piątek, 05 marca 2021r.
Horoskop

Horoskop 05.03-11.03.2021 r.

Horoskop na ten tydzień przygotowała Małgorzata Wadżet Gardasiewicz.

www.malgorzatagardasiewicz.pl

 

Małgorzata Wadżet Gardasiewicz. Profesjonalny astrolog z kilkunastoletnim stażem. Jej trafne prognozy były wielokrotnie prezentowane w mediach. Wzięła udział w licznych audycjach PR i TV.

Jest autorką książek i wielu artykułów. Pisze horoskopy nieprzerwanie od dziesięciu lat m.in. dla "Kuriera Szczecińskiego" i "Chwili dla Ciebie".

Zaufały jej i powierzyły swe sekrety znane i sławne osobistości. Została m.in. powołana na Honorowy Urząd Astrologa Miejskiego. Po porady zgłaszają się nie tylko szczecinianie, ale także osoby z całej Polski i liczni przedstawiciele Polonii z różnych zakątków świata.

Współodkrywca paraleli między częścią gwiazdozbioru Oriona, pasa Oriona i piramidami w Gizie a trzema gwiezdnymi placami w Szczecinie.

Skutecznie radzi w trudnych sytuacjach i pomaga znaleźć pozytywne rozwiązania w sprawach miłości, partnerskich, małżeńskich, rodziny, pracy, biznesu (rozwój firmy, kontrahenci i współpracownicy). Potrafi odczytać przeszłe wcielenia i zbadać ich wpływ na obecne życie zgodnie z prawami karmy i reinkarnacji. Oczyszcza aurę i czakry człowieka oraz miejsca z negatywnych energii.

Fascynuje ją starożytny Egipt, natura człowieka, świata i wszechświata oraz koty i delfiny.

Więcej na www.malgorzatagardasiewicz.pl
 
Edward Gardasiewicz. Znany i ceniony astrolog. Profesjonalista z wieloletnim stażem. Od kilkunastu lat prowadzi własny gabinet porad oraz praktykę. Trafnie prognozuje nadchodzące zdarzenia. Doradza dyskretnie i szybko. Pomaga w różnych sytuacjach życiowych, w sprawach osobistych jak i w partnerskich, również w biznesie.

Jako astrolog otrzymał wiele prestiżowych wyróżnień i nagród. Jego poglądy wielokrotnie przedstawiały media. W pracowni alchemicznej, którą prowadzi, powstają wyjątkowe amulety i talizmany. Tworzy je na indywidualne zamówienie. Wybrane prace są prezentowane przez muzea i galerie sztuki na terenie kraju. Autor wielu publikacji i współautor książek. Odkrywca. Wrażliwy, o wielkiej intuicji, łatwo nawiązuje kontakt. Pasje: alchemia, mitologia, symbolika, reinkarnacja, natura, koty.
 
BaranBaran (21 marca - 19 kwietnia)

Mars w znaku Bliźniąt zaktywizuje Twoje życie towarzyskie. Zapowiada interesujące spotkanie. Możesz otrzymać ciekawą propozycję zawodową.


BykByk (20 kwietnia - 20 maja)

Sekstyl Wenus przyniesie spokojny tydzień. W końcu znajdziesz trochę czasu dla siebie. Sekstyl Słońca wzmocni Twoją kondycję psychofizyczną.


BliźniętaBliźnięta (21 maja - 21 czerwca)

Mars stojący w Twoim znaku nada Ci impetu w działaniu. Spodziewaj się ożywienia spraw zawodowych. Będzie okazja do miłego spotkania. Nim podejmiesz decyzję głęboko ja przemyśl.


RakRak (22 czerwca - 22 lipca)

Trygon Wenus wzmocni Twój wewnętrzny potencjał i wyciszy negatywne emocje. W domu poprawa atmosfery. Pokonasz przeszkody. Twoja forma psychofizyczna znacznie się poprawi.


LewLew (23 lipca - 22 sierpnia)

Opozycja Jowisza przyniesie Ci szansę na pozytywną zmianę w Twoim życiu. Ktoś wyciągnie do Ciebie pomocną dłoń. Sekstyl Marsa niesie teraz znacznie większe możliwości działania.


PannaPanna (23 sierpnia - 22 września)

Merkury w koniunkcji z Jowiszem sprzyja działaniu. Podejmuj decyzje, ustalaj priorytety. Opozycja Wenus sprzyja Twoim uczuciom. Trygon Urana pozwala podejmować umiarkowane ryzyko.


WagaWaga (23 września - 22 października)

Trygon Saturna stabilizuje Twoją sytuację. Trygon Merkurego sprawi, że bieg Twoich spraw znacznie przyspieszy. Oczekuj ciekawej propozycji. Trygon Jowisza zapowiada pozytywne zmiany w sprawach osobistych.


SkorpionSkorpion (23 października - 21 listopada)

Sekstyl Plutona pomoże Ci dopiąć swego. Umożliwi podjęcie korzystnej współpracy z innymi. Trygon Słońca wzmocni Twój wewnętrzny potencjał. W swoim działaniu staraj się uwzględnić interesy innych, a szybciej osiągniesz upragniony cel.


StrzelecStrzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Opozycja Marsa przyniesie okazję do konstruktywnego działania z innymi. Merkury w koniunkcji z Jowiszem zapowiada ożywienie w sprawach zawodowych.


KoziorożecKoziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Sekstyl Wenus zapowiada miły czas. Spodziewaj się przyjaźniejszych okoliczności życiowych. W Twoim związku ocieplenie aury. Partner będzie Ci pomocny. Sekstyl Słońca wzmacnia zdrowie.


WodnikWodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Jowisz w koniunkcji z Merkurym stojące w Twoim znaku niesie ułatwienia na drodze zawodowej. Załatwisz trudne sprawy bez problemu. Otrzymasz dobrą wiadomość.


RybyRyby (19 lutego - 20 marca)

Wenus stojąca w twoim znaku cały czas czuwa nad Tobą. Słonce także stojące w Twoim znaku zapowiada lepszą formę. Spodziewaj się miłej niespodzianki od losu.


Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ