poniedziałek, 20 maja 2019.
Horoskop

Horoskop 17 - 23.05.2019 r.

Horoskop na ten tydzień przygotował Edward Gardasiewicz

Małgorzata Wadżet Gardasiewicz. Profesjonalny astrolog z kilkunastoletnim stażem. Jej trafne prognozy były wielokrotnie prezentowane w mediach. Wzięła udział w licznych audycjach PR i TV.

Jest autorką książek i wielu artykułów. Pisze horoskopy nieprzerwanie od dziesięciu lat m.in. dla "Kuriera Szczecińskiego" i "Chwili dla Ciebie".

Zaufały jej i powierzyły swe sekrety znane i sławne osobistości. Została m.in. powołana na Honorowy Urząd Astrologa Miejskiego. Po porady zgłaszają się nie tylko szczecinianie, ale także osoby z całej Polski i liczni przedstawiciele Polonii z różnych zakątków świata.

Współodkrywca paraleli między częścią gwiazdozbioru Oriona, pasa Oriona i piramidami w Gizie a trzema gwiezdnymi placami w Szczecinie.

Skutecznie radzi w trudnych sytuacjach i pomaga znaleźć pozytywne rozwiązania w sprawach miłości, partnerskich, małżeńskich, rodziny, pracy, biznesu (rozwój firmy, kontrahenci i współpracownicy). Potrafi odczytać przeszłe wcielenia i zbadać ich wpływ na obecne życie zgodnie z prawami karmy i reinkarnacji. Oczyszcza aurę i czakry człowieka oraz miejsca z negatywnych energii.

Fascynuje ją starożytny Egipt, natura człowieka, świata i wszechświata oraz koty i delfiny.

Więcej na www.malgorzatagardasiewicz.pl
 
Edward Gardasiewicz. Znany i ceniony astrolog. Profesjonalista z wieloletnim stażem. Od kilkunastu lat prowadzi własny gabinet porad oraz praktykę. Trafnie prognozuje nadchodzące zdarzenia. Doradza dyskretnie i szybko. Pomaga w różnych sytuacjach życiowych, w sprawach osobistych jak i w partnerskich, również w biznesie.

Jako astrolog otrzymał wiele prestiżowych wyróżnień i nagród. Jego poglądy wielokrotnie przedstawiały media. W pracowni alchemicznej, którą prowadzi, powstają wyjątkowe amulety i talizmany. Tworzy je na indywidualne zamówienie. Wybrane prace są prezentowane przez muzea i galerie sztuki na terenie kraju. Autor wielu publikacji i współautor książek. Odkrywca. Wrażliwy, o wielkiej intuicji, łatwo nawiązuje kontakt. Pasje: alchemia, mitologia, symbolika, reinkarnacja, natura, koty.
 
BaranBaran (21 marca - 19 kwietnia)

To tydzień czterech ważnych koniunkcji. Dla Ciebie jest istotna koniunkcja Jowisza i Księżyca. Konfiguracja ta pomaga w sprawach dotyczących domu i rodziny. Przyspieszenie i modernizacje.


BykByk (20 kwietnia - 20 maja)

Jedna z czterech zachodzących na niebie koniunkcji planet ma miejsce w Twoim znaku. W Byku Wenus tworzy koniunkcję z Uranem. Układ niebezpieczny dla spraw osobistych. Nieoczekiwane kłopotliwe wydarzenia.


BliźniętaBliźnięta (21 maja - 21 czerwca)

Słońce, które wkroczy do Twojego znaku tworzy jedną z czterech ważnych koniunkcji. Łączy się z Merkurym. Merkury w tym położenie znajduje się w swojej tzw. „spalonej”. Nie zniwecz wcześniejszych osiągnięć.


RakRak (22 czerwca - 22 lipca)

Mars przebywający w Twoim znaku tworzy aspekty do dwóch z czterech występujących obecnie na niebie koniunkcji planet. Dla Ciebie istotne są te dotyczące Merkurego i Wenus. Nie składaj żadnych deklaracji!


LewLew (23 lipca - 22 sierpnia)

Władające Lwem Słońcem tworzy jedną z czterech obecnych obecnie na niebie koniunkcji. Słońce łączy się z Merkurym. To czas, w którym słowa posiadają realną wagę. Uważaj, co i komu mówisz.


PannaPanna (23 sierpnia - 22 września)

Trzy z czterech koniunkcji planet tworzą teraz trygon do znaku Panny. Masz sporą szansę na odniesienie sukcesu. Skoncentruj się na konkretnych sprawach. Zbytnie rozdrobnienie energii pogorszy ostateczny efekt.


WagaWaga (23 września - 22 października)

W kwadraturze do Wagi ustawiona jedna z czterech występujących teraz na niebie koniunkcji. Nic na siłę. Pospiech złym doradcą. Musisz podjąć wysiłek. W sprawach naprawdę ważnych zaangażuj się.


SkorpionSkorpion (23 października - 21 listopada)

W opozycji do Skorpiona dwie z czterech obecnych na niebie koniunkcji planet. Konieczność pokonania jakichś trudności. Skoncentrowanie na działaniu pragmatycznym, które przyniesie konkretne korzyści.


StrzelecStrzelec (22 listopada - 21 grudnia)

W Twoim znaku ma miejsce jedna z czterech zachodzących obecnie na niebie koniunkcji. To koniunkcja Jowisza i Księżyca. Uchodzi ona za jedną ze szczęśliwszych, ale uważaj. Skłonność do przeszacowania możliwości.


KoziorożecKoziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

W Koziorożcu koniunkcja Saturna i Plutona. To jedna z czterech zachodzących obecnie na niebie koniunkcji planetarnych. Powinieneś określić własne priorytety. Wygra to, co od dawna ukryte w głębi serca.


WodnikWodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Saturn i Uran władający Wodnikiem obecne w dwóch z czterech zachodzących teraz na niebie koniunkcji. Skoncentrowanie się tylko na konkretnym działaniu może przynieść oczekiwane rezultaty.


RybyRyby (19 lutego - 20 marca)

Władający Rybami Jowisz ustawiony w jednej z czterech mających obecnie miejsce na niebie koniunkcji planet. Intuicja, przeczucia, wskazówki płynące z wnętrza stają się teraz Twoimi atutami.


Pogoda
22
na godz. 15:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Wielkie gotowanie nad Odrą
Teatralny przemarsz
Dzień Europy – balony poleciały w niebo
Poprzedni Następny

Nekrologi

Sonda

Czy będziesz głosować w wyborach do europarlamentu?

 

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie