niedziela, 24 marca 2019.
Horoskop

Horoskop 22 - 27.03.2019

Horoskop na ten tydzień przygotował Edward Gardasiewicz

Więcej na  www.gardasiewicz.pl

Małgorzata Wadżet Gardasiewicz. Profesjonalny astrolog z kilkunastoletnim stażem. Jej trafne prognozy były wielokrotnie prezentowane w mediach. Wzięła udział w licznych audycjach PR i TV.

Jest autorką książek i wielu artykułów. Pisze horoskopy nieprzerwanie od dziesięciu lat m.in. dla "Kuriera Szczecińskiego" i "Chwili dla Ciebie".

Zaufały jej i powierzyły swe sekrety znane i sławne osobistości. Została m.in. powołana na Honorowy Urząd Astrologa Miejskiego. Po porady zgłaszają się nie tylko szczecinianie, ale także osoby z całej Polski i liczni przedstawiciele Polonii z różnych zakątków świata.

Współodkrywca paraleli między częścią gwiazdozbioru Oriona, pasa Oriona i piramidami w Gizie a trzema gwiezdnymi placami w Szczecinie.

Skutecznie radzi w trudnych sytuacjach i pomaga znaleźć pozytywne rozwiązania w sprawach miłości, partnerskich, małżeńskich, rodziny, pracy, biznesu (rozwój firmy, kontrahenci i współpracownicy). Potrafi odczytać przeszłe wcielenia i zbadać ich wpływ na obecne życie zgodnie z prawami karmy i reinkarnacji. Oczyszcza aurę i czakry człowieka oraz miejsca z negatywnych energii.

Fascynuje ją starożytny Egipt, natura człowieka, świata i wszechświata oraz koty i delfiny.

Więcej na www.malgorzatagardasiewicz.pl
 
Edward Gardasiewicz. Znany i ceniony astrolog. Profesjonalista z wieloletnim stażem. Od kilkunastu lat prowadzi własny gabinet porad oraz praktykę. Trafnie prognozuje nadchodzące zdarzenia. Doradza dyskretnie i szybko. Pomaga w różnych sytuacjach życiowych, w sprawach osobistych jak i w partnerskich, również w biznesie.

Jako astrolog otrzymał wiele prestiżowych wyróżnień i nagród. Jego poglądy wielokrotnie przedstawiały media. W pracowni alchemicznej, którą prowadzi, powstają wyjątkowe amulety i talizmany. Tworzy je na indywidualne zamówienie. Wybrane prace są prezentowane przez muzea i galerie sztuki na terenie kraju. Autor wielu publikacji i współautor książek. Odkrywca. Wrażliwy, o wielkiej intuicji, łatwo nawiązuje kontakt. Pasje: alchemia, mitologia, symbolika, reinkarnacja, natura, koty.

Więcej na www.gardasiewicz.pl
 
BaranBaran (21 marca - 19 kwietnia)

Słońce wkroczyło do Twojego znaku. Możesz teraz oczekiwać przyspieszenia w wielu dziedzinach. Poprawa witalności. Przez kilka nadchodzących tygodni będziesz dążył do wzmocnienia swojej pozycji.


BykByk (20 kwietnia - 20 maja)

Mars przebywający w Twoim znaku odbiera kwadraturę od Wenus. Liczą się tylko fakty. Możliwe, że w jakiejś sprawie diametralnie zmienisz swoje stanowisko. Umiejętnie gospodaruj posiadanymi środkami.


BliźniętaBliźnięta (21 maja - 21 czerwca)

Poniedziałek, wtorek i środa to dni, kiedy Księżyc ustawiony jest w opozycji do Twojego znaku. Na pierwszy plan mogą wysunąć się wówczas sprawy dotyczące domu i rodziny. Zmiana planów.


RakRak (22 czerwca - 22 lipca)

W kwadraturze do znaku Raka przez kilka nadchodzących tygodni ustawione będzie Słońce. Podczas kwadratury nie wszystkie sprawy mogą toczyć się po Twojej myśli. Możliwe nieporozumienie z przełożonym.


LewLew (23 lipca - 22 sierpnia)

Słonce wspiera swoim położeniem Lwa. Słońce, które jest astrologicznym władcą Twojego znaku będzie przez kilka nadchodzących tygodni wpływało na zaistnienie dogodnych sytuacji. Wykorzystaj to.


PannaPanna (23 sierpnia - 22 września)

Władający Panną Merkury w ścisłej koniunkcji z Neptunem i w opozycji do Twojego znaku. To nie jest dobry czas na prowadzenie ważnych rozmów i podpisywanie umów. Aspekt samooszukiwania się, lub oszustwa, jako takiego.


WagaWaga (23 września - 22 października)

W opozycji do Wagi położone jest Słońce. To ten czas na przestrzeni roku, kiedy musisz skonfrontować swój punkt widzenia z tym, co myślą inni. Możliwa silna różnica zdań. Szukaj kompromisu.


SkorpionSkorpion (23 października - 21 listopada)

Piątek i weekend pod silnym wpływem Księżyca, który w tym czasie przebywa w Twoim znaku. Możliwa zmiana planów. Księżyc podkreśla wydarzenia natury osobistej. Zadbaj o sprawy domu i rodziny.


StrzelecStrzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Poniedziałek, wtorek i środa mogą być nieco nerwowe. Silna reakcja na sprawy dotyczące domu i rodziny. Księżyc przebywający w Twoim znaku może wytracić z równowagi. Buduj dobre relacje z innymi.


KoziorożecKoziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Koniec tygodnia przyniesie kwadrę Księżyca, który wówczas przebywać będzie w Twoim znaku. Możliwa zmiana planów. Brak zdecydowania powodem opóźnień w działaniu. Licz się z niezadowoleniem otoczenia.


WodnikWodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Uran władający Twoim znakiem tworzy obecnie sekstyl z Wenus, która przebywa w Wodniku. Możliwe roztropne rozwiązanie jakiegoś problemu, kłopotu. Liczy się umiejętność współpracy z otoczeniem.


RybyRyby (19 lutego - 20 marca)

W Twoim znaku ścisła koniunkcja Neptuna władającego Rybami z retrogradującym Merkurym. Pilnuj rzeczy osobistych. Możliwość kradzieży, oszustwa. Zły czas na rozpoczynanie dowolnej podróży.


Pogoda
4
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Marzanna utopiona
Parowozem do Polic
Wystawa Makiet Kolejowych
Poprzedni Następny

Nekrologi

Sonda

Jak często masz problem ze znalezieniem miejsca do parkowania w Szczecinie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy