący w tym dniu nów Księżyca może okazać się dla Ciebie korzystny. Masz szansę na zaprezentowanie innym własnych opinii i oczekiwań. W sprawach zawodowych nowy impuls.


WagaWaga (23 września - 22 października)

Wenus władająca Twoim znakiem ustawiona w trygonie do Wagi. Podobnie Merkury tworzy korzystny układ dając okazję do nawiązania ciekawej znajomości. Poprawa w sferze finansów.


SkorpionSkorpion (23 października - 21 listopada)

Wtorek pod silnym wpływem nowiu Księżyca na Twój znak. Skorpiony odbierając opozycję Słońca i Księżyca będą potrafiły ujrzeć niuanse swego otoczenia. Mogą to być zarówno złe, jak i pozytywne spostrzeżenia.


StrzelecStrzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Wenus i Merkury ustawiły się w opozycji do Twojego znaku. Jest to konfiguracja przynosząca wymianę poglądów. W sferze spraw spornych układ ten pobudza skłonność do konfrontacji.


KoziorożecKoziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Wtorkowy nów Księżyca położony w trygonie do Twojego znaku może dać Ci okazję rozpoczęcia czegoś zupełnie nowego. Liczy się kreatywność i odwaga w działaniu. Istotne jest także pozytywne nastawienie.


WodnikWodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Początek tygodnia może przynieść jakieś nowe sytuacje i to w przestrzeni, która dotychczas wydawała się niezmienna. Nie eksperymentuj jednak, lecz bardziej licz na własne doświadczenie oraz rozwagę. Ważna jest strategia działania.


RybyRyby (19 lutego - 20 marca)

W sekstylu do Neptuna przebywającego w Twoim znaku ustawia się Księżyc w nowiu. To konfiguracja sprzyjająca działaniom zupełnie nowym lub powtórzeniom tych, które wcześniej nie przyniosły oczekiwanego rezultatu.


Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ