Poniedziałek, 24 listopada 2025 r. 
REKLAMA

Wycieczki ciągną pod hotel Gołębiewskiego [GALERIA]

Data publikacji: 30 sierpnia 2021 r. 14:47
Ostatnia aktualizacja: 31 sierpnia 2021 r. 09:59
Wycieczki ciągną pod hotel Gołębiewskiego
Każdego dnia przy ogrodzeniu hotelu można spotkać wycieczki wczasowiczów.  

Jedną z najnowszych atrakcji pobytu na Wybrzeżu Rewalskim jest spacer ul. Grunwaldzką w Pobierowie w stronę zachodnią, tam gdzie powstaje największy w Polsce hotel Gołębiewski, który będzie mógł przyjąć nawet trzy tysiące gości. Codziennie wielu wczasowiczów przybywa w to miejsce i zza siatki ogląda wschodnie skrzydło powstającego 11-piętrowego budynku. Oczywiście każda taka wizyta kończy się pamiątkową fotką.

REKLAMA

Oglądający mogą w końcu wyrazić swoją opinię: czy jest to inwestycja szpecąca i zakłócająca krajobraz (opinia wielu, którzy budynku nie widzieli), kolidująca z okolicznymi zabudowaniami (tak twierdzą przeciwnicy inwestycji), choć innych zabudowań tu po prostu nie ma, czy też wpisująca się w otoczenie. Hotel miał być otwarty już w lutym br., ale ze zrozumiałych względów (pandemia) termin oddania został przesunięty o rok aneksem podpisanym z gminą.

Przypomnę, o czym „Kurier" wiele razy pisał, że w umowie notarialnej sprzedaży 30-hektarowej działki przez gminę Rewal za 50 mln zł. jest zapis, że w przypadku niedotrzymania terminu lutowego inwestor zapłaci na rzecz gminy potężną

...
Zawartość dostępna dla Czytelników eKuriera
Pozostało jeszcze 67% treści.

Pełna treść artykułu dostępna w
eKurierze
z dnia 30-08-2021

 

Tekst i fot. Mirosław Kwiatkowski
REKLAMA

Komentarze

Gelek
2021-08-31 21:02:51
Piękny hotel
Aby odpowiedzieć na komentarz, musisz być zalogowany.
Prezio
2021-08-31 09:11:02
Wolę południe Europy :) Wybrzeże Włoch, Chorwacji, Francji, piękne tereny gdzie jest pogoda i nie ma choloty 500+ :)
Aby odpowiedzieć na komentarz, musisz być zalogowany.
Turysta
2021-08-30 21:16:59
Pobierowo jest ok. BYŁO
Aby odpowiedzieć na komentarz, musisz być zalogowany.
giant
2021-08-30 17:10:47
A potem będzie w programie: Porzucone budowle. Tak najczęściej kończą giganci.
Aby odpowiedzieć na komentarz, musisz być zalogowany.
Zenek
2021-08-30 15:50:43
I tak właśnie jest rozsławiony hotel gigant
Aby odpowiedzieć na komentarz, musisz być zalogowany.
Jak zwykle
2021-08-30 15:32:18
najwięcej do powiedzenia na tematy inwestycji budowlanych mają ci, którzy nawet drewnianego wychodka na działce nie postawili.
Aby odpowiedzieć na komentarz, musisz być zalogowany.
Tylko zalogowani użytkownicy mają możliwość komentowania
Zaloguj się Zarejestruj
REKLAMA
REKLAMA