środa, 08 kwietnia 2020.
Horoskop

Horoskop 3.04 – 9.04 2020 r.

Horoskop na ten tydzień przygotowała Małgorzata Wadżet Gardasiewicz

www.MalgorzataGardasiewicz.pl

Małgorzata Wadżet Gardasiewicz. Profesjonalny astrolog z kilkunastoletnim stażem. Jej trafne prognozy były wielokrotnie prezentowane w mediach. Wzięła udział w licznych audycjach PR i TV.

Jest autorką książek i wielu artykułów. Pisze horoskopy nieprzerwanie od dziesięciu lat m.in. dla "Kuriera Szczecińskiego" i "Chwili dla Ciebie".

Zaufały jej i powierzyły swe sekrety znane i sławne osobistości. Została m.in. powołana na Honorowy Urząd Astrologa Miejskiego. Po porady zgłaszają się nie tylko szczecinianie, ale także osoby z całej Polski i liczni przedstawiciele Polonii z różnych zakątków świata.

Współodkrywca paraleli między częścią gwiazdozbioru Oriona, pasa Oriona i piramidami w Gizie a trzema gwiezdnymi placami w Szczecinie.

Skutecznie radzi w trudnych sytuacjach i pomaga znaleźć pozytywne rozwiązania w sprawach miłości, partnerskich, małżeńskich, rodziny, pracy, biznesu (rozwój firmy, kontrahenci i współpracownicy). Potrafi odczytać przeszłe wcielenia i zbadać ich wpływ na obecne życie zgodnie z prawami karmy i reinkarnacji. Oczyszcza aurę i czakry człowieka oraz miejsca z negatywnych energii.

Fascynuje ją starożytny Egipt, natura człowieka, świata i wszechświata oraz koty i delfiny.

Więcej na www.malgorzatagardasiewicz.pl
 
Edward Gardasiewicz. Znany i ceniony astrolog. Profesjonalista z wieloletnim stażem. Od kilkunastu lat prowadzi własny gabinet porad oraz praktykę. Trafnie prognozuje nadchodzące zdarzenia. Doradza dyskretnie i szybko. Pomaga w różnych sytuacjach życiowych, w sprawach osobistych jak i w partnerskich, również w biznesie.

Jako astrolog otrzymał wiele prestiżowych wyróżnień i nagród. Jego poglądy wielokrotnie przedstawiały media. W pracowni alchemicznej, którą prowadzi, powstają wyjątkowe amulety i talizmany. Tworzy je na indywidualne zamówienie. Wybrane prace są prezentowane przez muzea i galerie sztuki na terenie kraju. Autor wielu publikacji i współautor książek. Odkrywca. Wrażliwy, o wielkiej intuicji, łatwo nawiązuje kontakt. Pasje: alchemia, mitologia, symbolika, reinkarnacja, natura, koty.
 
BaranBaran (21 marca - 19 kwietnia)

Mars w trygonie z Wenus poprawia samopoczucie. Licz na przychylność czynników wyższych. Warto wziąć się za przedświąteczne porządki w domu i w ogrodzie.


BykByk (20 kwietnia - 20 maja)

Twoja planeta Wenus w trygonie z Marsem, Jowiszem, Saturnem niesie dobry nastrój. Nie będziesz skłonny do kłótni. W sprawach uczuciowych poprawa sytuacji.


BliźniętaBliźnięta (21 maja - 21 czerwca)

Wenus w Twoim znaku sprzyja Ci. Twoje samopoczucie się poprawi. Twoja forma intelektualna zwiększy się. Możesz teraz brać się za naukę języków obcych online.


RakRak (22 czerwca - 22 lipca)

Pełnia Księżyca przyniesie większą emocjonalność, szukaj okazji do wytchnienia i spokoju. Na razie nie bierz się za przedświąteczne sprzątanie. Wykorzystaj czas na relaks.


LewLew (23 lipca - 22 sierpnia)

Trygon Słońca poprawi Twoją kondycję psychofizyczną. Nareszcie poczujesz się lepiej. Warto pójść na spacer i pooddychać świeżym powietrzem.


PannaPanna (23 sierpnia - 22 września)

Merkury w koniunkcji z Neptunem sprzyja wyciszeniu i medytacji. Zwróć większą uwagę na sygnały płynące z Twojej podświadomości.


WagaWaga (23 września - 22 października)

Opozycja Słońca ułatwia kontakty z najbliższymi, sprzyja porozumieniu i zgodzie. Trygon Wenus z Jowiszem, Marsem i Saturnem ułatwiają zachowanie harmonijnej atmosfery w domu.


SkorpionSkorpion (23 października - 21 listopada)

Mars w trygonie z Wenus sprzyja zdrowiu. Unikaj jednak zbytniego przemęczenia organizmu. Większe porządki przedświąteczne odłóż na inny czas. Zajmij się sobą i staraj się o harmonijne relacje z najbliższymi.


StrzelecStrzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Wenus w trygonie z Jowiszem przyciąga lepszą energię. W domu układ ułatwi utrzymanie pozytywnej atmosfery. Będziesz w stanie podejmować naprawdę dobre decyzje.


KoziorożecKoziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Saturn w trygonie z Wenus ułatwi Ci życie. Łatwiej będzie Ci zadbać o siebie. Przestrzegaj zasad zdrowego stylu życia, wysypiaj się, odżywiaj zdrowo, unikaj używek.


WodnikWodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Mars w kwadraturze z Uranem zaleca ostrożność. Nie jest to łatwy czas na mierzenie się z trudnościami, gdy zmożesz źle ocenić sytuację. Postaw na relaks i wypoczynek.


RybyRyby (19 lutego - 20 marca)

Pełnia nie wpływa korzystnie na robienie przedświątecznych porządków. Merkury w koniunkcji z Neptunem zaleca zachować realny ogląd rzeczywistość. Wypoczywaj i medytuj.


Pogoda
16
na godz. 12:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Wiadomości Szczecin

 
CZYTAJ WIĘCEJ

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Filmy

Wojsko dla szpitala

Z dostawą do domu

Sonda

Czy zakaz wstępu do lasów pomaga zwalczać epidemię koronawirusa?

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie