Środa 01 grudnia 2021r. 
REKLAMA

Osiedlowy lifting. Trwają prace na ul. Zawadzkiego i w okolicy

Data publikacji: 2021-10-25 20:17
Ostatnia aktualizacja: 2021-10-26 09:49
Osiedlowy lifting. Trwają prace na ul. Zawadzkiego i w okolicy
Prace przy wymianie nawierzchni jezdni na ul. Zawadzkiego Fot. Mirosław WINCONEK  

Warunki atmosferyczne nie są najmniejszą przeszkodą dla drogowców ze spółki Strabag przy remoncie dwóch zatok autobusowych przy ul. Zawadzkiego i jednoczesnej wymianie nawierzchni jezdni na całej jej długości. Prace prowadzone są sprawnie. I choć nie da się uniknąć tam utrudnień, to ekipy operujące ciężkim sprzętem w tej okolicy starają się ograniczać uciążliwości do niezbędnego minimum.

Prace wykonywane są w porach najmniejszego natężenia ruchu, głównie późnymi popołudniami, aż do godzin późnonocnych. Kiedy zaś zachodzi konieczność prowadzenia ich także w ciągu dnia, wtedy ruch sterowany jest ręcznie na zasadzie wahadła.

Na całej szerokości i długości ul. Tadeusza Zawadzkiego wylana została już pierwsza warstwa asfaltu. Z użyciem walców ułożenie masy bitumicznej zajęło drogowcom w minionym tygodniu w sumie mniej niż dwie doby.

Przy okazji w bezpośrednim sąsiedztwie, na dochodzących

...
Zawartość dostępna dla Czytelników eKuriera
Pozostało jeszcze 64% treści.

Pełna treść artykułu dostępna w
eKurierze
z dnia 25-10-2021

 

Autor: (MIR)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Marek
2021-10-26 09:27:17
Tak bardzo chciałbym coś pozytywnego przeczytać w kurierze o pracach drogowych w północnych dzielnicach szczecina.Na Stołczynie najczęściej czyta się o zapachach dolatających z Do stanu ale o wymianie nawierzchni dróg i chodników nie pamiętam.Zrobili ul.Policką jak pada deszcz to cały opad spływa w kierunku ul.Nehringa _ odpływu chyba zbierają powietrze.Panie Prezydencie do roboty nie długo wybory.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA