Czwartek, 18 lipca 2024 r. 
REKLAMA

Inwestycje oświatowe w czasie pandemii. Zgodnie z harmonogramami

Data publikacji: 17 maja 2020 r. 12:04
Ostatnia aktualizacja: 12 listopada 2020 r. 22:17
Inwestycje oświatowe w czasie pandemii. Zgodnie z harmonogramami
 

Wprowadzenie na terenie kraju stanu epidemii oraz zamknięcie szkół nie odbiło się negatywnie na realizowanych w Szczecinie inwestycjach oświatowych. Rzecznik prasowy miasta ds. inwestycji Piotr Zieliński zaznacza, że miasto jest w stałym kontakcie z wykonawcami i na bieżąco monitoruje sytuację nad przebiegiem inwestycji.

- Roboty budowlane toczą się normalnym tokiem. Co istotne, z uwagi na łagodną zimę na placach budowy wielu inwestycji udało się przyspieszyć prace, dzięki czemu stan zaawansowania robót w wielu przypadkach jest większy niż było to wcześniej zakładane. Na chwilę obecną nie zostały złożone wnioski o zmiany terminów. Inwestycje toczą się zatem zgodnie z przyjętymi wcześniej harmonogramami - podkreśla rzecznik. - Przetargi będą ogłaszane natomiast w zależności od rozwoju pandemii koronawirusa. Miasto będzie reagować adekwatnie do rozwoju sytuacji.

Podstawówki

Likwidacja gimnazjów wymusiła zmiany w systemie szkół. Niebawem rozpocznie się przebudowa takich pomieszczeń na potrzeby SP nr 2 w budynku Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 4 przy ul. Romera.

...
Zawartość dostępna dla Czytelników eKuriera
Pozostało jeszcze 91% treści.

Pełna treść artykułu dostępna w
eKurierze
z dnia 15-05-2020

 

Autor: Elżbieta Kubera

Fot. UM

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA