poniedziałek, 24 września 2018.
Horoskop

Horoskop 21-27.09.18 r.

Horoskop na ten tydzień przygotował Edward Gardasiewicz

www.gardasiewicz.pl

 

Małgorzata Wadżet Gardasiewicz. Profesjonalny astrolog z kilkunastoletnim stażem. Jej trafne prognozy były wielokrotnie prezentowane w mediach. Wzięła udział w licznych audycjach PR i TV.

Jest autorką książek i wielu artykułów. Pisze horoskopy nieprzerwanie od dziesięciu lat m.in. dla "Kuriera Szczecińskiego" i "Chwili dla Ciebie".

Zaufały jej i powierzyły swe sekrety znane i sławne osobistości. Została m.in. powołana na Honorowy Urząd Astrologa Miejskiego. Po porady zgłaszają się nie tylko szczecinianie, ale także osoby z całej Polski i liczni przedstawiciele Polonii z różnych zakątków świata.

Współodkrywca paraleli między częścią gwiazdozbioru Oriona, pasa Oriona i piramidami w Gizie a trzema gwiezdnymi placami w Szczecinie.

Skutecznie radzi w trudnych sytuacjach i pomaga znaleźć pozytywne rozwiązania w sprawach miłości, partnerskich, małżeńskich, rodziny, pracy, biznesu (rozwój firmy, kontrahenci i współpracownicy). Potrafi odczytać przeszłe wcielenia i zbadać ich wpływ na obecne życie zgodnie z prawami karmy i reinkarnacji. Oczyszcza aurę i czakry człowieka oraz miejsca z negatywnych energii.

Fascynuje ją starożytny Egipt, natura człowieka, świata i wszechświata oraz koty i delfiny.

Więcej na www.malgorzatagardasiewicz.pl
 
Edward Gardasiewicz. Znany i ceniony astrolog. Profesjonalista z wieloletnim stażem. Od kilkunastu lat prowadzi własny gabinet porad oraz praktykę. Trafnie prognozuje nadchodzące zdarzenia. Doradza dyskretnie i szybko. Pomaga w różnych sytuacjach życiowych, w sprawach osobistych jak i w partnerskich, również w biznesie.

Jako astrolog otrzymał wiele prestiżowych wyróżnień i nagród. Jego poglądy wielokrotnie przedstawiały media. W pracowni alchemicznej, którą prowadzi, powstają wyjątkowe amulety i talizmany. Tworzy je na indywidualne zamówienie. Wybrane prace są prezentowane przez muzea i galerie sztuki na terenie kraju. Autor wielu publikacji i współautor książek. Odkrywca. Wrażliwy, o wielkiej intuicji, łatwo nawiązuje kontakt. Pasje: alchemia, mitologia, symbolika, reinkarnacja, natura, koty.

Więcej na www.gardasiewicz.pl
 
BaranBaran (21 marca - 19 kwietnia)

Początek astronomicznej jesieni będzie dla przedstawicieli znaku Barana łaskawy. W opozycji do Twojego znaku obok Słońca ustawia się również planeta Merkury. Szczęście w codziennym działaniu. Poprawa relacji z otoczeniem.


BykByk (20 kwietnia - 20 maja)

W opozycji do znaku Byka ustawione są Jowisz i Wenus. Obie planety przynoszą szczęście. Możesz liczyć na poprawę w sferze uczuciowej, a także w dziedzinie finansowej. Fortuna Ci sprzyja.


BliźniętaBliźnięta (21 maja - 21 czerwca)

Przez najbliższych kilka tygodni Bliźnięta będą wzmacniane położeniem Słońca i Merkurego, który włada Twoim znakiem. Skonsolidowanie działań. Okazja do nawiązania znajomości pomocnej w realizacji celów.


RakRak (22 czerwca - 22 lipca)

Początek tygodnia może zaskoczyć. Podlegasz teraz opozycji Saturna oraz kwadraturom Słońca oraz Merkurego. Słabsza pozycja podczas prowadzonych rozmów i dyskusji. Przecenienie własnych możliwości.


LewLew (23 lipca - 22 sierpnia)

Węzeł Księżyca znajdujący się obecnie we Lwie odbiera pozytywne aspekty od władającego Twoim znakiem Słońca i Merkurego. Okazja by zabłysnąć. Pewność siebie. Wyróżnienie, satysfakcja.


PannaPanna (23 sierpnia - 22 września)

Weekend może przynieść nowe spostrzeżenia. Teraz liczy się umiejętne podejście do napotkanych spraw. Władca Panny Merkury będąc w koniunkcji ze Słońcem sprzyja przemyśleniom.


WagaWaga (23 września - 22 października)

Wraz z rozpoczęciem astronomicznej jesieni do znaku Wagi wkroczyło Słońce oraz towarzyszący mu Merkury. W ciągu kilku najbliższych tygodni możesz poznać kogoś interesującego. Podróż.


SkorpionSkorpion (23 października - 21 listopada)

Skorpionom sprzyja weekend. Obecna w Twoim znaku Wenus odbiera doskonałe aspekty od Księżyca i Neptuna. Powodzenie w sferze uczuciowej. Pomyślne ułożenie się wielu spraw. Dobre samopoczucie.


StrzelecStrzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Przez kilka nadchodzących tygodni zdołasz wyprowadzić na prostą pewne działania. Generalnie pora ta będzie sprzyjać wzmacnianiu własnej pozycji zarówno na płaszczyźnie spraw zawodowych, jaki i osobistych.


KoziorożecKoziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Wraz z rozpoczęciem astronomicznej jesieni wkraczające do Wagi Słońce zaczyna tworzyć kwadraturę do Twojego znaku. Teraz liczy się postępowanie dyplomatyczne. Działając na otwartym polu możesz się komuś narazić.


WodnikWodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Mars przebywający w znaku Wodnika odbiera trygon od Ceres, Merkurego i Słońca. Obecnie wiatr wieje w Twoje żagle. Okazja, aby nadgonić powstałe zaległości. Siła argumentów. Merytoryczna wiedza przyniesie korzyści.


RybyRyby (19 lutego - 20 marca)

Weekend oraz poniedziałek upłyną pod wpływem szczęśliwych gwiazd. Powodzenie w miłości. Niepowtarzalna okazja do zrealizowania jakiegoś marzenia. Zagraj w gry liczbowe, wyślij kupon totalizatora!


Pogoda
11
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Filharmonia w nowej odsłonie
Przeszedł Marsz Równości
Marynarz ponownie z koszulką
Poprzedni Następny
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy