Niedziela 03 lipca 2022r. 
REKLAMA

Nie tylko czerwone dywany. Polska wersja francuskiego przeboju

Data publikacji: 2022-05-22 17:47
Ostatnia aktualizacja: 2022-05-22 17:56
Nie tylko czerwone dywany. Polska wersja francuskiego przeboju
Marek Gierszał wystąpi w polskiej wersji francuskiego serialu „Gdzie jest mój agent?”. Fot. Ryszard PAKIESER  

Reżyser związany ze szczecińskim Teatrem Polskim, Marek Gierszał, który stoi za tak znakomitymi spektaklami tej sceny, jak „Pensjonat pana Bielańskiego" czy „Tschick", zagra kluczową postać w polskiej wersji francuskiego przeboju. Mowa tu o serialu Netflixa pt. „Gdzie jest mój agent?", który w naszym kraju będzie emitowany pod tytułem: „Mój agent". Już trwają prace na planie zdjęciowym.

Grają samych siebie

Nie jest niczym nowym, że producenci hitowych produkcji filmowych i serialowych sprzedają prawa do adaptacji w innych krajach niż oryginalna wersja. Stąd istnieje kilka, a ma być nawet kilkanaście (!) filmów na podstawie scenariusza włoskiego przeboju pt. „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie" (w tym polski z Tomaszem Kotem). Podobnie jest z produkcją „Dix pour cent", która we Francji okazała się ogromnym sukcesem.

Głównymi bohaterami są agenci gwiazd filmowych. Z kolei w każdym odcinku pojawia się aktorka lub aktor, którzy grają… samych siebie. Zatem w serialu wystąpili choćby: Juliette Binoche, Monica Bellucci, Isabelle Adjani, Christophe Lambert, Cécile de

...
Zawartość dostępna dla Czytelników eKuriera
Pozostało jeszcze 71% treści.

Pełna treść artykułu dostępna w
eKurierze
z dnia 20-05-2022

 

Autor: Monika Gapińska
REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA