piątek, 16 listopada 2018.
Horoskop

Horoskop 16.11-22.11.2018 r.

Horoskop na ten tydzień przygotował Edward Gardasiewicz.

www.gardasiewicz.pl

 

Małgorzata Wadżet Gardasiewicz. Profesjonalny astrolog z kilkunastoletnim stażem. Jej trafne prognozy były wielokrotnie prezentowane w mediach. Wzięła udział w licznych audycjach PR i TV.

Jest autorką książek i wielu artykułów. Pisze horoskopy nieprzerwanie od dziesięciu lat m.in. dla "Kuriera Szczecińskiego" i "Chwili dla Ciebie".

Zaufały jej i powierzyły swe sekrety znane i sławne osobistości. Została m.in. powołana na Honorowy Urząd Astrologa Miejskiego. Po porady zgłaszają się nie tylko szczecinianie, ale także osoby z całej Polski i liczni przedstawiciele Polonii z różnych zakątków świata.

Współodkrywca paraleli między częścią gwiazdozbioru Oriona, pasa Oriona i piramidami w Gizie a trzema gwiezdnymi placami w Szczecinie.

Skutecznie radzi w trudnych sytuacjach i pomaga znaleźć pozytywne rozwiązania w sprawach miłości, partnerskich, małżeńskich, rodziny, pracy, biznesu (rozwój firmy, kontrahenci i współpracownicy). Potrafi odczytać przeszłe wcielenia i zbadać ich wpływ na obecne życie zgodnie z prawami karmy i reinkarnacji. Oczyszcza aurę i czakry człowieka oraz miejsca z negatywnych energii.

Fascynuje ją starożytny Egipt, natura człowieka, świata i wszechświata oraz koty i delfiny.

Więcej na www.malgorzatagardasiewicz.pl
 
Edward Gardasiewicz. Znany i ceniony astrolog. Profesjonalista z wieloletnim stażem. Od kilkunastu lat prowadzi własny gabinet porad oraz praktykę. Trafnie prognozuje nadchodzące zdarzenia. Doradza dyskretnie i szybko. Pomaga w różnych sytuacjach życiowych, w sprawach osobistych jak i w partnerskich, również w biznesie.

Jako astrolog otrzymał wiele prestiżowych wyróżnień i nagród. Jego poglądy wielokrotnie przedstawiały media. W pracowni alchemicznej, którą prowadzi, powstają wyjątkowe amulety i talizmany. Tworzy je na indywidualne zamówienie. Wybrane prace są prezentowane przez muzea i galerie sztuki na terenie kraju. Autor wielu publikacji i współautor książek. Odkrywca. Wrażliwy, o wielkiej intuicji, łatwo nawiązuje kontakt. Pasje: alchemia, mitologia, symbolika, reinkarnacja, natura, koty.

Więcej na www.gardasiewicz.pl
 
BaranBaran (21 marca - 19 kwietnia)

Poniedziałek i wtorek pod wpływem Księżyca, który wówczas przebywa w Twoim znaku. Skoncentruj się na sprawach osobistych. Księżyc w Baranie zapowiada działanie szybkie i zdecydowane.


BykByk (20 kwietnia - 20 maja)

Podlegasz teraz opozycji Słońca. Możliwe starcie przeciwnych opinii, odmiennych racji. Słońce reprezentuje osoby, które mają realny wpływ na podejmowane decyzje. Liczy się takt i dyplomacja.


BliźniętaBliźnięta (21 maja - 21 czerwca)

W opozycji do Twojego znaku ustawione są Jowisz i Merkury. Unikaj skrajności. Poszukuj złotego środka w każdym działaniu. Możliwa istotna wiadomość urzędowa lub natury zawodowej. Wymiana informacji.


RakRak (22 czerwca - 22 lipca)

Początek tygodnia pod wpływem kwadratury Księżyca do Twojego znaku. Postaraj się działać w sposób bardziej skoordynowany. Możliwe wsparcie płynące od innych osób. W pracy zawirowania.


LewLew (23 lipca - 22 sierpnia)

Wiadomość, która Cię ucieszy. W trygonie do Lwa położony Jowisz i Merkury. Ułatwienia w podróży. Nowe interesujące znajomości i kontakty zawodowe. Poprawa kondycji, wzrost witalności.


PannaPanna (23 sierpnia - 22 września)

W opozycji do Panny położony Mars i Neptun. Precyzyjnie określaj swoje stanowisko w dowolnej sprawie. Niejasności i plotki powodem nieporozumień w Twoim otoczeniu. Myślenie życzeniowe.


WagaWaga (23 września - 22 października)

Wenus przebywająca w Wadze wpłynie na poprawę relacji międzyludzkich. Dobre rokowania w sprawach sercowych. Równie dobre prognozy w sferze finansów. Dotrzymuj terminów, bądź punktualna.


SkorpionSkorpion (23 października - 21 listopada)

Mars władający Skorpionem ustawiony w trygonie do Twojego znaku. Przyspieszenie i nabranie pewności siebie. Konfiguracja sprzyjająca przedsiębiorczości. Wzmocnienie pozycji zawodowej.


StrzelecStrzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Początek tygodnia pod wpływem trygonu do przebywających w twoim znaku Jowisza i Merkurego. Dobra atmosfera dla rozwiązania delikatnych spraw. Takt i dyplomacja. Uśmiech szczęścia, traf.


KoziorożecKoziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Pluton przebywający w Twoim znaku odbiera kwadraturę od planety Wenus. Na pierwszym planie zagadnienia finansowe i sprawy materialne. Ta konfiguracja preferuje rywalizację na tym polu. Ktoś bezwzględny.


WodnikWodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Wenus, Jowisz i Merkury wspierają teraz Wodnika. Ułatwienia w podróży. Okazja do zawarcia interesujących znajomości. W sferze finansów sprzyjające okoliczności. Cenna, przydatna informacja.


RybyRyby (19 lutego - 20 marca)

Do Twojego znaku wkroczył wojowniczy Mars. Teraz wiele zależy tylko od Ciebie. Trygonem wspiera Cię Słońce i Ceres, które mogą dać Ci lukratywny interes lub wprowadzić do wpływowego kręgu osób.


Pogoda
3
na godz. 21:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Marsz Niepodległości 2018
Rocznica niepodległości oficjalnie
Harcerze świętowali rocznicę niepodległości
Poprzedni Następny

Sonda

Czy samorządy powinny brać pod uwagę szczepienie dziecka przy przyjmowaniu go do żłobka lub przedszkola?

 

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy