Niedziela 26 września 2021r. 
REKLAMA

Pacjenci wracają do sił. Fizjoterapia w Zdrojach

Data publikacji: 2021-09-15 18:23
Ostatnia aktualizacja: 2021-09-15 18:23
Pacjenci wracają do sił. Fizjoterapia w Zdrojach
Fot. SPSZOZ Zdroje  

Na Dziennym Oddziale Rehabilitacyjnym szpitala „Zdroje" w Szczecinie realizowany jest program fizjoterapii dla osób po przebyciu COVID-19. Pierwsza pacjentka właśnie kończy 6-tygodniowy cykl terapii usprawniającej z rehabilitantami.

Pani Celina ze względu na stan zdrowia i chorobę nie zdołała skorzystać ze szczepień w czasie przewidzianym dla jej grupy wiekowej. W marcu ciężko przeszła COVID-19. Do dziś wspomina strach o własne życie, jaki jej wówczas towarzyszył. I choć po blisko trzech tygodniach udało jej się wygrać walkę z chorobą, to ta pozostawiła po sobie powikłania, które uniemożliwiały codzienne normalne funkcjonowanie. Gdy usłyszała o programie fizjoterapii dla ozdrowieńców po zakażeniu SARS-CoV-2, postanowiła z niego skorzystać.

- Była pierwszą pacjentką Dziennego Oddziału Rehabilitacyjnego w szpitalu „Zdroje", która została jego uczestnikiem. Właśnie rozpoczyna ostatni etap sześciotygodniowej terapii - informuje Magdalena Knop, rzecznik prasowy SPSZOZ „Zdroje". - Jak podkreśla - efekty fizjoterapii przerosły jej oczekiwania. Najważniejszym było ustanie uporczywego,

...
Zawartość dostępna dla Czytelników eKuriera
Pozostało jeszcze 73% treści.

Pełna treść artykułu dostępna w
eKurierze
z dnia 15-09-2021

 

TOT
REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ