Sobota 18 września 2021r. 
REKLAMA

Uwaga na zablokowanie w systemie. Ostatnie dni spisu powszechnego

Data publikacji: 2021-09-15 20:44
Ostatnia aktualizacja: 2021-09-16 11:45
Uwaga na zablokowanie w systemie. Ostatnie dni spisu powszechnego
Punkt spisowy w centrum handlowym Galaxy Fot. Anna GNIAZDOWSKA  

Już 30 września kończy się Narodowy Spis Powszechny. Rachmistrzowie spisują zarówno stacjonarnie na terenie Szczecina, jak i poprzez infolinię. Kolejnym sposobem jest wypełnienie formularza na stronie internetowej. Jak informują Czytelnicy, podczas samospisu internetowego mogą wyniknąć komplikacje.

W ostatnich dniach spisu można zauważyć kolejki przed punktami samospisu. Do stanowiska w galerii Galaxy (przy fontannie) w godzinach popołudniowych cały czas przybywa ludzi. Każdy oczekuje na swoją kolej nawet do 15 minut. Spisać się można również w Urzędzie Miasta oraz innych placówkach. Jak poinformowali pracownicy magistratu, po godz. 16 w holu przy środkowym wejściu działają stanowiska spisu. Pomagają przy tym rachmistrzowie. Należy tylko pokazać dokument tożsamości oraz - jeżeli posiadamy - nr PESEL.

Spis przez internet jest kolejną metodą. W takim wypadku należy wejść na stronę spis.gov.pl i zarejestrować się poprzez profil zaufany albo też wpisanie nr. PESEL oraz informacji o rodzicach. Po pierwszym zalogowaniu mamy czternaście dni na wypełnienie formularza. Co jednak stanie się,

...
Zawartość dostępna dla Czytelników eKuriera
Pozostało jeszcze 60% treści.

Pełna treść artykułu dostępna w
eKurierze
z dnia 15-09-2021

 

Kira
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

klemens
2021-09-16 11:33:13
ten spis to jakaś bzdura . Dane przekazywane przez obywateli niczemu nie służą i mogły być pozyskane przez GUS z wielu dostępnych , oficjalnych źródeł . Kasa na propagandę wokół spisu to zmarnowany pieniądz . A przy spisywaniu się przez internet powinna istnieć jakaś forma potwierdzenia uczestnictwa .

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ