poniedziałek, 28 września 2020.
Horoskop

Horoskop 25.09 - 1.10.2020 r.

Horoskop na ten tydzień przygotowała Małgorzata Wadżet Gardasiewicz.

www.gardasiewicz. pl

Małgorzata Wadżet Gardasiewicz. Profesjonalny astrolog z kilkunastoletnim stażem. Jej trafne prognozy były wielokrotnie prezentowane w mediach. Wzięła udział w licznych audycjach PR i TV.

Jest autorką książek i wielu artykułów. Pisze horoskopy nieprzerwanie od dziesięciu lat m.in. dla "Kuriera Szczecińskiego" i "Chwili dla Ciebie".

Zaufały jej i powierzyły swe sekrety znane i sławne osobistości. Została m.in. powołana na Honorowy Urząd Astrologa Miejskiego. Po porady zgłaszają się nie tylko szczecinianie, ale także osoby z całej Polski i liczni przedstawiciele Polonii z różnych zakątków świata.

Współodkrywca paraleli między częścią gwiazdozbioru Oriona, pasa Oriona i piramidami w Gizie a trzema gwiezdnymi placami w Szczecinie.

Skutecznie radzi w trudnych sytuacjach i pomaga znaleźć pozytywne rozwiązania w sprawach miłości, partnerskich, małżeńskich, rodziny, pracy, biznesu (rozwój firmy, kontrahenci i współpracownicy). Potrafi odczytać przeszłe wcielenia i zbadać ich wpływ na obecne życie zgodnie z prawami karmy i reinkarnacji. Oczyszcza aurę i czakry człowieka oraz miejsca z negatywnych energii.

Fascynuje ją starożytny Egipt, natura człowieka, świata i wszechświata oraz koty i delfiny.

Więcej na www.malgorzatagardasiewicz.pl
 
Edward Gardasiewicz. Znany i ceniony astrolog. Profesjonalista z wieloletnim stażem. Od kilkunastu lat prowadzi własny gabinet porad oraz praktykę. Trafnie prognozuje nadchodzące zdarzenia. Doradza dyskretnie i szybko. Pomaga w różnych sytuacjach życiowych, w sprawach osobistych jak i w partnerskich, również w biznesie.

Jako astrolog otrzymał wiele prestiżowych wyróżnień i nagród. Jego poglądy wielokrotnie przedstawiały media. W pracowni alchemicznej, którą prowadzi, powstają wyjątkowe amulety i talizmany. Tworzy je na indywidualne zamówienie. Wybrane prace są prezentowane przez muzea i galerie sztuki na terenie kraju. Autor wielu publikacji i współautor książek. Odkrywca. Wrażliwy, o wielkiej intuicji, łatwo nawiązuje kontakt. Pasje: alchemia, mitologia, symbolika, reinkarnacja, natura, koty.
 
BaranBaran (21 marca - 19 kwietnia)

Mars w trygonie do Wenus podniesie poziom Twojej energii. Możesz liczyć na większe powodzenie w sferze uczuciowej. Twoje samopoczucie znacznie się poprawi.


BykByk (20 kwietnia - 20 maja)

Twoja planeta Wenus w trygonie do Marsa przyniesie dobre dni. Licz na miłe relacje w domu i ożywienie w sferze miłosnej. Możesz wpaść teraz na całkiem niezłe pomysły.


BliźniętaBliźnięta (21 maja - 21 czerwca)

Trygon Słońca naładuje Cię energią. Masz teraz większe szanse na sukces w pracy. Merkury w niedzielę wejdzie do znaku Skorpiona, co sprawi, że Twój intelekt będzie pracował na wyższych obrotach.


RakRak (22 czerwca - 22 lipca)

Trygon Merkurego od niedzieli przyniesie lepsze notowania w sprawach zawodowych. Nieoczekiwanie dla Ciebie problem, o którym myślałeś, że jest nie do przebrnięcia znajdzie swoje rozwiązanie.


LewLew (23 lipca - 22 sierpnia)

Wenus stojąca w Twoim znaku zapewnia spokojny tydzień. Jesteś otoczony kosmiczna opieką w domu i w pracy. Trygon Marsa niesie ożywienie w miłości.


PannaPanna (23 sierpnia - 22 września)

Sekstyl Merkurego od niedzieli zapowiada dobry czas w pracy, choć niepozbawiony stresu za sprawą kwadratury Saturna. Na szczęście świetnie poradzisz sobie ze wszystkim. Trygon Jowisza przyniesie Ci dobre pomysły.


WagaWaga (23 września - 22 października)

Słońce stojące w Twoim znaku niesie dobre energie. Licz na większe sukcesy w życiu zawodowym. Oczekuj poprawy w dziedzinie osobistej i zawodowej. Za sprawą trygonu Wenus z Marsem Twoje życie miłosne rozkwitnie.


SkorpionSkorpion (23 października - 21 listopada)

W niedzielę Merkury wejdzie do Twojego znaku i pozwoli Ci działać z impetem. Masz teraz szansę znaleźć twórcze rozwiązania. Trygon Wenus z Marsem zapowiada ożywienie na niwie uczuciowej.


StrzelecStrzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Pomyślne usytuowanie kilku planet powinno zaowocować sukcesami w pracy. Możesz liczyć na lepszy humor. Trygon Wenus i Marsa przyniesie ożywienie w dziedzinie towarzyskiej.


KoziorożecKoziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Sekstyl Merkurego sprawi, że tydzień powinien przebiec w miarę harmonijnie. Ułatwi załatwianie spraw urzędowych. Trygon Urana przyniesie dobre pomysły i pozytywne nastawienie.


WodnikWodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Trygon Słońca przyniesie dobre samopoczucie i ciekawe inspiracje. To dobry czas na zorganizowanie weekendowej wycieczki, póki aura sprzyja. Opozycja Wenus zapewni miłe relacje z innymi.


RybyRyby (19 lutego - 20 marca)

Trygon Merkurego wpłynie pozytywnie na sprawy zawodowe. Możesz brać się za realizację Twoich nowych pomysłów. Licz na lepsze samopoczucie. Staraj się ożywić swoje życie towarzyskie.


Pogoda
9
na godz. 09:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Skoki z komina Wiskordu

Nekrologi

kondolencje

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie