Niedziela, 02 kwietnia 2023 r. 
7 szczecin
REKLAMA

Ministerstwo Dobrego Mydła wśród najlepszych. Docenili rodzinną firmę z regionu

Data publikacji: 20 stycznia 2021 r. 17:50
Ostatnia aktualizacja: 20 stycznia 2021 r. 17:50
Ministerstwo Dobrego Mydła wśród najlepszych. Docenili rodzinną firmę z regionu
Fot. Ryszard Pakieser  

Rodzinna firma z Kamienia Pomorskiego „Ministerstwo Dobrego Mydła" znalazła się w gronie finalistów konkursu Przedsiębiorca Roku organizowanego przez EY Entrepreneur Of The Year. Manufaktura Mydlarska sióstr Urszuli Ośmiałowskiej i Anny Bieluń została wyróżniona w kategorii Nowy Biznes.

Dziewczyny zachęcają teraz do wzięcia udziału w licytacji WOŚP, w której zwycięzca zostanie zaproszony na wycieczkę po lokalu w Szczecinie, który znajduje się na Niebuszewie!

„Dobre surowce, dobre rzemiosło i ciężka praca - to nasz tajny plan na sukces" - podkreślają dziewczyny. „MDM powstało z połączenia mydlanej obsesji, dystansu pożyczonego od Monty Pythona i ich ministerstwa dziwnych kroków oraz z poczucia, że dobrze robić dobrze. Rolę zagrała też trochę książka «Czekolada» Joanne Harris, w której główna bohaterka prowadzi sklep z czekoladkami i zawsze wie, co dla kogo będzie najlepsze. I jeszcze film «Jiro śni o sushi» opowiadający o skromności i bezkompromisowej miłości do pracy, a właściwie o jedynym człowieku na świecie, którego sushi zdobyło trzy gwiazdki w przewodniku Michelin" - czytamy

...
Zawartość dostępna dla Czytelników eKuriera
Pozostało jeszcze 72% treści.

Pełna treść artykułu dostępna w
eKurierze
z dnia 20-01-2021

 

Autor: (KaNa)
REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA