niedziela, 05 lipca 2020.
Horoskop

Horoskop 3-9.07 2020 r.

Horoskop na ten tydzień przygotował Edward Gardasiewicz

www.gardasiewicz.pl

Małgorzata Wadżet Gardasiewicz. Profesjonalny astrolog z kilkunastoletnim stażem. Jej trafne prognozy były wielokrotnie prezentowane w mediach. Wzięła udział w licznych audycjach PR i TV.

Jest autorką książek i wielu artykułów. Pisze horoskopy nieprzerwanie od dziesięciu lat m.in. dla "Kuriera Szczecińskiego" i "Chwili dla Ciebie".

Zaufały jej i powierzyły swe sekrety znane i sławne osobistości. Została m.in. powołana na Honorowy Urząd Astrologa Miejskiego. Po porady zgłaszają się nie tylko szczecinianie, ale także osoby z całej Polski i liczni przedstawiciele Polonii z różnych zakątków świata.

Współodkrywca paraleli między częścią gwiazdozbioru Oriona, pasa Oriona i piramidami w Gizie a trzema gwiezdnymi placami w Szczecinie.

Skutecznie radzi w trudnych sytuacjach i pomaga znaleźć pozytywne rozwiązania w sprawach miłości, partnerskich, małżeńskich, rodziny, pracy, biznesu (rozwój firmy, kontrahenci i współpracownicy). Potrafi odczytać przeszłe wcielenia i zbadać ich wpływ na obecne życie zgodnie z prawami karmy i reinkarnacji. Oczyszcza aurę i czakry człowieka oraz miejsca z negatywnych energii.

Fascynuje ją starożytny Egipt, natura człowieka, świata i wszechświata oraz koty i delfiny.

Więcej na www.malgorzatagardasiewicz.pl
 
Edward Gardasiewicz. Znany i ceniony astrolog. Profesjonalista z wieloletnim stażem. Od kilkunastu lat prowadzi własny gabinet porad oraz praktykę. Trafnie prognozuje nadchodzące zdarzenia. Doradza dyskretnie i szybko. Pomaga w różnych sytuacjach życiowych, w sprawach osobistych jak i w partnerskich, również w biznesie.

Jako astrolog otrzymał wiele prestiżowych wyróżnień i nagród. Jego poglądy wielokrotnie przedstawiały media. W pracowni alchemicznej, którą prowadzi, powstają wyjątkowe amulety i talizmany. Tworzy je na indywidualne zamówienie. Wybrane prace są prezentowane przez muzea i galerie sztuki na terenie kraju. Autor wielu publikacji i współautor książek. Odkrywca. Wrażliwy, o wielkiej intuicji, łatwo nawiązuje kontakt. Pasje: alchemia, mitologia, symbolika, reinkarnacja, natura, koty.
 
BaranBaran (21 marca - 19 kwietnia)

Poniedziałek istotny dla Baranów urodzonych w trzeciej dekadzie. Zachowaj rozwagę i umiar w każdej sprawie. Dla wszystkich przedstawicieli znaku ten tydzień może przynieść różnego rodzaju okazje finansowe.


BykByk (20 kwietnia - 20 maja)

Jowisz, Saturn, Pluton i Księżyc w poniedziałek wspierają trygonem Twój znak. Odpowiednia pora na rozpoczęcie jakiegoś działania, które pozwoli usprawnić bieg bieżących spraw. Wiadomość.


BliźniętaBliźnięta (21 maja - 21 czerwca)

Wenus przebywająca w Twoim znaku odbiera teraz sekstyl od Marsa. Powodzenie w sferze miłości. Odpowiednia pora, aby zadbać o wygląd zewnętrzny, zmienić image lub zaprezentować się w nowej roli.


RakRak (22 czerwca - 22 lipca)

Weekend i poniedziałek pod wpływem silnej opozycji planet. Nie stawiaj spraw na ostrzu noża. Prowadź swoje działania w sposób rozważny. Przygotuj na wszelki wypadek plan B. Opóźnienia.


LewLew (23 lipca - 22 sierpnia)

Weekend poświęć sprawom domu i rodziny. Pełnia wpływa destabilizująco i może skłonić Cię do zmiany stanowiska w jakiejś istotnej sprawie. Nie podejmuj zbyt pochopnych decyzji. Sytuacja może okazać się dynamiczna.


PannaPanna (23 sierpnia - 22 września)

Koniec tygodnia może przynieść jakieś nowe informacje. Istotny jest sposób planowania własnych działań. Liczy się pewnego rodzaju kalkulacja, która określi wszystkie za i przeciw. Uważaj w podróży.


WagaWaga (23 września - 22 października)

Twój znak podlega teraz silnym kwadraturom. Nie jest to pora na podejmowanie ważnych decyzji. Poprzestań na tym, co dobrze znasz. W sprawach osobistych możliwe utrudnienia. Ktoś mniej życzliwy.


SkorpionSkorpion (23 października - 21 listopada)

Słońce, Merkury i Neptun wspierają Skorpiona. Dobre wyczucie sytuacji. Odpowiednia pora na przeprowadzenie różnego rodzaju analiz, rozpoznań. W sprawach osobistych kieruj się tym, co podpowiada serce.


StrzelecStrzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Władca Twojego znaku Jowisz tworzy obecnie dokładną koniunkcję z Plutonem. Wiara w sukces i korzystne zmiany. Podejmowane przez Ciebie decyzje opieraj nie tylko na nadziei, ale i pragmatyzmie. Kalkuluj i oceniaj.


KoziorożecKoziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

W Koziorożcu koniunkcja wielu planet. Istotny może okazać się weekend i początek tygodnia. Pilnuj spraw zawodowych. Możliwa konkurencja, rywalizacja o posiadane wpływy. Skłonności do kontuzji.


WodnikWodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Poniedziałek i wtorek są dniami, kiedy do głosu mogą dochodzić sprawy wiążące się z domem i rodziną. Czas reorganizacji i być może wprowadzenia zupełnie nowych rozwiązań. Opóźnienia, strata czasu


RybyRyby (19 lutego - 20 marca)

Stacjonarna Ceres przebywająca w Twoim znaku odbiera trygon od Słońca. Okazja do przeprowadzenia ważnej rozmowy, która może dotyczyć spraw finansowych. W sferze uczuć stabilizacja


Pogoda
17
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Filmy

#GaszynChallenge Kurier Szczeciński dla Franka Kępy

Nekrologi

Sonda

Czy zagłosujesz w drugiej turze wyborów prezydenckich?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie