wtorek, 24 listopada 2020r.
Horoskop

Horoskop 20.11 - 26.11.2020 r.

Horoskop na ten tydzień przygotował Edward Gardasiewicz

www.gardasiewicz. pl

Małgorzata Wadżet Gardasiewicz. Profesjonalny astrolog z kilkunastoletnim stażem. Jej trafne prognozy były wielokrotnie prezentowane w mediach. Wzięła udział w licznych audycjach PR i TV.

Jest autorką książek i wielu artykułów. Pisze horoskopy nieprzerwanie od dziesięciu lat m.in. dla "Kuriera Szczecińskiego" i "Chwili dla Ciebie".

Zaufały jej i powierzyły swe sekrety znane i sławne osobistości. Została m.in. powołana na Honorowy Urząd Astrologa Miejskiego. Po porady zgłaszają się nie tylko szczecinianie, ale także osoby z całej Polski i liczni przedstawiciele Polonii z różnych zakątków świata.

Współodkrywca paraleli między częścią gwiazdozbioru Oriona, pasa Oriona i piramidami w Gizie a trzema gwiezdnymi placami w Szczecinie.

Skutecznie radzi w trudnych sytuacjach i pomaga znaleźć pozytywne rozwiązania w sprawach miłości, partnerskich, małżeńskich, rodziny, pracy, biznesu (rozwój firmy, kontrahenci i współpracownicy). Potrafi odczytać przeszłe wcielenia i zbadać ich wpływ na obecne życie zgodnie z prawami karmy i reinkarnacji. Oczyszcza aurę i czakry człowieka oraz miejsca z negatywnych energii.

Fascynuje ją starożytny Egipt, natura człowieka, świata i wszechświata oraz koty i delfiny.

Więcej na www.malgorzatagardasiewicz.pl
 
Edward Gardasiewicz. Znany i ceniony astrolog. Profesjonalista z wieloletnim stażem. Od kilkunastu lat prowadzi własny gabinet porad oraz praktykę. Trafnie prognozuje nadchodzące zdarzenia. Doradza dyskretnie i szybko. Pomaga w różnych sytuacjach życiowych, w sprawach osobistych jak i w partnerskich, również w biznesie.

Jako astrolog otrzymał wiele prestiżowych wyróżnień i nagród. Jego poglądy wielokrotnie przedstawiały media. W pracowni alchemicznej, którą prowadzi, powstają wyjątkowe amulety i talizmany. Tworzy je na indywidualne zamówienie. Wybrane prace są prezentowane przez muzea i galerie sztuki na terenie kraju. Autor wielu publikacji i współautor książek. Odkrywca. Wrażliwy, o wielkiej intuicji, łatwo nawiązuje kontakt. Pasje: alchemia, mitologia, symbolika, reinkarnacja, natura, koty.
 
BaranBaran (21 marca - 19 kwietnia)

Sprzyja Ci położenie Słońca, które tworzy teraz trygon do Twojego znaku. Okazja do zrealizowania jakiegoś odkładanego w czasie planu. W sprawach osobistych przyspieszenie i poprawa sytuacji.


BykByk (20 kwietnia - 20 maja)

W opozycji do Byka ustawione są Merkury i Wenus. Teraz liczy dobra komunikacja z najbliższymi. Układ ten może podkreślić niuanse i różnice zdań. W sferze uczuć pewnego rodzaju stagnacja.


BliźniętaBliźnięta (21 maja - 21 czerwca)

W opozycji do Twojego znaku na kilka nadchodzących tygodni ustawia się Słońce. To czas weryfikacji własnych planów i zamierzeń. Istotni są ludzie, który posiadają realny wpływ na Twą sytuację życiową.


RakRak (22 czerwca - 22 lipca)

Skoncentruj się na meritum spraw. Nie trwoń czasu i energii na to, co zbyteczne. Dbaj o siebie, ponieważ aktualne konfiguracje zmniejszają Twą odporność. Spadek sił witalnych. Odpocznij nieco.


LewLew (23 lipca - 22 sierpnia)

Masz teraz swoje pięć minut. W trygonie do Twojego znaku na kilka nadchodzących tygodniu ustawia się niosące siły i witalność Słonce. W sprawach zawodowych możliwe ułatwienia, postęp.


PannaPanna (23 sierpnia - 22 września)

W opozycji do Panny w weekend i na początku tygodnia ustawia się koniunkcja Księżyca i Neptuna. To układ sprzyjający złapaniu infekcji. Przestrzegaj zasad dystansu i higieny, a najlepiej w tym czasie pozostań w domu.


WagaWaga (23 września - 22 października)

Musisz wykrzesać więcej sił. Mars, planeta odpowiedzialna za skuteczne działanie aktywizuje Twój znak. Istotne jest odpowiednie wyważenie proporcji, tak, aby przysłowiowa para nie poszła w gwizdek.


SkorpionSkorpion (23 października - 21 listopada)

Intuicja i przeczucia, sny wieszcze. Teraz podlegasz wpływowi koniunkcji Księżyca i Neptuna. Niestety układ ten nie jest już tak sprzyjający w konkretnym działaniu. Wymagające merytorycznego podejścia sprawy przenieś na inny odpowiedni czas.


StrzelecStrzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Do Twojego znaku wkroczyło Słońce. Przez kilka nadchodzących tygodni będziesz miał okazję nadgonić zaległości. To ustawienie Słońca sprzyja sprawom uczuciowym. Okazja do poznania kogoś interesującego.


KoziorożecKoziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

W sekstylu do Twojego znaku położona jest koniunkcja Księżyca i Neptuna. Teraz liczy się odpowiednie wyczucie sytuacji. Czytaj pomiędzy wierszami i oceniaj na podstawie intuicji. Traf, okazja.


WodnikWodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Wzmacni Cię Słońce, które przez kilka nadchodzących tygodni tworzyć będzie sekstyl do Wodnika. Wsparcie ludzi z najbliższego otoczenia. Okazje handlowe, udany zakup lub transakcja.


RybyRyby (19 lutego - 20 marca)

W poniedziałek zachowaj szczególną ostrożność. W Twoim znaku koniunkcja Neptuna i Księżyca, a w kwadraturze do Ryb ustawione Słońce. Jeżeli możesz, to pozostań tego dnia w domu. Izoluj się.


Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ