niedziela, 20 października 2019.
Horoskop

Horoskop  18-24.10.2019 r. 

Horoskop na ten tydzień przygotowała Małgorzata Wadżet Gardasiewicz

www.MalgorzataGardasiewicz.pl

 

Małgorzata Wadżet Gardasiewicz. Profesjonalny astrolog z kilkunastoletnim stażem. Jej trafne prognozy były wielokrotnie prezentowane w mediach. Wzięła udział w licznych audycjach PR i TV.

Jest autorką książek i wielu artykułów. Pisze horoskopy nieprzerwanie od dziesięciu lat m.in. dla "Kuriera Szczecińskiego" i "Chwili dla Ciebie".

Zaufały jej i powierzyły swe sekrety znane i sławne osobistości. Została m.in. powołana na Honorowy Urząd Astrologa Miejskiego. Po porady zgłaszają się nie tylko szczecinianie, ale także osoby z całej Polski i liczni przedstawiciele Polonii z różnych zakątków świata.

Współodkrywca paraleli między częścią gwiazdozbioru Oriona, pasa Oriona i piramidami w Gizie a trzema gwiezdnymi placami w Szczecinie.

Skutecznie radzi w trudnych sytuacjach i pomaga znaleźć pozytywne rozwiązania w sprawach miłości, partnerskich, małżeńskich, rodziny, pracy, biznesu (rozwój firmy, kontrahenci i współpracownicy). Potrafi odczytać przeszłe wcielenia i zbadać ich wpływ na obecne życie zgodnie z prawami karmy i reinkarnacji. Oczyszcza aurę i czakry człowieka oraz miejsca z negatywnych energii.

Fascynuje ją starożytny Egipt, natura człowieka, świata i wszechświata oraz koty i delfiny.

Więcej na www.malgorzatagardasiewicz.pl
 
Edward Gardasiewicz. Znany i ceniony astrolog. Profesjonalista z wieloletnim stażem. Od kilkunastu lat prowadzi własny gabinet porad oraz praktykę. Trafnie prognozuje nadchodzące zdarzenia. Doradza dyskretnie i szybko. Pomaga w różnych sytuacjach życiowych, w sprawach osobistych jak i w partnerskich, również w biznesie.

Jako astrolog otrzymał wiele prestiżowych wyróżnień i nagród. Jego poglądy wielokrotnie przedstawiały media. W pracowni alchemicznej, którą prowadzi, powstają wyjątkowe amulety i talizmany. Tworzy je na indywidualne zamówienie. Wybrane prace są prezentowane przez muzea i galerie sztuki na terenie kraju. Autor wielu publikacji i współautor książek. Odkrywca. Wrażliwy, o wielkiej intuicji, łatwo nawiązuje kontakt. Pasje: alchemia, mitologia, symbolika, reinkarnacja, natura, koty.
 
BaranBaran (21 marca - 19 kwietnia)

Trygon Jowisza pozwoli cieszyć się życiem i nastroi do żartów. Jest korzystny dla wielu spraw. Pluton w sekstylu z Merkurym sprawi, że twój umysł będzie teraz pracował na podwyższonych obrotach.


BykByk (20 kwietnia - 20 maja)

Wenus w trygonie z Neptunem pozwala liczyć na miłe spotkania. Spodziewaj się poprawy samopoczucia i lepszej atmosfery w domu. W pracy dobre pomysły i ciekawe propozycje.


BliźniętaBliźnięta (21 maja - 21 czerwca)

Merkury w trygonie do Neptuna przyniesie Ci dobre pomysły i poprawi Twoją kondycję psychofizyczną. Nie tak łatwo poddasz się wpływowi stresu i dzięki temu załatwisz więcej spraw niż przypuszczasz.


RakRak (22 czerwca - 22 lipca)

Trygon Merkurego z Neptunem niesie dobry czas dla Ciebie. Podejmuj nowe decyzje. Przyjmuj wyzwania od losu. Kreuj świat podług własnych potrzeb. Nie wstrzymuj się z realizacją swoich marzeń.


LewLew (23 lipca - 22 sierpnia)

Sekstyl Marsa pozwala podejmować nowe inicjatywy. Masz dobry czas do działania. Trygon Jowisza pomoże Ci, licz na ciekawą propozycję. W pracy skoncentruj się na priorytetach.


PannaPanna (23 sierpnia - 22 września)

Trygon Merkurego i Neptuna przyniesie Ci ciekawe pomysły i nowe inspiracje. Śmiało dokonuj zmian w swoim życiu i załatwiaj ważne sprawy. Licz na lepsze samopoczucie.


WagaWaga (23 września - 22 października)

Wenus w trygonie z Neptunem zapowiada dobry czas na niwie miłosnej. Umawiaj się na randki i towarzyskie spotkania. Dobry nastrój powinien Cię nie opuścić.


SkorpionSkorpion (23 października - 21 listopada)

W Twoim znaku znajduje się Wenus i Merkury. Możesz podejmować nowe decyzje i wprowadzać je wżycie. Planety wspomogą Cię i napełnią rezerwuar życiowych sił do pełna. W miłości dobre dni.


StrzelecStrzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Sekstyl Marsa daje Ci sporo energii. Doceń zdanie innych w ważnej dla ciebie sprawie. Jowisz Cię chroni. Możesz liczyć na lepszą formę. Zdrowie w normie.


KoziorożecKoziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Wenus w sekstylu z Saturnem sprzyja Ci. Twoje sprawy powinni się unormować. Pospiech jest teraz niewskazany. Możesz liczyć na większe sukcesy w życiu zawodowym.


WodnikWodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Trygon Marsa jest pomyślnym prognostykiem dla Twoich spraw zawodowych. Wiele spraw pójdzie po Twojej myśli. Sekstyl Jowisza gwarantuje powodzenie w podjętych przedsięwzięciach.


RybyRyby (19 lutego - 20 marca)

Merkury w trygonie z Neptunem wpłynie pomyślnie na Twoje sprawy zawodowe i osobiste. Licz na lepszy humor. Nie ograniczaj się w działaniu. Realizuj nowe pomysły, które przychodzą Ci teraz do głowy.


Pogoda
16
na godz. 15:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Krokusowa Rewolucja na Wałach Chrobrego

Nekrologi

kondolencje

Sonda

Gdzie w Szczecinie powinien stanąć pomnik Marszałka Józefa Piłsudskiego?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie