Piątek, 12 kwietnia 2024 r. 
REKLAMA

Ko(t)incyndencja w domu kultury. Muzy, serca i ich dwoje

Data publikacji: 17 sierpnia 2019 r. 08:11
Ostatnia aktualizacja: 12 listopada 2020 r. 22:14
Ko(t)incyndencja w domu kultury. Muzy, serca i ich dwoje
Fot. archiwum DK 13 Muz  

To bardzo obiecujący angaż. Na dodatek w dwupaku. Swingujący, kreatywny i magnetyzujący publiczność. Już opanował kadry, księgowość, skutecznie zawłaszcza nawet dyrektorskie biurko. Wkrótce we władanie przejmie małe i wielkie sale, korytarze, zaułki, kąty i piwnice. Posiądzie tajemnice i będzie świadkiem mnóstwa artystycznych zdarzeń szczecińskich 13 Muz.

Ich dwoje to Wandzia i Ryszard. W ubiegłym tygodniu dołączyli do muzowego zespołu. „Adoptowane kociaki przeszły już wstępne badania. Są szczęśliwe oraz gotowe do kreatywnej pracy" - jak w specjalnie wydanym oświadczeniu bywalców, sympatyków i przyjaciół DK 13 Muz informował Wademar Kulpa, dyrektor placówki.

* * *

Gdy na początku bieżącego roku na dolnym tarasie Starego Miasta ruszyła budowa wielkiego hotelu, zmusiła bytujące w tym rejonie myszy i szczury do przeprowadzki. Nie ruszyły na Zamek Książąt Pomorskich, bo tam już rezydują koty. Podobnie jak w sąsiedztwie bazyliki archikatedralnej i wielu mieszkalnych budynkach górnego tarasu Starego Miasta. Obecnością i zapachem stanowiąc skuteczną linię obrony przed

...
Zawartość dostępna dla Czytelników eKuriera
Pozostało jeszcze 88% treści.

Pełna treść artykułu dostępna w
eKurierze
z dnia 16-08-2019

 

Autor: Arleta Nalewajko 
Fot. DK 13 Muz
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

entuzjasta
2019-08-17 12:54:29
Jednak jest jakiś pożytek z 13 Muz.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA