Środa 18 maja 2022r. 
REKLAMA

Rusza produkcja wystawy. W Fabryce Wody będą też edukować

Data publikacji: 2022-01-17 17:56
Ostatnia aktualizacja: 2022-01-17 22:48
Rusza produkcja wystawy. W Fabryce Wody będą też edukować
Centrum edukacyjne podzielone będzie na 6 poziomów, z których każdy poświęcony będzie innej tematyce. Fot. Fabryka Wody  

Za nami pierwszy etap prac związanych z przygotowaniem wystawy edukacyjnej Fabryki Wody. - Gotowa jest dokumentacja projektowa, pora na produkcję i montaż eksponatów - informuje Piotr Zieliński, rzecznik prasowy spółki Fabryka Wody, która buduje pierwszy aquapark w Szczecinie.

Jak dodaje rzecznik, wykonawca - firma MAE Multimedia Art. & Education sp. z o.o., przejęła przestrzeń obiektu, w której powstanie Edukatorium.

- Coraz bardziej zbliżamy się do momentu, w którym przestrzeń Edukatorium Fabryki Wody wypełni się elementami pozwalającymi poznać otaczający nas świat - podkreśla Piotr Zieliński. - Wystawy, eksponaty i różnego rodzaju urządzenia, których tematem przewodnim będzie woda, już wkrótce przybiorą swój docelowy kształt i zaczną pojawiać się w przestrzeni obiektu. Przed wykonawcą prac teraz ważne zadanie. Po opracowaniu dokumentacji projektowej przyszła pora na produkcję wystawy i jej montaż oraz wykończenie przestrzeni centrum edukacyjnego.

Przypomnijmy, że tematem przewodnim wystawy w Edukatorium ma być woda, jej znaczenie, rola, występowanie, a także wpływ na nasze

...
Zawartość dostępna dla Czytelników eKuriera
Pozostało jeszcze 71% treści.

Pełna treść artykułu dostępna w
eKurierze
z dnia 17-01-2022

 

Autor: (Ksz)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

W Fabryce wody...
2022-01-17 21:39:05
Musza pracowac tylko same "Wodo-leje"...!! iItam tez Dyrektorem jest "ktorys Duklanowski"...?

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA