sobota, 30 maja 2020.
Horoskop

(29.05 - 04.06 2020 r.)

Horoskop na ten tydzień przygotowała Małgorzata Wadżet Gardasiewicz

www.malgorzatagardasiewicz.pl

Małgorzata Wadżet Gardasiewicz. Profesjonalny astrolog z kilkunastoletnim stażem. Jej trafne prognozy były wielokrotnie prezentowane w mediach. Wzięła udział w licznych audycjach PR i TV.

Jest autorką książek i wielu artykułów. Pisze horoskopy nieprzerwanie od dziesięciu lat m.in. dla "Kuriera Szczecińskiego" i "Chwili dla Ciebie".

Zaufały jej i powierzyły swe sekrety znane i sławne osobistości. Została m.in. powołana na Honorowy Urząd Astrologa Miejskiego. Po porady zgłaszają się nie tylko szczecinianie, ale także osoby z całej Polski i liczni przedstawiciele Polonii z różnych zakątków świata.

Współodkrywca paraleli między częścią gwiazdozbioru Oriona, pasa Oriona i piramidami w Gizie a trzema gwiezdnymi placami w Szczecinie.

Skutecznie radzi w trudnych sytuacjach i pomaga znaleźć pozytywne rozwiązania w sprawach miłości, partnerskich, małżeńskich, rodziny, pracy, biznesu (rozwój firmy, kontrahenci i współpracownicy). Potrafi odczytać przeszłe wcielenia i zbadać ich wpływ na obecne życie zgodnie z prawami karmy i reinkarnacji. Oczyszcza aurę i czakry człowieka oraz miejsca z negatywnych energii.

Fascynuje ją starożytny Egipt, natura człowieka, świata i wszechświata oraz koty i delfiny.

Więcej na www.malgorzatagardasiewicz.pl
 
Edward Gardasiewicz. Znany i ceniony astrolog. Profesjonalista z wieloletnim stażem. Od kilkunastu lat prowadzi własny gabinet porad oraz praktykę. Trafnie prognozuje nadchodzące zdarzenia. Doradza dyskretnie i szybko. Pomaga w różnych sytuacjach życiowych, w sprawach osobistych jak i w partnerskich, również w biznesie.

Jako astrolog otrzymał wiele prestiżowych wyróżnień i nagród. Jego poglądy wielokrotnie przedstawiały media. W pracowni alchemicznej, którą prowadzi, powstają wyjątkowe amulety i talizmany. Tworzy je na indywidualne zamówienie. Wybrane prace są prezentowane przez muzea i galerie sztuki na terenie kraju. Autor wielu publikacji i współautor książek. Odkrywca. Wrażliwy, o wielkiej intuicji, łatwo nawiązuje kontakt. Pasje: alchemia, mitologia, symbolika, reinkarnacja, natura, koty.
 
BaranBaran (21 marca - 19 kwietnia)

Mars w sekstylu z Uranem pomoże Ci sprostać wszystkim zadaniom. Odczujesz poprawę samopoczucia i wzrost weny twórczej. Twoja intuicja będzie działać na wyższych obrotach.


BykByk (20 kwietnia - 20 maja)

Sekstyl Merkurego pomoże Ci podejmować dobre decyzje. Oczekuj poprawy w sprawach zawodowych. Możesz także załatwiać trudne sprawy w urzędzie.


BliźniętaBliźnięta (21 maja - 21 czerwca)

Słońce i Wenus stojące w Twoim znaku zachęca Cię do większej aktywności. Możesz teraz się wykazać i osiągnąć spory sukces. W sprawach uczuciowych zanotujesz ożywienie.


RakRak (22 czerwca - 22 lipca)

Trygon Marsa pozwala snuć nowe plany i śmiało mierzyć się z trudnościami. Merkury stojący w Twoim znaku sprzyja działaniu. Sekstyl Urana pozwala podejmować ryzyko.


LewLew (23 lipca - 22 sierpnia)

Sekstyl Słońca pozwala liczyć na pozytywną zmianę pod warunkiem pewnych ustępstw. Dobrze wyważ swoje postępowanie i weź pod uwagę wszystkie za i przeciw.


PannaPanna (23 sierpnia - 22 września)

Sekstyl Merkurego obdarzy Cię energią i zapałem do działania. Otrzymasz dobre wieści. Możesz teraz wyjść w końcu na prostą.


WagaWaga (23 września - 22 października)

Trygon Słońca przyniesie ożywienie w sprawach zawodowych. Oczekuje także lepszej formy fizycznej i poprawy samopoczucia. Trygon Wenus zapowiada ożywienie w uczuciach.


SkorpionSkorpion (23 października - 21 listopada)

Twój władca Mars w sekstylu z Uranem pozwala podejmować ryzyko. Twoja intuicja będzie teraz pracować na podwyższonych obrotach. Uwaga na kłótnię. Unikaj większego zdenerwowania.


StrzelecStrzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Opozycja Wenus niesie harmonię w relacjach ze światem zewnętrznym. W domu zapanuje harmonia. Opozycja Słońca otwiera przed Tobą nowe możliwości.


KoziorożecKoziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Sekstyl Marsa w połączeniu z Uranem oznacza dla Ciebie możliwość postępu, ale pod warunkiem przyjęcia określonych zobowiązań. Nie targuj się z losem. Nie pokonuj oporu materii na siłę.


WodnikWodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Pomyślny wpływ Marsa w sekstylu z Uranem umożliwia postęp w Twoich sprawach zawodowych i osobistych. Jakość Twojego życia może teraz ulec poprawie, ale wszystko zależy od Ciebie i tego jak pokierujesz swoim losem.


RybyRyby (19 lutego - 20 marca)

Mars stojący w Twoim znaku przestrzega się przed stosowaniem zbyt radykalnych rozwiązań. Należy wypośrodkować działanie i starać się zachować harmonię w działaniu. Kieruj się podpowiedziami intuicji.


Pogoda
9
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Wiadomości Szczecin

 
CZYTAJ WIĘCEJ

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Filmy

Spacerowy protest na Uznamie

Z dostawą do domu

Pizzeria z rodu Gryfa

Sonda

Czy jesteś za zniesieniem obowiązku noszenia maseczek?

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie