środa, 23 maja 2018.
Strona główna > Filmy

Zwiedzanie z prezydentem

W Noc Muzeów Szczecin nie śpi, tylko otwiera szeroko drzwi do instytucji kultury i gmachów zabytkowych miejsc. Odbyła się 13. Europejska Noc Muzeów, w rakach której można było zwiedzić gabinet prezydenta.

Film: Paulina Sikora

Opóźnienia na szczecińskim dworcu

W piątek (11 maja) trwała akcja usuwania skutków wykolejenia dwunastu wagonów z węglem w pobliżu stacji kolejowej Wronki - na trasie Poznań-Szczecin. Dla wielu pasażerów podróż stała się bardzo trudna.

Film: Łukasz Tymko

Otwarcie groty

5 maja 2018 r. sztuczna grota w pobliżu Jeziora Szmaragdowego znów otworzyła swoje podwoje. Wybudowana na wzór wapiennych jaskiń pod koniec XIX wieku grota przez lata była miejscem rozrywki, relaksu, odpoczynku od zgiełku miasta, przechodząc w swej historii liczne metamorfozy.

Film: Dariusz Gorajski

2  3  4  5  6  >>
Pogoda
21
na godz. 15:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Otwarcie groty
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”