Niedziela 04 grudnia 2022r. 
REKLAMA

Zapalony fan piłki nożnej i... kolekcjoner koszulek sędziów

Data publikacji: 2021-09-19 22:38
Ostatnia aktualizacja: 2021-09-20 12:31
Zapalony fan piłki nożnej i... kolekcjoner koszulek sędziów
Na zdjęciu zaledwie część koszulek z unikalnej kolekcji p. Andrzeja. Oprócz odzieży należącej do sędziów w zbiorach znalazły się także czerwona i żółta kartka z autografami oraz koszulka słynnego piłkarza i trenera Zbigniewa Bońka, również z autografem! Fot. Ryszard PAKIESER  

Pan Andrzej (dane do wiadomości redakcji) jest fanem piłki nożnej oraz wiernym kibicem Pogoni Szczecin od 60 lat! Oprócz wspierania swojego ukochanego klubu na trybunach nasz rozmówca postanowił oddać hołd także sędziom meczów piłkarskich. W jaki sposób? Pan Andrzej od 4 lat zbiera ich koszulki i z dumą podkreśla, że zajmuje się tym jako pierwszy w Polsce.

- Dostanie koszulki od sędziego to dla mnie niewymowna radość i fala emocji. Myślę, że nie da się tego poczuć, kupując taką odzież w sklepie - wyjaśnia Czytelnik „Kuriera".

Unikalna pasja naszego rozmówcy zachwyca zarówno jego przyjaciół, jak i osoby związane z piłką nożną. Oczywiście nikogo nie dziwi fakt, że szczególną sympatią darzą pana Andrzeja sami sędziowie.

- Kilku sędziów stwierdziło, że są zaszczyceni. I to, że ktoś kolekcjonuje ich koszulki, stanowi dla nich ogromne wyróżnienie - opowiada z pasją.

Kolekcjoner posiada już

...
Zawartość dostępna dla Czytelników eKuriera
Pozostało jeszcze 62% treści.

Pełna treść artykułu dostępna w
eKurierze
z dnia 20-09-2021

 

Autor: Natalia Zaborowska
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Super
2021-09-19 23:54:55
Niesamowite, chyba nikt nie pomyślałby, że koszulki sędziowskie również mogą być trofeum. Świetna sprawa! :D

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA