Czwartek 21 października 2021r. 
REKLAMA

„Czas odnaleziony”

Data publikacji: 2021-09-28 17:18
Ostatnia aktualizacja: 2021-09-28 17:18
„Czas odnaleziony”
Prace z wystawy w Strzelewie  

W ramach goleniowskiego spotkania ludzi teatru „Bramat 2021" jeden dzień, z ponadtygodniowego programu teatralno-muzycznego, poświęcony był wystawie obrazów. Obrazy powstały w wyniku spotkania jednego z autorów wystawy Zygmunta Helanda z przyjaciółmi z Teatru Brama w Strzelewie.

„Pełnia lata, muzyka i niezwykłe współistnienie wielu ludzi o bardzo złożonych charakterach w jednym miejscu i czasie w sposób niezwykle beztroski i radosny, była to niejako iluminacja widzenia ludzi w świecie poza światem. Tytuł wystawy „Czas odnaleziony", dlatego że wielokrotnie szukamy w strzępach czasu utraconej beztroski, radości i nieskrępowanej wolności naszej duszy. Ten czas, chwila ta została odnaleziona w Strzelewie podczas tegorocznego spotkania. Chcieliśmy z Martyną Stążkiewicz, która włączyła się do projektu, nadać jej jakiś znajomy kształt, kolor i smak, aby pozostała z nami na dłużej" - mówi o swojej inspiracji Zygmunt Heland.

Współautorką obrazów jest Martyna Stążkiewicz. O sobie mówi, że jest zafascynowana odmiennymi kulturami, dalekimi i odważnymi podróżami.

Stążkiewicz jest z zawodu

...
Zawartość dostępna dla Czytelników eKuriera
Pozostało jeszcze 79% treści.

Pełna treść artykułu dostępna w
eKurierze
z dnia 28-09-2021

 

Autor: MOS
REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ