poniedziałek, 21 maja 2018.
Horoskop

Horoskop 18-24.05.18 r

Na ten tydzień horoskop przygotował Edward GARDASIEWICZ

www.gardasiewicz.pl

 

Małgorzata Wadżet Gardasiewicz. Profesjonalny astrolog z kilkunastoletnim stażem. Jej trafne prognozy były wielokrotnie prezentowane w mediach. Wzięła udział w licznych audycjach PR i TV.

Jest autorką książek i wielu artykułów. Pisze horoskopy nieprzerwanie od dziesięciu lat m.in. dla "Kuriera Szczecińskiego" i "Chwili dla Ciebie".

Zaufały jej i powierzyły swe sekrety znane i sławne osobistości. Została m.in. powołana na Honorowy Urząd Astrologa Miejskiego. Po porady zgłaszają się nie tylko szczecinianie, ale także osoby z całej Polski i liczni przedstawiciele Polonii z różnych zakątków świata.

Współodkrywca paraleli między częścią gwiazdozbioru Oriona, pasa Oriona i piramidami w Gizie a trzema gwiezdnymi placami w Szczecinie.

Skutecznie radzi w trudnych sytuacjach i pomaga znaleźć pozytywne rozwiązania w sprawach miłości, partnerskich, małżeńskich, rodziny, pracy, biznesu (rozwój firmy, kontrahenci i współpracownicy). Potrafi odczytać przeszłe wcielenia i zbadać ich wpływ na obecne życie zgodnie z prawami karmy i reinkarnacji. Oczyszcza aurę i czakry człowieka oraz miejsca z negatywnych energii.

Fascynuje ją starożytny Egipt, natura człowieka, świata i wszechświata oraz koty i delfiny.

Więcej na www.malgorzatagardasiewicz.pl
 
Edward Gardasiewicz. Znany i ceniony astrolog. Profesjonalista z wieloletnim stażem. Od kilkunastu lat prowadzi własny gabinet porad oraz praktykę. Trafnie prognozuje nadchodzące zdarzenia. Doradza dyskretnie i szybko. Pomaga w różnych sytuacjach życiowych, w sprawach osobistych jak i w partnerskich, również w biznesie.

Jako astrolog otrzymał wiele prestiżowych wyróżnień i nagród. Jego poglądy wielokrotnie przedstawiały media. W pracowni alchemicznej, którą prowadzi, powstają wyjątkowe amulety i talizmany. Tworzy je na indywidualne zamówienie. Wybrane prace są prezentowane przez muzea i galerie sztuki na terenie kraju. Autor wielu publikacji i współautor książek. Odkrywca. Wrażliwy, o wielkiej intuicji, łatwo nawiązuje kontakt. Pasje: alchemia, mitologia, symbolika, reinkarnacja, natura, koty.

Więcej na www.gardasiewicz.pl
 
BaranBaran (21 marca - 19 kwietnia)

Ingres czterech planet: Marsa władającego znakiem Barana, Urana, który tworzy do Marsa kwadraturę, oraz Słońca i Wenus. Ogólnie dla wszystkich tydzień mogący przynieść istotne zmiany, a zwłaszcza dla przedstawicieli Barana.


BykByk (20 kwietnia - 20 maja)

Do Byka wkracza Uran, a do Wodnika Mars. Wzajemne ustawienia są negatywne. W tym tygodniu również wejście słońca do Bliźniąt i Wenus do Raka. Zmiany, zmiany, zmiany. Umiejętnie kieruj teraz swoim życiem.


BliźniętaBliźnięta (21 maja - 21 czerwca)

Do Bliźniąt wkracza w tym tygodniu Słonce, do Byka Uran, do Wodnika Mars, a do Raka Wenus. Niezwykle niebezpieczny okres. Możliwość wystawienia nieoczekiwanych okoliczności. Ryzyko straty. Możliwość wypadku. Uważaj!!!


RakRak (22 czerwca - 22 lipca)

Zmiany wynikające z przewartościowania systemu wartości. Generalnie tydzień ten jest porą skierowania wielu spraw na nowe tory. Dotyczy to również ludzi z Twego otocznia. Od nich może teraz wiele zależeć.


LewLew (23 lipca - 22 sierpnia)

Tydzień wyjątkowy. Cztery wkroczenia planet do kolejnych znaków. Lwy również odczują ten wiatr odnowy. Istotne dni to niedziela i poniedziałek. Możliwe zmiany w przestrzeni zawodowej i prywatnej.


PannaPanna (23 sierpnia - 22 września)

Znak Panny bez obsady planetarnej. Na niebie w tym tygodniu jednak wiele zmian. Cztery planety jednocześnie zmienią swoje zodiakalne pozycje. Istotny wpływ ludzi z otoczenia. Zmiany spowodowane przez innych.


WagaWaga (23 września - 22 października)

Ingres czterech planet: Marsa władającego znakiem Barana, Urana, który tworzy do Marsa kwadraturę, oraz Słońca i Wenus. Słońce uaktywnia znak Wagi. Działaj roztropnie. Jeżeli czujesz, że coś może pójść źle, to pójdzie.


SkorpionSkorpion (23 października - 21 listopada)

Mars władający Skorpionem w kwadraturze z Uranem. Obie te planety w tym tygodniu przechodzą do kolejnych znaków. Podobnie Słońce i Wenus. Wskazana nadzwyczajna ostrożność w działaniu.


StrzelecStrzelec (22 listopada - 21 grudnia)

W opozycji do Strzelca ustawia się Słońce. To tydzień wyjątkowy z racji zmiany swojego jednoczesnego ustawienia aż czterech planet. Ustawienia te są niekorzystne również dla Twojego znaku.


KoziorożecKoziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Uran rozpoczął aktywizacje znaku Koziorożca – trygon. Aż cztery planety zmieniają w tym tygodniu dotychczasową obsadę znaków. Uważaj w podróży. Możliwe przeróżne sytuacje. Miej oczy dookoła głowy.


WodnikWodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Uran władający Wodnikiem (wraz z jeszcze trema planetami) przechodzi teraz do kolejnego znaku. To czas zmian. Dopilnuj, aby zmiany te zachodziły na zasadzie ewolucji, a nie rewolucji. Myśl.


RybyRyby (19 lutego - 20 marca)

W kwadraturze do Ryb ustawia się Słońce, które podobnie jak trzy inne planety zmienia znak swego położenia. Ingresy planet zapowiadają istotne zmiany. Ilość ich jednoczesnego wystąpienia świadczy o ich randze.


Pogoda
10
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Otwarcie groty
Poprzedni Następny

Nekrologi

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy