wtorek, 28 stycznia 2020.
Horoskop

Horoskop 24-30.01.2020 r.

Horoskop na ten tydzień przygotował Edward Gardasiewicz

www.gardasiewicz.pl

 

Małgorzata Wadżet Gardasiewicz. Profesjonalny astrolog z kilkunastoletnim stażem. Jej trafne prognozy były wielokrotnie prezentowane w mediach. Wzięła udział w licznych audycjach PR i TV.

Jest autorką książek i wielu artykułów. Pisze horoskopy nieprzerwanie od dziesięciu lat m.in. dla "Kuriera Szczecińskiego" i "Chwili dla Ciebie".

Zaufały jej i powierzyły swe sekrety znane i sławne osobistości. Została m.in. powołana na Honorowy Urząd Astrologa Miejskiego. Po porady zgłaszają się nie tylko szczecinianie, ale także osoby z całej Polski i liczni przedstawiciele Polonii z różnych zakątków świata.

Współodkrywca paraleli między częścią gwiazdozbioru Oriona, pasa Oriona i piramidami w Gizie a trzema gwiezdnymi placami w Szczecinie.

Skutecznie radzi w trudnych sytuacjach i pomaga znaleźć pozytywne rozwiązania w sprawach miłości, partnerskich, małżeńskich, rodziny, pracy, biznesu (rozwój firmy, kontrahenci i współpracownicy). Potrafi odczytać przeszłe wcielenia i zbadać ich wpływ na obecne życie zgodnie z prawami karmy i reinkarnacji. Oczyszcza aurę i czakry człowieka oraz miejsca z negatywnych energii.

Fascynuje ją starożytny Egipt, natura człowieka, świata i wszechświata oraz koty i delfiny.

Więcej na www.malgorzatagardasiewicz.pl
 
Edward Gardasiewicz. Znany i ceniony astrolog. Profesjonalista z wieloletnim stażem. Od kilkunastu lat prowadzi własny gabinet porad oraz praktykę. Trafnie prognozuje nadchodzące zdarzenia. Doradza dyskretnie i szybko. Pomaga w różnych sytuacjach życiowych, w sprawach osobistych jak i w partnerskich, również w biznesie.

Jako astrolog otrzymał wiele prestiżowych wyróżnień i nagród. Jego poglądy wielokrotnie przedstawiały media. W pracowni alchemicznej, którą prowadzi, powstają wyjątkowe amulety i talizmany. Tworzy je na indywidualne zamówienie. Wybrane prace są prezentowane przez muzea i galerie sztuki na terenie kraju. Autor wielu publikacji i współautor książek. Odkrywca. Wrażliwy, o wielkiej intuicji, łatwo nawiązuje kontakt. Pasje: alchemia, mitologia, symbolika, reinkarnacja, natura, koty.
 
BaranBaran (21 marca - 19 kwietnia)

Eris przebywająca w Baranie odbiera teraz kwadraturę od Ceres, Saturna i Plutona. Nie krocz wojenną ścieżką. Możliwe, że ktoś mocno zirytuje Cię swoją postawą. Poskrom własne emocje, szukaj kompromisu.


BykByk (20 kwietnia - 20 maja)

Uran przebywający w Twoim znaku odbiera obecnie kwadraturę od Słońca. Co nagle, to po diable. Zanim podejmiesz jakiekolwiek działanie, pomyśl dwa razy. Pośpiech jest teraz złym doradcą.


BliźniętaBliźnięta (21 maja - 21 czerwca)

Podlegasz negatywnym wpływom Marsa, Wenus i Neptuna. Myślenie życzeniowe, oderwanie od rzeczywistości, snucie mglistych planów to tylko niektóre z głównych trendów nadchodzącego tygodnia. Zrelaksuj się.


RakRak (22 czerwca - 22 lipca)

Wtorek może przynieść medialnym Rakom silne przeczucia, sny wieszcze, natchnienie. Intuicja na wysokim poziomie. Możliwa wygrana w grach losowych, znalezienie czegoś. Pomyślny zbieg okoliczności.


LewLew (23 lipca - 22 sierpnia)

Podlegasz opozycji Merkurego i Słońca oraz kwinkusowi Saturna, Plutona i Jowisza. Zanim coś powiesz, zastanów się dwa, a nawet trzy razy. Nie składaj żadnych deklaracji i z dystansem podchodź do innych.


PannaPanna (23 sierpnia - 22 września)

W opozycji do Twojego znaku ścisła koniunkcja Wenus i Neptuna, która tworzy kwadraturę do Marsa. To konfiguracja potrafiąca na dobre popsuć dobry nastrój. Nie jest to odpowiednia pora na jakiekolwiek negocjacje.


WagaWaga (23 września - 22 października)

Słońce i Merkury wspierają trygonem Wagę. W kwadraturach Saturn, Jowisz i Pluton. Nie wszystko złoto, co się świeci. Teraz z dystansem podchodź do składanych Ci deklaracji. Obserwuj, dyskretnie oceniaj.


SkorpionSkorpion (23 października - 21 listopada)

Wtorek sprzyja Skorpionom. W trygonie są tego dnia znajdujące się w ścisłej koniunkcji Księżyc, Wenus i Neptun. Szczęśliwe zbiegi okoliczności. Przychylność dobrych Aniołów. Intuicja, przeczucia.


StrzelecStrzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Jowisz władający Twoim znakiem wraz ze Słońcem i Neptunem tworzy konfigurację Wielkiego Trygonu. To układ sprzyjający działaniom związanym z podróżami, nauką i zagadnieniami prawnymi.


KoziorożecKoziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Jowisz przebywający w Twoim znaku odbiera sekstyl od Wenus i Neptuna. Silny wpływ kogoś z otoczenia na podejmowane decyzje. Zanim się na cokolwiek zdecydujesz, sprawdź to. Istotni są przyjaciele.


WodnikWodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Uran władający Twoim znakiem położony jest obecnie w kwadraturze do Słońca, które przebywa w Twoim znaku. Liczy się dobra ocena własnych możliwości. Nie stawiaj wszystkiego na jedną kartę, bo przegrasz.


RybyRyby (19 lutego - 20 marca)

W Twoim znaku dokładna koniunkcja Wenus i Neptuna, która odbiera kwadraturę od Marsa. Możesz wiele zyskać, bowiem Neptun włada Rybami, a Wenus jest w Rybach wywyższona. Kluczem do sukcesu jest tu dyplomacja.


Pogoda
5
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Hardcorowe Serce II

Nekrologi

Sonda

Czy cieszą Cię wiosenne temperatury w styczniu?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie