Piątek 21 stycznia 2022r. 
REKLAMA

Ekoedukacja i doświadczanie świata. Przedszkole przy ul. Przygodnej z wykonawcą [GALERIA]

Data publikacji: 2021-04-26 20:27
Ostatnia aktualizacja: 2021-04-26 20:27
Ekoedukacja i doświadczanie świata. Przedszkole przy ul. Przygodnej z wykonawcą
Wizualizacja: UM Szczecin  

Konsorcjum spółek PTB Nickel i PTB Nickel Technologia zostało wybrane w przetargu na budowę nowego przedszkola przy ulicy Przygodnej w Szczecinie. Koszt prac ma wynieść ponad 28 milionów złotych.

Przedszkole ma być przeznaczone dla 350 dzieci w wieku przedszkolnym i dla 30 dzieci w wieku żłobkowym. W obiekcie ma się znaleźć winda oraz otwarte wewnętrzne atrium. Oddziały przedszkolne znajdą się na dwóch kondygnacjach - po 7 na parterze oraz piętrze.

- Na parterze zlokalizowany będzie oddział klubu dziecięcego z wydzielonym osobnym wejściem. Wszystkie sale dla dzieci zostaną wyposażone w nowoczesny sprzęt do ćwiczeń, gier i zabaw ruchowych, jak chociażby „magiczny dywan", monitory interaktywne, a także inne zabawki - dodaje Piotr Zieliński z biura prasowego szczecińskiego magistratu.

W przedszkolu znajdzie się sala „doświadczenia świata", która wyposażona będzie w różnorodne urządzenia stymulujące rozwój zmysłów dzieci.

- Obiekt będzie posiadał pełne zaplecze kuchenno-socjalne, zaplecze socjalne personelu pomocniczego i do spraw porządkowych, salę wielofunkcyjną z teleskopowymi

...
Zawartość dostępna dla Czytelników eKuriera
Pozostało jeszcze 57% treści.

Pełna treść artykułu dostępna w
eKurierze
z dnia 26-04-2021

 

(kn)
REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA