Czwartek 11 sierpnia 2022r. 
REKLAMA

Przebudowy jeszcze ponad rok. Ograniczenia i zakazy w al. Wojska Polskiego i okolicy [GALERIA]

Data publikacji: 2022-07-07 07:18
Ostatnia aktualizacja: 2022-07-07 12:19
Przebudowy jeszcze ponad rok. Ograniczenia i zakazy w al. Wojska Polskiego i okolicy
Przebudowa w al. Wojska Polskiego i jej bezpośrednim otoczeniu dobiega do półmetka. Fot. Mirosław WINCONEK  

Coraz węziej w śródmiejskim odcinku al. Wojska Polskiego w Szczecinie. Raz z racji urządzania wzdłuż niego dwóch jednośladowych jezdni. Dwa z uwagi na ciąg dalszy wykopów i nie tylko między placami Zwycięstwa, Zgody i Szarych Szeregów. Nieprzejezdna jest też ul. Jagiellońska między al. Piastów i al. Wojska Polskiego. Ruch tym jej fragmentem odbywa się tylko jednym pasem w jednym kierunku. Pozostała część starej jezdni jest rozkopana i trwają prace przy montażu nowych sieci podziemnych, w tym kanalizacji.

Coraz węziej też w odcinku samej al. Wojska Polskiego od pl. Szarych Szeregów do skrzyżowania z ul. Jagiellońską. Tamtędy samochodami da się przejechać nadal w obu kierunkach, ale tymczasowy szlak jest na tyle wąski, że jazda odbywa się wahadłowo. Bokiem po prowizorycznie rozłożonych betonowych płytach auta pokonują także w obu kierunkach fragment alei między pl. Zwycięstwa i pl. Zgody.

...
Zawartość dostępna dla Czytelników eKuriera
Pozostało jeszcze 57% treści.

Pełna treść artykułu dostępna w
eKurierze
z dnia 07-07-2022

 

Mirosław Winconek
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

etam..
2022-07-07 12:00:33
jak miałbym tam jechać to.. poszedłbym piechotą. Lub wcale. A swoją drogą.. tylko współczuć mieszkańcom. Sklepy i firmy to chyba się zwijają.. to kolejna "Krzywoustego" czy tez kontynuacja "Deptaku" ... masakra.. A kilkadziesiat /kilkanaście/ lat temu ten odcinek WP tętnił jeszcze życiem.
HogoFogo
2022-07-07 10:34:19
Domyślam się, że do zakończenia remontu ilość lokali użytkowych "na sprzedaż" lub "do wynajęcia" znacząco na tej ulicy wzrośnie.
centro
2022-07-07 10:23:02
Poczekałbym na obwodnicę zachodnią miasta, a potem grzebał sobie łopatką w śródmieściu tworząc bałagan i martwą strefę.
Piotr
2022-07-07 09:03:46
Dlaczego nikt nie pilnuję organizacji ruchu. WP od Szarych Szeregów do Jagiellońskiej jest dwukierunkowa. Natomiast zrobiono sobie tutaj dziki parking. Druga sprawa, ze inwestor nie postawił znaków zgodnie z czasowa organizacją. Na skrzyżowaniu WP z Jagiellońska znaki o pierwszeństwie przejazdu są ze sobą sprzeczne. A od pl. Zgody do Jagiellońskiej wszyscy jeżdżą pomimo zakazu ruchu. Jeden wielki bałagan.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA