wtorek, 23 lipca 2019.
Horoskop

Horoskop 19-25.07.2019 r.

Horoskop na ten tydzień przygotowała Edward Gardasiewicz

www.gardasiewicz.pl

Małgorzata Wadżet Gardasiewicz. Profesjonalny astrolog z kilkunastoletnim stażem. Jej trafne prognozy były wielokrotnie prezentowane w mediach. Wzięła udział w licznych audycjach PR i TV.

Jest autorką książek i wielu artykułów. Pisze horoskopy nieprzerwanie od dziesięciu lat m.in. dla "Kuriera Szczecińskiego" i "Chwili dla Ciebie".

Zaufały jej i powierzyły swe sekrety znane i sławne osobistości. Została m.in. powołana na Honorowy Urząd Astrologa Miejskiego. Po porady zgłaszają się nie tylko szczecinianie, ale także osoby z całej Polski i liczni przedstawiciele Polonii z różnych zakątków świata.

Współodkrywca paraleli między częścią gwiazdozbioru Oriona, pasa Oriona i piramidami w Gizie a trzema gwiezdnymi placami w Szczecinie.

Skutecznie radzi w trudnych sytuacjach i pomaga znaleźć pozytywne rozwiązania w sprawach miłości, partnerskich, małżeńskich, rodziny, pracy, biznesu (rozwój firmy, kontrahenci i współpracownicy). Potrafi odczytać przeszłe wcielenia i zbadać ich wpływ na obecne życie zgodnie z prawami karmy i reinkarnacji. Oczyszcza aurę i czakry człowieka oraz miejsca z negatywnych energii.

Fascynuje ją starożytny Egipt, natura człowieka, świata i wszechświata oraz koty i delfiny.

Więcej na www.malgorzatagardasiewicz.pl
 
Edward Gardasiewicz. Znany i ceniony astrolog. Profesjonalista z wieloletnim stażem. Od kilkunastu lat prowadzi własny gabinet porad oraz praktykę. Trafnie prognozuje nadchodzące zdarzenia. Doradza dyskretnie i szybko. Pomaga w różnych sytuacjach życiowych, w sprawach osobistych jak i w partnerskich, również w biznesie.

Jako astrolog otrzymał wiele prestiżowych wyróżnień i nagród. Jego poglądy wielokrotnie przedstawiały media. W pracowni alchemicznej, którą prowadzi, powstają wyjątkowe amulety i talizmany. Tworzy je na indywidualne zamówienie. Wybrane prace są prezentowane przez muzea i galerie sztuki na terenie kraju. Autor wielu publikacji i współautor książek. Odkrywca. Wrażliwy, o wielkiej intuicji, łatwo nawiązuje kontakt. Pasje: alchemia, mitologia, symbolika, reinkarnacja, natura, koty.
 
BaranBaran (21 marca - 19 kwietnia)

Wkraczasz w okres przyspieszenia, a nawet prosperity. Wspiera Cię Słońce oraz Merkury. Poniedziałek sprzyja załatwianiu spraw formalnych. Koniec języka za przewodnika. Pomocni przyjaciele.


BykByk (20 kwietnia - 20 maja)

W kwadraturze do Twojego znaku ustawia się na kilka tygodni Słońce. To czas weryfikacji poglądów i postaw. Możliwa rywalizacja na arenie zawodowej. Nie składaj deklaracji bez pokrycia. Ceniona skromność.


BliźniętaBliźnięta (21 maja - 21 czerwca)

Wspiera Cię Mars i Jowisz. Wiatr w Twoje żagle. Przyspieszenie. Nowe koncepcje i sprawnie wdrażane pomysły. Wzmocnienie sił witalnych. W sprawach sercowych ożywienie. Uznanie przełożonych.


RakRak (22 czerwca - 22 lipca)

Merkury i Wenus w koniunkcji i w Twoim znaku. Teraz masz swoje pięć minut. Odpowiednia pora na zaprezentowanie własnych pomysłów czy poglądów. Wykaż cierpliwość i umiar.


LewLew (23 lipca - 22 sierpnia)

Mars przebywający w Twoim znaku odbiera trygon od Jowisza. Ta konfiguracja sprzyja przedsiębiorczym. Przyspieszenie w działaniu. Wsparcie osób wpływowych. Pomocnicy, mecenasi, doradcy.


PannaPanna (23 sierpnia - 22 września)

Merkury władający Panną w koniunkcji z Wenus. Przyspieszenie w sprawach sercowych. Odpowiednia pora na złożenie ważnej deklaracji, zapewnienia. Możliwość wygaszenia sporu, konfliktu.


WagaWaga (23 września - 22 października)

Słońce i Mars wspierają Cię teraz. Umiejętnie wykorzystaj sprzyjające okoliczności. Bądź dyplomatą i negocjatorem, a wiele zyskasz. W sprawach zawodowych okazja do wzmocnienia posiadanej pozycji.


SkorpionSkorpion (23 października - 21 listopada)

Przez kilka nadchodzących tygodni będziesz podlegał kwadraturze Słońca i Marsa, który włada Skorpionem. Postępuj racjonalnie. Emocje mogą pokrzyżować plany. Liczy się odpowiednia strategia.


StrzelecStrzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Jowisz przebywający w Twoim znaku odbiera trygon od Marsa. Konfiguracja niezwykle energetyczna. Moc i przyspieszenie. Odpowiednia pora na rozpoczęcie samodzielnej działalności.


KoziorożecKoziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

W opozycji do Twojego znaku ustawiony Merkury i Wenus. Postawa umiarkowana i działanie w oparciu o dobrze znane metody pomogą rozwiązać bieżące sprawy. Zdobycie cennych informacji.


WodnikWodnik (20 stycznia - 18 lutego)

W opozycji do Twojego znaku ustawia się Słońce i Mars. Przez kilka nadchodzących tygodni będziesz musiał określić własne priorytety. Liczy się zdolność zawierania kompromisów. Pomocni przyjaciele.


RybyRyby (19 lutego - 20 marca)

Wkraczasz w okres przyspieszenia i większego zaangażowania się w bieg bieżących spraw. Umiejętnie gospodaruj posiadanymi siłami i czasem. Zgromadź ich cenny zapas na nadchodzące tygodnie. Ktoś Cię podda krytyce.


Pogoda
20
na godz. 09:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Masowe bieganie nad morzem

Sonda

Czy uważasz, że w ostatnich latach Szczecin utracił swój akademicki charakter?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie