Czwartek 21 października 2021r. 
REKLAMA

Dzięki „Podwójnej Mocy Pomagania”. Wyremontują Oddział Psychiatrii Dziecięcej i Młodzieżowej w Zdrojach

Data publikacji: 2021-09-21 21:48
Ostatnia aktualizacja: 2021-09-21 21:48
Dzięki „Podwójnej Mocy Pomagania”. Wyremontują Oddział Psychiatrii Dziecięcej i Młodzieżowej w Zdrojach
Na zdjęciu: (od lewej) Karol Kasprzyk – dyrektor oddziału w Santander Bank Polska, dr n. med. Łukasz Tyszler – dyrektor szpitala „Zdroje”, Radosław Maciulewicz – dyrektor regionu w Santander Bank Polska. Foto: Szpital "Zdroje"  

Szczeciński szpital „Zdroje" będzie mógł wyremontować część pomieszczeń Oddziału Psychiatrii Dziecięcej i Młodzieżowej. To dzięki wsparciu Fundacji Santander, która przekazała mu darowiznę w kwocie 125 tys. zł.

- Zakres przewidzianych prac obejmuje: naprawę uszkodzeń, szpachlowanie i malowanie ścian i sufitów w salach chorych oraz na korytarzach, wymianę ościeżnic drzwiowych, położenie nowej wykładziny podłogowej w gabinecie zabiegowym, a także zamontowanie zewnętrznych elektrycznie sterowanych rolet okiennych - wymienia Magdalena Knop, rzeczniczka szpitala „Zdroje".

Dyrektor szpitala, dr Łukasz Tyszler, podziękował darczyńcom za wsparcie. Przy tej okazji zwracał uwagę, że w Polsce szczególnie odczuwalna jest trudna sytuacja właśnie w psychiatrii dziecięcej.

- Tym większa jest nasza wdzięczność za dostrzeżenie tego problemu i wsparcie, jakiego Fundacja Santander nam udzieliła - podkreślił. - Oddział, na którym dzieci powracają do zdrowia psychicznego, powinien gwarantować bezpieczeństwo, ale i komfort leczenia. Otoczenie, w jakim się to odbywa, pełni istotną rolę w tym procesie.

...
Zawartość dostępna dla Czytelników eKuriera
Pozostało jeszcze 60% treści.

Pełna treść artykułu dostępna w
eKurierze
z dnia 21-09-2021

 

Autor: (sag)
REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ