Poniedziałek, 04 marca 2024 r. 
REKLAMA
Horoskop

Horoskop 1 – 7 marca 2024 r.

Horoskop przygotował Edward Gardasiewicz

www.gardasiewicz.pl

 

Małgorzata Wadżet Gardasiewicz. Profesjonalny astrolog z kilkunastoletnim stażem. Jej trafne prognozy były wielokrotnie prezentowane w mediach. Wzięła udział w licznych audycjach PR i TV.

Jest autorką książek i wielu artykułów. Pisze horoskopy nieprzerwanie od dziesięciu lat m.in. dla "Kuriera Szczecińskiego" i "Chwili dla Ciebie".

Zaufały jej i powierzyły swe sekrety znane i sławne osobistości. Została m.in. powołana na Honorowy Urząd Astrologa Miejskiego. Po porady zgłaszają się nie tylko szczecinianie, ale także osoby z całej Polski i liczni przedstawiciele Polonii z różnych zakątków świata.

Współodkrywca paraleli między częścią gwiazdozbioru Oriona, pasa Oriona i piramidami w Gizie a trzema gwiezdnymi placami w Szczecinie.

Skutecznie radzi w trudnych sytuacjach i pomaga znaleźć pozytywne rozwiązania w sprawach miłości, partnerskich, małżeńskich, rodziny, pracy, biznesu (rozwój firmy, kontrahenci i współpracownicy). Potrafi odczytać przeszłe wcielenia i zbadać ich wpływ na obecne życie zgodnie z prawami karmy i reinkarnacji. Oczyszcza aurę i czakry człowieka oraz miejsca z negatywnych energii.

Fascynuje ją starożytny Egipt, natura człowieka, świata i wszechświata oraz koty i delfiny.

Więcej na www.malgorzatagardasiewicz.pl
 
Edward Gardasiewicz. Znany i ceniony astrolog. Profesjonalista z wieloletnim stażem. Od kilkunastu lat prowadzi własny gabinet porad oraz praktykę. Trafnie prognozuje nadchodzące zdarzenia. Doradza dyskretnie i szybko. Pomaga w różnych sytuacjach życiowych, w sprawach osobistych jak i w partnerskich, również w biznesie.

Jako astrolog otrzymał wiele prestiżowych wyróżnień i nagród. Jego poglądy wielokrotnie przedstawiały media. W pracowni alchemicznej, którą prowadzi, powstają wyjątkowe amulety i talizmany. Tworzy je na indywidualne zamówienie. Wybrane prace są prezentowane przez muzea i galerie sztuki na terenie kraju. Autor wielu publikacji i współautor książek. Odkrywca. Wrażliwy, o wielkiej intuicji, łatwo nawiązuje kontakt. Pasje: alchemia, mitologia, symbolika, reinkarnacja, natura, koty.
www.gardasiewicz.pl
 
BaranBaran (21 marca - 19 kwietnia)

Obecnie w Twoim znaku nie przebywa żadna z planet. Wkrótce zrobi się tłoczno, ale teraz oszczędzaj energię, której może Ci zabraknąć tuż przed dotarciem do obranego celu. Liczy się odpowiednie planowanie działań.


BykByk (20 kwietnia - 20 maja)

Jowisz i Uran w Byku odbierają teraz kwadraturę od Marsa i od Wenus. Nie jest to odpowiednia pora na podpisywanie ważnych umów. Może sięokazać , że zawarte w nich porozumienia przyniosą straty.


BliźniętaBliźnięta (21 maja - 21 czerwca)

W kwadraturze do Twojego znaku: Słońce, Saturn, Merkury i Neptun. Możliwe, że nie posiadasz odpowiedniego rozeznania w jakiejś ważnej sprawie. Liczy się komunikatywność i skupienie na detalach.


RakRak (22 czerwca - 22 lipca)

Środek tygodnia pod wpływem opozycji Księżyca do Twojego znaku. Sprzyja Ci wiele planet, lecz w działaniu kieruj się przesłankami pragmatycznymi, a sentymenty pozostaw na inny spokojniejszy czas.


LewLew (23 lipca - 22 sierpnia)

Pluton, Merkury i Wenus ustawione są teraz w opozycji do Twojego znaku. Dbaj o dobre relacje z otoczeniem. Opozycja tych planet może zrobić z przysłowiowej igły – widły. Umiejętnie argumentuj i nie poddawaj się emocjom.


PannaPanna (23 sierpnia - 22 września)

W opozycji do Twojego znaku znajdują się teraz: Słońce, Saturn, Merkury i Neptun. Unikaj sytuacji, które tworzą napięcia. Możliwe, że będziesz zmuszona do obrony swojego stanowiska lub ktoś podda Cię krytyce.


WagaWaga (23 września - 22 października)

Być może jesteś dyskretnie obserwowana i oceniana. Ktoś może badać Twoje kompetencje. W pracy nie ociągaj się, a w sprawach osobistych wykaż rzeczywiste zainteresowanie sprawami najbliższych.


SkorpionSkorpion (23 października - 21 listopada)

Słońce, Saturn, Merkury i Neptun to planety, które wspierają teraz Skorpiony. Masz szersze pole do działania. Możesz liczyć na pomoc innych lub dopiąć jakieś ważne dla siebie sprawy. Szczęście w podróży.


StrzelecStrzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Niedziela i poniedziałek mogą przynieść zmianę planów. Ktoś nawali lub Cię „wystawi”. Polegaj tylko na sprawdzonych metodach postępowania i licz wyłącznie na wypróbowanych przyjaciół.


KoziorożecKoziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Początek tygodnia z silnym wpływem Księżyca, który przebywa wówczas w Twoim znaku. Skoncentruj się na sprawach domu i rodziny. Odwiedź dzieci lub rodziców. Korzystaj z intuicji, działaj subtelnie.


WodnikWodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Mars i Wenus nadal przebywają w Twoim znaku. Podkreślają sferę spaw partnerskich. Nie podejmuj pochopnych działań i nie ulegaj emocjom. Umiejętnie też prowadź swoją politykę finansową. Odpowiedni czas, by przemyśleć to i owo.


RybyRyby (19 lutego - 20 marca)

Weekend pod wpływem kwadratury Księżyca do Twojego znaku, w którym koncentracja planet: Słońca, Saturna, Merkurego i Neptuna. Podejmowane teraz decyzje mogą zaważyć na przyszłości i to w perspektywie wielu lat.