Środa 05 października 2022r. 
REKLAMA

Będzie nowa siedziba poradni kardiologicznej [GALERIA]

Data publikacji: 2022-08-18 22:03
Ostatnia aktualizacja: 2022-08-18 22:03
Będzie nowa siedziba poradni kardiologicznej
Fot. szpital wojewódzki w Szczecinie  

Poradnia kardiologiczna jest największą poradnią specjalistyczną działającą w szpitalu wojewódzkim przy ul. Arkońskiej w Szczecinie i jedną z większych w województwie. W 2021 roku ponad 30 pracujących w niej specjalistów udzieliło łącznie 44 tys. porad - dziennie przyjmowano w niej nawet 200 pacjentów. Za rok poradnia ta będzie funkcjonowała w nowej siedzibie. Zostanie przygotowana za niemal 15 milionów złotych.

- Liczby jednoznacznie wskazują, że mamy kogo i kim leczyć - mówi dr Robert Józwa, kierownik poradni i ordynator oddziału kardiologii szpitala wojewódzkiego w Szczecinie. - Brakuje nam tylko miejsca, które odpowiadałoby skali naszej codziennej działalności. Kilka lat temu szpital zyskał nowoczesny oddział kardiologiczny. Teraz nadszedł czas na poradnię, która w obecnej lokalizacji się po prostu nie mieści.

Poradnia kardiologiczna w ostatnich latach mieściła się w części budynku „A", później, podczas pandemii, przeniosła się do budynku przy ul. Broniewskiego 22, aby pół roku temu wrócić do poprzedniego miejsca. Po opuszczeniu gmachu przy ul. Broniewskiego właściciel

...
Zawartość dostępna dla Czytelników eKuriera
Pozostało jeszcze 77% treści.

Pełna treść artykułu dostępna w
eKurierze
z dnia 18-08-2022

 

(sag)
REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA