Wtorek, 18 czerwca 2024 r. 
REKLAMA

Bałagan przy kontenerach na ubrania w Stargardzie. Kto za to odpowiada?

Data publikacji: 29 maja 2024 r. 16:32
Ostatnia aktualizacja: 29 maja 2024 r. 16:32
Bałagan przy kontenerach na ubrania w Stargardzie. Kto za to odpowiada?
Kontenery postawione na dziko. Takich miejsc jest w Stargardzie więcej. Fot. Czytelnik  

- W pobliżu mojego miejsca zamieszkania ktoś postawił kontener na używaną odzież - opowiada pan Bartek, stargardzianin z ul. Światopełka. - Jak tylko to zobaczyłem, od razu byłem przekonany, że powstanie przy nim dzikie wysypisko śmieci i tak się też stało. Nikt tego nie sprząta ani nie interweniuje. Śmieci latają po ulicy i terenach zielonych, a następnie trafiają do rzeki Iny. Ktoś by powiedział, że ulica ta przez zamieszkujących pobliskie kamienice komunalne jest owiana złą sławą. Ale mieszkają tam też normalni ludzie, którzy chcą, żeby był porządek. Ludzi nie da się nauczyć kultury. Można jedynie karać tych, co zaśmiecają. Ale nawet na to miasto chyba nie ma pomysłu i środków. Ludzie myślą, że wszystkie kontenery należą do PCK. A tymczasem na ubraniach wrzucanych do części pojemników bogacą się prywatne firmy.

Na niektórych kontenerach ustawionych w Stargardzie nie ma oznaczeń, są tylko numery. Przy części ciągle jest bałagan, jak przy ul. Światopełka.

- Takie sytuacje nie powinny być dla nikogo czymś normalnym - dodaje nasz czytelnik. - Uważam, że brakuje w naszym mieście i

...
Zawartość dostępna dla Czytelników eKuriera
Pozostało jeszcze 65% treści.

Pełna treść artykułu dostępna w
eKurierze
z dnia 29-05-2024

 

Wioletta Mordasiewicz
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Jorgen
2024-05-29 18:23:26
Wpuście Zalewską ona jest fachowcem od czyszczenia kontenerów PCK

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA