Niedziela 24 października 2021r. 
REKLAMA

Gdy ogród umiera

Data publikacji: 2021-09-25 18:13
Ostatnia aktualizacja: 2021-09-26 22:17
Gdy ogród umiera
Fot. Arleta NALEWAJKO  

„Szczecin wydaje miliony na tworzenie podwórkowej zieleni. My pięknie urządzony ogród kupiliśmy wraz z mieszkaniami w nowej kamienicy: za własne środki, na ten cel z kasy miasta nie wyciągając nawet złotówki. Tym bardziej boli, gdy ów ogród umiera na naszych oczach, na skutek braku troski i należytej pielęgnacji" - przekonuje pan Piotr.

Nasz Czytelnik (dane do wiadomości redakcji) jest właścicielem jednego z mieszkań w tzw. plombie wybudowanej przed dekadą przy ul. Parkowej.

Podróż sentymentalna

- Nieruchomość została zaprojektowana i wybudowana przez Calbud. To tłumaczy zarówno funkcjonalność i wysoką jakość wykończenia budynku, jak i jego otoczenia. Kto zna realizacje tej firmy, choćby „Magnolia Park", ten z pewnością wie, o czym mówię. To jeden z głównych powodów, dla których zdecydowałem się na kupno mieszkania akurat w tym budynku. Poza tym liczyła się lokalizacja - twierdzi pan Piotr.

Bliskość parku, Teatru Polskiego, Wałów Chrobrego z pewnością były magnesem. Jednak o wyborze miejsca na przyszłość zdecydował sentyment. Całe dzieciństwo pana Piotra jest

...
Zawartość dostępna dla Czytelników eKuriera
Pozostało jeszcze 83% treści.

Pełna treść artykułu dostępna w
eKurierze
z dnia 24-09-2021

 

Autor: Arleta Nalewajko 
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Trawa
2021-09-26 22:08:56
Miasto ma dopłacać spółdzielni? Pan Piotr wstydzi się nazwiska, ale fotkę dał. Niech powyrywa chwasty, podleje roślinki i nie zawraca d... y gazecie
Szanowny Panie
2021-09-26 09:19:51
Zamiast marudzić, proszę konewkę do łapki, grabki, środki ochrony roślin. gotowy nawóz jest w sklepie.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ