Piątek 27 stycznia 2023r. 
REKLAMA

Paczka? Ależ to proste!

Data publikacji: 2021-01-12 15:51
Ostatnia aktualizacja: 2021-05-16 20:22
Paczka? Ależ to proste!
Fot. Marek Klasa  

Zrobienie zakupów w obecnych czasach stało się skomplikowane. Większość sklepów odzieżowych oraz tekstylnych jest zamknięta. Pozostałe też są rzadziej odwiedzane - przez panujące obostrzenia. Zmusza nas to do kupowania rzeczy przez internet. Sprawdziliśmy, jakie sposoby dostawy są najchętniej wybierane.

Większość sklepów usytuowanych w galeriach handlowych prowadzi również sprzedaż internetową. W związku z tym konieczne stało się wprowadzenie bezpieczniejszych sposobów dostarczania przesyłek. Większość paczek można odebrać np. w sklepiku osiedlowym. Za pośrednictwem firm kurierskich dostarczane są także do mieszkań.

W Polsce funkcjonuje kilkanaście tego typu przedsiębiorstw. Wśród nich DHL, UPS, Pocztex, Fedex czy inPost oferują wysyłkę paczek zarówno na terenie kraju, jak i poza nim.

Zaletą firm kurierskich jest dostawa towaru wprost pod drzwi - nadana przez nas paczka trafi do odbiorcy bez miejsc pośrednich. Dzięki temu mamy gwarancję, że przesyłka zostanie dostarczona w całości i nie zostanie uszkodzona lub nie zaginie. Nie musimy przez cały dzień przebywać w domu, oczekując

...
Zawartość dostępna dla Czytelników eKuriera
Pozostało jeszcze 73% treści.

Pełna treść artykułu dostępna w
eKurierze
z dnia 12-01-2021

 

Autor: Karina SEREDNIA
REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA