poniedziałek, 30 listopada 2020r.
Horoskop

Horoskop 27.11 - 3.12.2020 r.

Horoskop na ten tydzień przygotowała Małgorzata Wadżet Gardasiewicz

www.malgorzatagardasiewicz.pl

Małgorzata Wadżet Gardasiewicz. Profesjonalny astrolog z kilkunastoletnim stażem. Jej trafne prognozy były wielokrotnie prezentowane w mediach. Wzięła udział w licznych audycjach PR i TV.

Jest autorką książek i wielu artykułów. Pisze horoskopy nieprzerwanie od dziesięciu lat m.in. dla "Kuriera Szczecińskiego" i "Chwili dla Ciebie".

Zaufały jej i powierzyły swe sekrety znane i sławne osobistości. Została m.in. powołana na Honorowy Urząd Astrologa Miejskiego. Po porady zgłaszają się nie tylko szczecinianie, ale także osoby z całej Polski i liczni przedstawiciele Polonii z różnych zakątków świata.

Współodkrywca paraleli między częścią gwiazdozbioru Oriona, pasa Oriona i piramidami w Gizie a trzema gwiezdnymi placami w Szczecinie.

Skutecznie radzi w trudnych sytuacjach i pomaga znaleźć pozytywne rozwiązania w sprawach miłości, partnerskich, małżeńskich, rodziny, pracy, biznesu (rozwój firmy, kontrahenci i współpracownicy). Potrafi odczytać przeszłe wcielenia i zbadać ich wpływ na obecne życie zgodnie z prawami karmy i reinkarnacji. Oczyszcza aurę i czakry człowieka oraz miejsca z negatywnych energii.

Fascynuje ją starożytny Egipt, natura człowieka, świata i wszechświata oraz koty i delfiny.

Więcej na www.malgorzatagardasiewicz.pl
 
Edward Gardasiewicz. Znany i ceniony astrolog. Profesjonalista z wieloletnim stażem. Od kilkunastu lat prowadzi własny gabinet porad oraz praktykę. Trafnie prognozuje nadchodzące zdarzenia. Doradza dyskretnie i szybko. Pomaga w różnych sytuacjach życiowych, w sprawach osobistych jak i w partnerskich, również w biznesie.

Jako astrolog otrzymał wiele prestiżowych wyróżnień i nagród. Jego poglądy wielokrotnie przedstawiały media. W pracowni alchemicznej, którą prowadzi, powstają wyjątkowe amulety i talizmany. Tworzy je na indywidualne zamówienie. Wybrane prace są prezentowane przez muzea i galerie sztuki na terenie kraju. Autor wielu publikacji i współautor książek. Odkrywca. Wrażliwy, o wielkiej intuicji, łatwo nawiązuje kontakt. Pasje: alchemia, mitologia, symbolika, reinkarnacja, natura, koty.
 
BaranBaran (21 marca - 19 kwietnia)

Trygon Słońca podniesie poziom Twojej energii. Możesz liczyć na lepsze samopoczucie. Nieoczekiwanie dla Ciebie problem, o którym myślałeś, że jest nie do przebrnięcia znajdzie swoje rozwiązanie.


BykByk (20 kwietnia - 20 maja)

Po weekendzie Twoja planeta Wenus w trygonie do Neptuna przyniesie dobre dni. Licz na miłe relacje w domu i w Twoim związku. Twoja intuicja będzie pracować na wyższych obrotach.


BliźniętaBliźnięta (21 maja - 21 czerwca)

Merkury w sekstylu z Jowiszem i Saturnem naładuje Cię energią. Masz teraz większe szanse na sukces w pracy. Twój intelekt będzie pracował na wyższych obrotach.


RakRak (22 czerwca - 22 lipca)

Trygon Wenus wzmocni Cię. Licz na miłą atmosferę w domu. Trygon Neptuna zapewni lepszy dostęp do Twojej intuicji. Możesz wpaść na całkiem dobre pomysły.


LewLew (23 lipca - 22 sierpnia)

Trygon Słońca przyniesie dobrą energię. Możesz liczyć na wsparcie losu w trudnych sytuacjach. Trygon Marsa wzmocni Twoje zdrowie i kondycję.


PannaPanna (23 sierpnia - 22 września)

Sekstyl Merkurego z Jowiszem zapowiada dobry tydzień. Układ przyniesie Ci dobre pomysły. Masz teraz szansę na nowo spojrzeć na swoje problemy i znaleźć twórcze rozwiązania.


WagaWaga (23 września - 22 października)

Po weekendzie trygon Wenus z Neptunem zapewni dobry humor. Oczekuj poprawy w dziedzinie osobistej i zawodowej. Twoje życie miłosne nareszcie rozkwitnie.


SkorpionSkorpion (23 października - 21 listopada)

Wenus stojąca w Twoim znaku przyniesie spokój i wyciszenie. Nie warto wdawać się w kłótnie czy twardo obstawać przy swoim. Twój organizm domaga się relaksu. Zapewnij sobie kilka chwil spokoju.


StrzelecStrzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Słońce w Twoim znaku a od poniedziałku także Merkury przyniesie lepsze nastawienie do świata. Możesz liczyć na lepszy humor. To dobry czas na planowanie i nowe działania.


KoziorożecKoziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Sekstyl Wenus zapewni w miarę harmonijny tydzień. Saturn w sekstylu z Merkurym ułatwia długofalowe planowanie. Nie spiesz się z działaniem, pozwól, aby czas zrobił swoje.


WodnikWodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Sekstyl Merkurego od poniedziałku przyniesie dobre pomysły i ciekawe inspiracje. Sekstyl Słońca zapewni lepszy dostęp do Twojej energii witalnej. Licz na lepsze samopoczucie.


RybyRyby (19 lutego - 20 marca)

Neptun w trygonie z Wenus przyniesie lepszy czas. Podwyższy Twoją intuicję. W domu i w Twoim związku dobry czas. Nareszcie znajdziesz czas, aby w pełni odetchnąć.


Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ