wtorek, 17 września 2019.
Horoskop

Horoskop 13-19.09.2019 r.

Horoskop na ten tydzień przygotował Edward Gardasiewicz

www.gardasiewicz.pl

 

Małgorzata Wadżet Gardasiewicz. Profesjonalny astrolog z kilkunastoletnim stażem. Jej trafne prognozy były wielokrotnie prezentowane w mediach. Wzięła udział w licznych audycjach PR i TV.

Jest autorką książek i wielu artykułów. Pisze horoskopy nieprzerwanie od dziesięciu lat m.in. dla "Kuriera Szczecińskiego" i "Chwili dla Ciebie".

Zaufały jej i powierzyły swe sekrety znane i sławne osobistości. Została m.in. powołana na Honorowy Urząd Astrologa Miejskiego. Po porady zgłaszają się nie tylko szczecinianie, ale także osoby z całej Polski i liczni przedstawiciele Polonii z różnych zakątków świata.

Współodkrywca paraleli między częścią gwiazdozbioru Oriona, pasa Oriona i piramidami w Gizie a trzema gwiezdnymi placami w Szczecinie.

Skutecznie radzi w trudnych sytuacjach i pomaga znaleźć pozytywne rozwiązania w sprawach miłości, partnerskich, małżeńskich, rodziny, pracy, biznesu (rozwój firmy, kontrahenci i współpracownicy). Potrafi odczytać przeszłe wcielenia i zbadać ich wpływ na obecne życie zgodnie z prawami karmy i reinkarnacji. Oczyszcza aurę i czakry człowieka oraz miejsca z negatywnych energii.

Fascynuje ją starożytny Egipt, natura człowieka, świata i wszechświata oraz koty i delfiny.

Więcej na www.malgorzatagardasiewicz.pl
 
Edward Gardasiewicz. Znany i ceniony astrolog. Profesjonalista z wieloletnim stażem. Od kilkunastu lat prowadzi własny gabinet porad oraz praktykę. Trafnie prognozuje nadchodzące zdarzenia. Doradza dyskretnie i szybko. Pomaga w różnych sytuacjach życiowych, w sprawach osobistych jak i w partnerskich, również w biznesie.

Jako astrolog otrzymał wiele prestiżowych wyróżnień i nagród. Jego poglądy wielokrotnie przedstawiały media. W pracowni alchemicznej, którą prowadzi, powstają wyjątkowe amulety i talizmany. Tworzy je na indywidualne zamówienie. Wybrane prace są prezentowane przez muzea i galerie sztuki na terenie kraju. Autor wielu publikacji i współautor książek. Odkrywca. Wrażliwy, o wielkiej intuicji, łatwo nawiązuje kontakt. Pasje: alchemia, mitologia, symbolika, reinkarnacja, natura, koty.
 
BaranBaran (21 marca - 19 kwietnia)

Niedziela i poniedziałek mogą przynieś zmianę planów. W opozycji do Barana ustawione są Wenus i Merkury. W najbliższym czasie dokonasz weryfikacji własnego systemu wartości. Nawiązanie ciekawej znajomości.


BykByk (20 kwietnia - 20 maja)

Środa oraz czwartek mogą przynieś jakąś niespodziankę. Jeżeli zbyt mocno trzymasz się utartych schematów postępowania to najprawdopodobniej sytuacja zmusi Cię do wykorzystania nowych rozwiązań.


BliźniętaBliźnięta (21 maja - 21 czerwca)

Wenus oraz władający Bliźniętami Merkury ustawiły się w trygonie do Twojego znaku i tym samym pozytywnie wpływają na budowanie relacji z otoczeniem. Harmonia, a także ład wewnętrzny. Porozumienie z innymi.


RakRak (22 czerwca - 22 lipca)

Mniej mów, a więcej słuchaj w myśl zasady, iż mowa jest srebrem, a milczenie złotem. Lekkomyślnie wydana opinia może przynieść fatalne skutki. Uważaj podczas podroży. Pilnuj mienia.


LewLew (23 lipca - 22 sierpnia)

Słońce władające Lwem w koniunkcji z Marsem. Rywalizacja i dążenie do zaspokojenia własnych potrzeb. Pamiętaj o innych. Teraz masz wielką siłę przebicia, która jednak kiedyś minie. Działaj mądrze, myśl o przyszłości.


PannaPanna (23 sierpnia - 22 września)

W Twoim znaku koniunkcja Słońca z Marsem. Układ ten przynosi nieporozumienia, a nawet ostre starcia. Liczy się nie tylko obecna chwila, ale i skutki, które w związku z prowadzonymi obecnie działaniami wkrótce nastąpią.


WagaWaga (23 września - 22 października)

Do Twojego znaku wkroczył Merkury oraz Wenus władająca Wagą. Czas wymiany informacji oraz zawierania ciekawych znajomości. Szczęście w handlu i w biznesie. Ułatwienia w podróży.


SkorpionSkorpion (23 października - 21 listopada)

Środa i czwartek mogą wprowadzić zmiany do wcześniejszych ustaleń. Liczy się zdolność działania na wielu rożnych polach jednocześnie. W sprawach zawodowych możliwość wprowadzenia modernizacji, lub ułatwień.


StrzelecStrzelec (22 listopada - 21 grudnia)

W Strzelcu koniunkcja Jowisza i Ceres. Okazja do pomnożenia własnych dóbr. Nie działaj jednak w sposób naiwny. Cudowne okazje zdarzają się nader rzadko. Graj o mniejsze stawki.


KoziorożecKoziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Pluton i Saturn przebywające w Koziorożcu odbierają obecnie trygon od Słońca oraz Marsa. To konfiguracja sprzyjająca nowym inicjatywom. Masz spory zasób energii, która umiejętnie użyta przyniesie pożądane skutki.


WodnikWodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Trygonem wspiera Cię Wenus i Merkury. Pojawi się okazja dla nadgonienia zaległości. Dobre rokowania w sferze finansów. Poprawa relacji z otoczeniem. Możliwy krótki wyjazd, podróż. Ważne osoby z sąsiedztwa.


RybyRyby (19 lutego - 20 marca)

Twój znak podlega teraz opozycji Marsa i Słońca. Ktoś może forsować stanowisko sprzeczne z Twoimi założeniami. Rywalizacja i działania zakulisowe. Brak koniecznej przejrzystości. Subiektywna ocena.


Pogoda
13
na godz. 12:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Przeszedł II Szczeciński Marsz Równości

Nekrologi

Sonda

Czy popierasz Marsz Równości?

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie