Środa, 04 października 2023 r. 
14 szczecin
REKLAMA

Sprzedać, kupić, wymienić i miło spędzić czas [GALERIA]

Data publikacji: 19 września 2023 r. 21:05
Ostatnia aktualizacja: 19 września 2023 r. 21:12
Sprzedać, kupić, wymienić i miło spędzić czas
– Pchli targ powstał w gminie Nowogard z myślą o kolekcjonerach i mieszkańcach Nowogardu – mówią pomysłodawcy Aneta Wysoszyńska i Arkadiusz Jankowski.  

Książki, szklanki, ceramikę, kasety VHS, kasety magnetofonowe, odzież, liczne gadżety z minionych lat - słowem wszystko, co tylko nadaje się do sprzedania, można było znaleźć podczas niedzielnego pchlego targu w Nowogardzie.

Obok gmachu Biblioteki w Nowogardzie odbył się pchli targ. Sprzedawcy rozłożyli towary na stolikach, powiesili odzież, także taką, która pamięta lata 80. i 90. W okazyjnych cenach można było nabyć ubrania, ceramikę, książki. Pojawiły się też m.in. stare zdjęcia i grafiki, kufle. Towary trudno było zresztą zliczyć. Wszystko z duszą i sentymentem z przeszłości, którą można było nabyć za nieduże pieniądze. Co takiego jest w rzeczach z przeszłości?

Jak mówi główny pomysłodawca Arkadiusz Jankowski, jest to już druga edycja pchlego targu i niezmiennie wzbudza zainteresowanie mieszkańców Nowogardu i okolic. Współorganizatorem jest Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Żeromskiego w Nowogardzie.

- Na kiermaszu można sprzedać i kupić dosłownie wszystko, pod warunkiem, że nie jest to rzecz nowa, prosto ze sklepu czy hurtowni, lecz używana bądź dużo wcześniej nabyta,

...
Zawartość dostępna dla Czytelników eKuriera
Pozostało jeszcze 74% treści.

Pełna treść artykułu dostępna w
eKurierze
z dnia 19-09-2023

 

Tekst i fot. Jarosław Bzowy
REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA