sobota, 21 lipca 2018.
Horoskop

Horoskop 20-26.07.2018 r.

Horoskop na ten tydzień przygotował Edward Gardasiewicz

www.gardasiewicz. pl

 

 

Małgorzata Wadżet Gardasiewicz. Profesjonalny astrolog z kilkunastoletnim stażem. Jej trafne prognozy były wielokrotnie prezentowane w mediach. Wzięła udział w licznych audycjach PR i TV.

Jest autorką książek i wielu artykułów. Pisze horoskopy nieprzerwanie od dziesięciu lat m.in. dla "Kuriera Szczecińskiego" i "Chwili dla Ciebie".

Zaufały jej i powierzyły swe sekrety znane i sławne osobistości. Została m.in. powołana na Honorowy Urząd Astrologa Miejskiego. Po porady zgłaszają się nie tylko szczecinianie, ale także osoby z całej Polski i liczni przedstawiciele Polonii z różnych zakątków świata.

Współodkrywca paraleli między częścią gwiazdozbioru Oriona, pasa Oriona i piramidami w Gizie a trzema gwiezdnymi placami w Szczecinie.

Skutecznie radzi w trudnych sytuacjach i pomaga znaleźć pozytywne rozwiązania w sprawach miłości, partnerskich, małżeńskich, rodziny, pracy, biznesu (rozwój firmy, kontrahenci i współpracownicy). Potrafi odczytać przeszłe wcielenia i zbadać ich wpływ na obecne życie zgodnie z prawami karmy i reinkarnacji. Oczyszcza aurę i czakry człowieka oraz miejsca z negatywnych energii.

Fascynuje ją starożytny Egipt, natura człowieka, świata i wszechświata oraz koty i delfiny.

Więcej na www.malgorzatagardasiewicz.pl
 
Edward Gardasiewicz. Znany i ceniony astrolog. Profesjonalista z wieloletnim stażem. Od kilkunastu lat prowadzi własny gabinet porad oraz praktykę. Trafnie prognozuje nadchodzące zdarzenia. Doradza dyskretnie i szybko. Pomaga w różnych sytuacjach życiowych, w sprawach osobistych jak i w partnerskich, również w biznesie.

Jako astrolog otrzymał wiele prestiżowych wyróżnień i nagród. Jego poglądy wielokrotnie przedstawiały media. W pracowni alchemicznej, którą prowadzi, powstają wyjątkowe amulety i talizmany. Tworzy je na indywidualne zamówienie. Wybrane prace są prezentowane przez muzea i galerie sztuki na terenie kraju. Autor wielu publikacji i współautor książek. Odkrywca. Wrażliwy, o wielkiej intuicji, łatwo nawiązuje kontakt. Pasje: alchemia, mitologia, symbolika, reinkarnacja, natura, koty.

Więcej na www.gardasiewicz.pl
 
BaranBaran (21 marca - 19 kwietnia)

Już w tym tygodniu Słońce ustawi się w trygonie do Twojego znaku. Istotny weekend oraz poniedziałek i wtorek. W sprawach osobistych poprawa sytuacji. Możliwość pokazania się z dobrej strony.


BykByk (20 kwietnia - 20 maja)

Uran przebywający w Twoim znaku odbiera kwadraturę od Słońca i retrogradacyjnego Marsa. Urażona ambicja. Możliwe podważenie utrzymywanych poglądów, pozycji. Rywalizacja o dominację.


BliźniętaBliźnięta (21 maja - 21 czerwca)

Niedziela, poniedziałek i wtorek są dniami, na które Bliźnięta powinny zwrócić szczególną uwagę. To czas łączący się z działaniami w sferze spraw osobistych. Istotna rola członków rodziny. Wymiana zdań.


RakRak (22 czerwca - 22 lipca)

W poniedziałek Słońce opuszcza znak Raka. Wcześniejsze decyzje zaczynają skutkować. W opozycji do Twojego znaku Saturn i Pluton. Odpowiednia pora na przemyślenie przyszłej strategii.


LewLew (23 lipca - 22 sierpnia)

Teraz zregeneruj siły przed nadchodzącym w przyszłym tygodniu zaćmieniem Księżyca, które znajdzie się w opozycji do Twojego znaku i władającego nim Słońca. Obecny czas; pomiędzy zaćmieniami nie sprzyja działaniu.


PannaPanna (23 sierpnia - 22 września)

Wenus w Twoim znaku i w dokładnej opozycji do zwodniczego Neptuna. Wakacyjne zauroczenia. Składane deklaracje nie muszą przekładać się na późniejsze realizacje. Dla niektórych Wenus przyniesie zawód miłosny.


WagaWaga (23 września - 22 października)

Znajdujące się we wzajemnej opozycji Słońce i Mars sprzyjają Wadze. „Gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta”. Możliwe, że dobry los otworzy przed Tobą jakieś drzwi. Pamiętaj też, że szczęściu trzeba pomagać.


SkorpionSkorpion (23 października - 21 listopada)

Jowisz przebywający w Skorpionie nadal odbiera korzystny układ trygonu od Neptuna. Intuicja na wysokim poziomie. Ustawienie to wspiera osoby ufne w sprzyjający los. Wiara czyni cuda.


StrzelecStrzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Wkraczasz w okres, który będzie pod silnym i korzystnym wpływem Słońca. Ciekawe możliwości w sferze zawodowej. Pora reorganizacji oraz skierowania energii na nowe tory. Wzmocnienie własnej pozycji.


KoziorożecKoziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Pluton przebywający w Koziorożcu wzmacniany trygonem od Wenus. Poprawa sytuacji finansowej. Ciekawe pomysły dające się wykorzystać wspólnie z innymi. W sferze uczuć stabilizacja.


WodnikWodnik (20 stycznia - 18 lutego)

W opozycji do Twojego znaku i przebywającego w nim Marsa ustawia się Słońce. Chęć pokazania innym własnej zaradności i przedsiębiorczości. Istotny czas dla osób zajmujących kierownicze stanowiska.


RybyRyby (19 lutego - 20 marca)

Neptun władający Rybami przebywa teraz w Twoim znaku i odbiera opozycję od Wenus. Na pierwszy plan mogą wysunąć się sprawy uczuciowe. Niestety konfiguracji tej towarzyszy skłonność do idealizowania innych.


Pogoda
23
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Flis przypłynął do Szczecina
Zjazd Młodych Gwiazd 2018 i „Siedem życzeń”
Różankowe urodziny Szczecina
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Józef Miszczuk
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy