czwartek, 05 grudnia 2019.
Horoskop

Horoskop 29.11-05.12.2019 r.

Horoskop na ten tydzień przygotowała Małgorzata Wadżet Gardasiewicz

www.MalgorzataGardasiewicz.pl

 

Małgorzata Wadżet Gardasiewicz. Profesjonalny astrolog z kilkunastoletnim stażem. Jej trafne prognozy były wielokrotnie prezentowane w mediach. Wzięła udział w licznych audycjach PR i TV.

Jest autorką książek i wielu artykułów. Pisze horoskopy nieprzerwanie od dziesięciu lat m.in. dla "Kuriera Szczecińskiego" i "Chwili dla Ciebie".

Zaufały jej i powierzyły swe sekrety znane i sławne osobistości. Została m.in. powołana na Honorowy Urząd Astrologa Miejskiego. Po porady zgłaszają się nie tylko szczecinianie, ale także osoby z całej Polski i liczni przedstawiciele Polonii z różnych zakątków świata.

Współodkrywca paraleli między częścią gwiazdozbioru Oriona, pasa Oriona i piramidami w Gizie a trzema gwiezdnymi placami w Szczecinie.

Skutecznie radzi w trudnych sytuacjach i pomaga znaleźć pozytywne rozwiązania w sprawach miłości, partnerskich, małżeńskich, rodziny, pracy, biznesu (rozwój firmy, kontrahenci i współpracownicy). Potrafi odczytać przeszłe wcielenia i zbadać ich wpływ na obecne życie zgodnie z prawami karmy i reinkarnacji. Oczyszcza aurę i czakry człowieka oraz miejsca z negatywnych energii.

Fascynuje ją starożytny Egipt, natura człowieka, świata i wszechświata oraz koty i delfiny.

Więcej na www.malgorzatagardasiewicz.pl
 
Edward Gardasiewicz. Znany i ceniony astrolog. Profesjonalista z wieloletnim stażem. Od kilkunastu lat prowadzi własny gabinet porad oraz praktykę. Trafnie prognozuje nadchodzące zdarzenia. Doradza dyskretnie i szybko. Pomaga w różnych sytuacjach życiowych, w sprawach osobistych jak i w partnerskich, również w biznesie.

Jako astrolog otrzymał wiele prestiżowych wyróżnień i nagród. Jego poglądy wielokrotnie przedstawiały media. W pracowni alchemicznej, którą prowadzi, powstają wyjątkowe amulety i talizmany. Tworzy je na indywidualne zamówienie. Wybrane prace są prezentowane przez muzea i galerie sztuki na terenie kraju. Autor wielu publikacji i współautor książek. Odkrywca. Wrażliwy, o wielkiej intuicji, łatwo nawiązuje kontakt. Pasje: alchemia, mitologia, symbolika, reinkarnacja, natura, koty.
 
BaranBaran (21 marca - 19 kwietnia)

Mars stojący w znaku Skorpiona przyniesie Ci wyostrzenie intelektu, ale i wzmożoną chęć do kłótni. Na planie zawodowym masz teraz szerokie pole do popisu. Trygon Słońca wzmacnia przebojowość.


BykByk (20 kwietnia - 20 maja)

Od poniedziałku Jowisz Cię wesprze i przyniesie dobre dni. Licz na pomyślność w sprawach miłosnych i finansowych. Możesz teraz brać kredyt, brać się za urządzanie mieszkania. W domu oczekuj spokojnej atmosfery i miłego nastroju.


BliźniętaBliźnięta (21 maja - 21 czerwca)

Merkury w sekstylu z Marsem wzmocni Cię i przyniesie korzyści na polu zawodowym. Merkury w trygonie z Neptunem przyniesie dobry nastrój. Wczujesz się z łatwością w przedświąteczną atmosferę.


RakRak (22 czerwca - 22 lipca)

Trygon Merkurego zapowiada dobre okazje. Trzymaj rękę na pulsie, żeby nic ważnego nie przegapić. Trygon Marsa wzmacnia Twoją kondycję psychofizyczną.


LewLew (23 lipca - 22 sierpnia)

Trygon Słońca sprawi, że poczujesz się lepiej. Licz na ułatwienia na polu zawodowym i osobistym. Odczujesz poprawę zdrowia.


PannaPanna (23 sierpnia - 22 września)

Twój patron Merkury w sekstylu z Plutonem przyniesie Ci większe możliwości do działania na niwie zawodowej. Twoja przedsiębiorczość zadziwi innych. Masz dobry czas na podróż.


WagaWaga (23 września - 22 października)

Wenus w trygonie z Uranem i sekstylu z Marsem zapowiada wspaniały tydzień. Możesz teraz brać kredyt i podejmować ważne decyzje w sprawach finansowo-biznesowych. Twoja sytuacja na niwie osobistej nareszcie się ustabilizuje.


SkorpionSkorpion (23 października - 21 listopada)

Pluton w sekstylu z Marsem daje Ci szerokie pole do popisu w sprawach zawodowych. Staraj się jednak wyważyć swoje postępowanie, gdyż łatwo możesz przesadzić lub zbytnio się wyeksploatować.


StrzelecStrzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Słońce stojące w Twoim znaku wspiera Cię. W domu licz na życzliwą aurę. Licz na stabilizację w sprawach uczuciowych. Poprawa zdrowia.


KoziorożecKoziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Od poniedziałku Jowisz wchodzi do Twojego znaku na cały rok. Możesz teraz podejmować dobre decyzje na planie finansowym. Licz na wzmocnienie Twojego potencjału i poprawę kondycji psychofizycznej.


WodnikWodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Jowisz w trygonie z Uranem przyciąga szczęście. Licz na sprzyjające okoliczności i fart. Los będzie się dobrze układał i nie będzie piętrzył przeszkód.


RybyRyby (19 lutego - 20 marca)

Merkury w trygonie z Neptunem wzmocni Twoją wyobraźnię. Twoja intuicja nie będzie Cię mylić, możesz w większym stopniu polegać na jej podpowiedziach.


Pogoda
1
na godz. 21:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Pomaszerowali w imię ekologii

Nekrologi

kondolencje

Sonda

Czy powinno się zakazać sprzedaży małych wódek tzw. małpek?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie