Sobota 25 września 2021r. 
REKLAMA

Zakazać szczepień! Mieszkańcy Barlinka napisali petycję

Data publikacji: 2021-03-10 15:49
Ostatnia aktualizacja: 2021-05-16 20:23
Zakazać szczepień! Mieszkańcy Barlinka napisali petycję
Fot. Dariusz Gorajski (arch.)  

Do Komisji Skarg, Wniosków i Petycji działającej przy Radzie Miejskiej w Barlinku wpłynęła petycja mieszkańców miasta i gminy. Dotyczyła ona szczepień przeciwko COVID-19. Podpisało się pod nią około 150 osób, które chciały, aby radni zakazali szczepień na terenie gminy.

W petycji można było przeczytać m.in. „Rząd RP planuje ogólnopolską akcję szczepień eksperymentalnymi preparatami, wyprodukowanymi przez sześć różnych firm. Preparaty te zostały stworzone w nieprawdopodobnie szybkim czasie, jak na tego typu medykamenty. Ich bezpieczeństwo nie zostało przebadane zgodnie z dotychczas obowiązującymi standardami… W związku z powyższym «narodowy program szczepień» ma wszelkie cechy eksperymentu medycznego. Zgodnie z 39 art. Konstytucji RP nikt nie może być poddawany eksperymentom naukowym, w tym medycznym, bez dobrowolnie wyrażonej zgody. Problem polega na tym, że rząd RP nie informuje Polaków, że biorą udział w eksperymencie naukowym, co oznacza, że Polacy są wprowadzani w błąd. A przecież skutki zaszczepienia kilkudziesięciu milionów obywateli RP nieprzebadanymi eksperymentalnymi

...
Zawartość dostępna dla Czytelników eKuriera
Pozostało jeszcze 65% treści.

Pełna treść artykułu dostępna w
eKurierze
z dnia 10-03-2021

 

Autor: Jacek Słomka
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

@Helikopter z Misia
2021-03-10 19:59:58
Właśnie poczytaj sobie. Szczepionka z Astry Zenka nie jest na mRNA a taką się głównie szczepi. A w ogóle to Ziemia jest przecież płaska i szczepionki to tylko zatruły miliony ludzi. To, że długość życia od pierwszej szczepionki Edwarda Jennera w 1796 roku przeciw ospie do dnia dzisiejszego wzrosła trzykrotnie to przecież tylko mit.
HogoFogo
2021-03-10 18:55:54
Zamiast pisać petycję wystarczy nie zgłosić się na szczepienie, ale to chyba dla niektórych zbyt proste.
Olaboga
2021-03-10 18:34:58
Ludzie do dzisiaj nie wiedzą co zawiera ta aktualnie testowana na nich szczepionka, kto nie wie jak się robi talie szczepionki - leki może sobie obejrzeć akurat wczoraj wyświetlany na TVN " Ścigany" albo obejrzeć na Youtube komentarz Hanny Khazari "kappa" A ponadto mamy lokalną sensację ABW zabiera się po dłuuugim namyśle za Ciepłowników gminnych i powiatowych w myśliborskim i Szczecinie. Chyba co niektórych przygrzeje . Powiat posiadający najlepsze w Polsce zasoby wód geotermalnych sprzedał swoje Ciepłownie nie tak stare Niemcom , dlaczego?. Dlaczego konieczni Gminy myśliborskiego powiatu i Szczecina koniecznie chciały z Kasjera - poborcy opłat za ogrzewanie stać się PŁATNILIEM i za ogrzewanie swoich gminnych instytucji Szkół i innych obiektów koniecznie płacić Niemców. Czyżby folksdojcze rządzili tymi gminami, czy kesz był tak olbrzymi, że nawet swoje twarze sprzedali?.
!!!!
2021-03-10 17:45:31
ale codziennie papierosy które zabijają miliony ludzi biernie i czynnie palą, do tego smog, auta z wycietym dpf, palenie smieciami, alkohol, małpki , do tego wszelakie leki-paracetamol,ibuprom (jak każde maja wiele skutków ubocznych ) no ale jednak to te biedne szczepionki jeden z wiekszych wynalazków ludzkosci im przeszkadzaja, jak wam nie pasuje paszli do afryki albo korei polnocnej czy najbiedniejszych krajow swiata,tam takich "dylematów" nikt nie ma, bo nie ma nawet wody i jedzenia a o szczepionce to moze marzyc np na malarie, czy ebolę ,dramat mentalny i naukowy
Strzykawka
2021-03-10 17:14:32
Niech się nie szczepią i jedzą ciastka i głosują na PO.Mogą wypocząć w Przelewicach
Ano
2021-03-10 17:12:47
Rozumiem podpisało się 150 specjalistów lekarzy wirusologów, znawców tematu a absolwentów politologii i socjologii...
Helikopter z Misia
2021-03-10 16:45:52
150 normalnych , jak masz zamiar ich wyśmiać to poczytaj o mRNA. W TV mówią o szczepionce ale w ramach tzw. Narodowego Programu Szczepień, w świetle obowiązującego prawa, szczepienia są eksperymentem medycznym na ludziach.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ