Czwartek 05 sierpnia 2021r. 
REKLAMA
Horoskop

Horoskop 30.07 - 5.08.2021 r.

Horoskop na ten tydzień przygotowała Małgorzata Wadżet Gardasiewicz. 

www.malgorzatagardasiewicz.pl

Małgorzata Wadżet Gardasiewicz. Profesjonalny astrolog z kilkunastoletnim stażem. Jej trafne prognozy były wielokrotnie prezentowane w mediach. Wzięła udział w licznych audycjach PR i TV.

Jest autorką książek i wielu artykułów. Pisze horoskopy nieprzerwanie od dziesięciu lat m.in. dla "Kuriera Szczecińskiego" i "Chwili dla Ciebie".

Zaufały jej i powierzyły swe sekrety znane i sławne osobistości. Została m.in. powołana na Honorowy Urząd Astrologa Miejskiego. Po porady zgłaszają się nie tylko szczecinianie, ale także osoby z całej Polski i liczni przedstawiciele Polonii z różnych zakątków świata.

Współodkrywca paraleli między częścią gwiazdozbioru Oriona, pasa Oriona i piramidami w Gizie a trzema gwiezdnymi placami w Szczecinie.

Skutecznie radzi w trudnych sytuacjach i pomaga znaleźć pozytywne rozwiązania w sprawach miłości, partnerskich, małżeńskich, rodziny, pracy, biznesu (rozwój firmy, kontrahenci i współpracownicy). Potrafi odczytać przeszłe wcielenia i zbadać ich wpływ na obecne życie zgodnie z prawami karmy i reinkarnacji. Oczyszcza aurę i czakry człowieka oraz miejsca z negatywnych energii.

Fascynuje ją starożytny Egipt, natura człowieka, świata i wszechświata oraz koty i delfiny.

Więcej na www.malgorzatagardasiewicz.pl
 
Edward Gardasiewicz. Znany i ceniony astrolog. Profesjonalista z wieloletnim stażem. Od kilkunastu lat prowadzi własny gabinet porad oraz praktykę. Trafnie prognozuje nadchodzące zdarzenia. Doradza dyskretnie i szybko. Pomaga w różnych sytuacjach życiowych, w sprawach osobistych jak i w partnerskich, również w biznesie.

Jako astrolog otrzymał wiele prestiżowych wyróżnień i nagród. Jego poglądy wielokrotnie przedstawiały media. W pracowni alchemicznej, którą prowadzi, powstają wyjątkowe amulety i talizmany. Tworzy je na indywidualne zamówienie. Wybrane prace są prezentowane przez muzea i galerie sztuki na terenie kraju. Autor wielu publikacji i współautor książek. Odkrywca. Wrażliwy, o wielkiej intuicji, łatwo nawiązuje kontakt. Pasje: alchemia, mitologia, symbolika, reinkarnacja, natura, koty.
 
BaranBaran (21 marca - 19 kwietnia)

Trygon Słońca i Merkurego oznacza dla Ciebie wzrost sil fizycznych i poprawę zdrowia. W biznesie będziesz miał okazję wykazać się swoją przedsiębiorczością. Walcz śmiało o swoje.


BykByk (20 kwietnia - 20 maja)

Wenus w trygonie z Uranem zapowiada powodzenie w sferze osobistej i zawodowej. Licz na szczęście w miłości. Oczekuj miłych niespodzianek od losu.


BliźniętaBliźnięta (21 maja - 21 czerwca)

Sekstyl Merkurego zapowiada dobry czas na spotkania towarzyskie i biznesowe. Trygon Saturna pomoże Ci w załatwianiu ważnych spraw i snuciu długofalowych planów.


RakRak (22 czerwca - 22 lipca)

Sekstyl Marsa to dobry czas na rozpoczynanie nowych przedsięwzięć i wdrażanie ich w życie. Sekstyl Wenus zapowiada ożywienie uczuciowe. Licz na wakacyjny romans.


LewLew (23 lipca - 22 sierpnia)

Słońce i Merkury stojące w Twoim znaku sprzyjają Ci. Poczujesz dodatkowy zastrzyk energii. Warto teraz wybierać się na wakacje. Zdrowie w normie.


PannaPanna (23 sierpnia - 22 września)

Wenus stojąca w Twoim znaku w trygonie z Uranem zasili Cię swą energią. Odczujesz ożywczy impuls do działania. Pozytywny wpływ planetarny sprzyja miłości.


WagaWaga (23 września - 22 października)

Wenus w trygonie z Uranem niesie spore ożywienie na niwie uczuciowej. Sprzyja wakacyjnym romansom. Sekstyl Merkurego sprzyja podejmowaniu decyzji. Możesz liczyć na inspirujące pomysły.


SkorpionSkorpion (23 października - 21 listopada)

Sekstyl Marsa pomoże Ci walczyć o swoje. Z powodzeniem wprowadzisz pozytywne zmiany w swoim najbliższym otoczeniu. Zostaną pobudzone siły prowadzące organizm do zdrowia.


StrzelecStrzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Jowisz stojący w Twoim znaku sprzyja Ci. Dobry czas przed Tobą, także na wakacyjne wyprawy. Trygon Słońca przyciąga do Ciebie pozytywną energie.


KoziorożecKoziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Trygon Marsa sprawi, że chętniej zabierzesz się za działanie i będziesz walczył w swojej sprawie do końca. Nie będzie na Ciebie mocnych. Trygon Wenus ociepla relacje rodzinne i miłosne.


WodnikWodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Wenus w trygonie z Uranem niesie ożywienie uczuciowe. Spodziewaj się lepszej kondycji psychofizycznej. W domu pozytywna aura.


RybyRyby (19 lutego - 20 marca)

Sekstyl Plutona wzmacnia Twoje notowania na polu zawodowym. Możesz teraz śmiało postawić na swoim. Opozycja Wenus niesie pomyślność w relacjach miłosnych.


Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ