Poniedziałek, 15 lipca 2024 r. 
REKLAMA

Szczególne przypadki kobiecej beztroski

Data publikacji: 28 lutego 2024 r. 11:39
Ostatnia aktualizacja: 28 lutego 2024 r. 12:05
Szczególne przypadki kobiecej beztroski
Tygrysek był tak chudy, że sterczały mu żebra i można było liczyć kości kręgosłupa. Fot. Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami  

Dwa domy, a w nich matki z córkami. Jeden w Skolwinie, a drugi - na starym Niebuszewie. Łączy je „tylko" okrucieństwo wobec zwierząt. W pierwszym pies, kot i świnka morska były nie tylko zaniedbywane, ale też głodzone. W drugim dwie wiekowe sunie tonęły w śmieciach, latami nie leczone.

O złym losie zwierząt ze Skolwina to sąsiedzi powiadomili inspektorów szczecińskiego oddziału Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami.

- Nie można się wahać, gdy tylko zachodzi jakiekolwiek podejrzenie znęcania się nad zwierzętami. Obojętne, czy źle się dzieje u sąsiadów, czy też nawet w naszej rodzinie. Prosimy o nieobojętność, bo każda zwłoka dla tych zwierząt oznacza kolejny dzień życia w cierpieniu i zagrożeniu - przekonuje Marlena Sobczak, inspektorka TOZ.

Matka z córką i wygłodzeni pupile

Sygnał dotyczył psa, który biega po okolicy wyłysiały i wygłodniały rzucał się na jedzenie. Inspektorzy TOZ nie mieli pojęcia, że ciężki los Tygryska dzielą również inne zwierzęta.

- Gdy weszliśmy do mieszkania w asyście policji, zobaczyliśmy dziewczynkę trzymającą na rękach kota. Nie zwracała uwagi na skaczące

...
Zawartość dostępna dla Czytelników eKuriera
Pozostało jeszcze 79% treści.

Pełna treść artykułu dostępna w
eKurierze
z dnia 28-02-2024

 

Arleta Nalewajko
REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA