Środa 12 maja 2021r. 

Sukces utalentowanej 14-latki. Bez śpiewania nie może żyć

Data publikacji: 2021-04-20 18:34
Ostatnia aktualizacja: 2021-04-20 18:34
Sukces utalentowanej 14-latki. Bez śpiewania nie może żyć
Fot. archiwum prywatne  

Małgorzata Nowak, 14-letnia mieszkanka Poczernina w gminie Stargard, zakwalifikowała się do finału Ogólnopolskiego Festiwalu Polskiej Piosenki Rozrywkowej w Warszawie.

Małgorzata Nowak jest od roku uczennicą Katarzyny Pawłowskiej ze Szkoły Muzycznej Casio w Stargardzie. Swoją przygodę ze śpiewem zaczęła w wieku 8 lat. Wówczas kształciła się pod kierunkiem Beaty Korzeniowskiej z Domu Kultury Kolejarza w Stargardzie. Dziewczynka, śpiewająca sopranem, otrzymała stypendium z Wydziału Kultury i Nauki Urzędu Marszałkowskiego w Szczecinie dla dzieci uzdolnionych muzycznie.

- Kocham śpiewać - mówi Małgorzata Nowak, mieszkanka Poczernina. - To moja ogromna pasja. Cieszy mnie każdy najmniejszy sukces. W Warszawie, podczas finału Festiwalu Polskiej Piosenki Rozrywkowej, zaśpiewam utwór Edyty Górniak zatytułowany „To nie ja byłam Ewą". Bardzo dziękuję mojej nauczycielce śpiewu za przygotowywanie mnie do występów. Jest bardzo miła i profesjonalna.

- Ten konkurs ma na celu promocję dorobku muzycznego polskich artystów Złotej Ery - informuje szkoła Casio, która zgłosiła dziewczynkę do udziału w

...
Zawartość dostępna dla Czytelników eKuriera
Pozostało jeszcze 58% treści.

Pełna treść artykułu dostępna w
eKurierze
z dnia 20-04-2021

Autor: Wioletta MORDASIEWICZ

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ