Poniedziałek, 27 marca 2023 r. 
5 szczecin
REKLAMA

Nemera buduje w Szczecinie. Nowy zakład szuka specjalistów

Data publikacji: 25 października 2021 r. 19:02
Ostatnia aktualizacja: 26 października 2021 r. 18:58
Nemera buduje w Szczecinie. Nowy zakład szuka specjalistów
Fot. Nemera Polska  

Specjalizująca się w produkcji urządzeń medycznych firma Nemera ruszyła z budową nowego zakładu w Szczecinie. Ma on być jednym z najnowocześniejszych tego typu w Polsce. Nowe hale produkcyjne powstają w szczecińskiej strefie ekonomicznej Trzebusz Dąbie przy ul. Tytanowej w Dąbiu.

- Od wielu lat marzyliśmy o nowym zakładzie. Rok temu nasza firma (Copernicus sp. z o.o.) stała się częścią grupy Nemera. Dzięki temu możemy rozwijać się na skalę światową i budować nowoczesny zakład produkcyjny - mówi prof. Alberto Lozano, dyrektor firmy Nemera Szczecin. - Nowy zakład to większe możliwości dla naszej firmy, ale też nowe, atrakcyjne miejsca pracy i impuls rozwojowy dla Szczecina.

Na działce o pow. 5 ha powstaje zakład produkcyjny z narzędziownią, laboratoria, obszar badawczo-rozwojowy, magazyn, część socjalna i biurowa oraz infrastruktura towarzysząca. Produkowane będą dozowniki do aplikacji leków montowane z części dostarczanych i wytwarzanych na miejscu.

Teren jest już przygotowany pod inwestycję. Działka została wyrównana, na budowie pojawiły się pierwsze elementy: ławy i fundamenty

...
Zawartość dostępna dla Czytelników eKuriera
Pozostało jeszcze 70% treści.

Pełna treść artykułu dostępna w
eKurierze
z dnia 25-10-2021

 

Autor: (isz)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

:)
2021-10-26 18:40:02
Nie pasuje, przeprowadź sie do innego miasta, podobno Warszawa to piękne miasto, albo Kraków, nikt Cię tu nie trzyma na siłe.
;/
2021-10-26 08:35:06
Ciekawe co tym razem deje i malkontenci wymysla bo nie sklep bo nie biurowiec no to ze nie beda na łopcokrajofca za czy tysionce pinionszkuf robic !!!!

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA