sobota, 26 maja 2018.
Strona główna > Wiadomości > Życzenia na Dzień Babci i Dziadka

Życzenia na Dzień Babci i Dziadka

Życzenia na Dzień Babci i Dziadka
Data publikacji: 2018-01-19 11:14
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-14 22:44
Wywietleń: 1382 310307

❤ Kochanej babci Janinie Brodzie życzenia ZDROWIA, siły, uśmiechu, radości oraz wszelkiej pomyślności przesyła wnuk Piotr Nowicki.

❤ Kochanej babci Krystynie i dziadkowi Bronisławowi Zając najlepsze życzenia zdrowia, miłości, wytrwałości i siły na każdy dzień przesyła wnuk Piotr Nowicki

❤ Uwielbiam, gdy czytacie książeczki, opowiadacie bajeczki, na kolanach sadzacie, na każdą psotę się zgadzacie, gdy uśmiechacie się do mnie – kocham Was ogromnie P.

❤ Dziadek o siwych skroniach ma swoje zdanie, budzi we mnie zaufanie. Z Babcią się przekomarzają – o wnuki swoje dbaja. Kocham Ich z serca całego już od małego! P.

❤ Kochana Babciu LM! Jest w Tobie ciepło&miłość. Darujesz innym uśmiech, dobroć i radość, w trudnych chwilach niesiesz pociechę – bo jesteś cudownym człowiekiem! PB

❤ Kochanej Babci Bogusi i Dziadkowi Jurkowi – życzę Wam dużo zdrówka, niech na Waszym liczniku pojawi się stówka, niech Wam szczęście zawsze sprzyja, a każdy problem z daleka omija.

❤ Kochanej Babci Kasi i Dziadkowi Zenkowi – codziennie miejcie mało złości, za to w zamian – dużo radości, niech na Waszych twarzach uśmiech często gości i niech Wam nikt tego nie zazdrości.

❤ Dziadku Tadziku drogi, Babciu Lubo miła! Wasz wnuczek z serca mówi: Niech Wam Pan Bóg mnoży siły i dodaje zdrowie! Żyjcie w szacunku, chwale – Kocham Was niebywale PB.

❤ Babciu Lubo i Dziadku Tadziku! Niech zbliżająca się wiosna pogodne dni Wam przyniesie – bezdeszczowe i kolorowe jak w dzienniczku moim stopnie! Piotr Bigus

❤ Babciu, Dziadku! Chcę Wam dać nie bukiet, a całą łąkę z kwiatami, ze skowronkiem – do wąchania, patrzenia, a do tego życzenia z całego serca mego małego! Piotruś B.

❤ Najwspanialszej Babci Basi zdrowia, uśmiechu i słońca na każdy dzień życzą wnuczęta Agnieszka i Robert.

❤ Z okazji Dnia Babci i Dziadka przyjmijcie z serca płynące życzenia dobrego zdrowia, dużo optymizmu i spełnienia wszystkich marzeń dla babci Luli i dziadka Kazia od Julki i Bartka.

❤ Dużo czasu wolnego samych, przyjemności, jak najmniej kłopotów i wiele radości babci Maryli i dziadkowi Januszowi życzą Julia i Bartek.

❤ Najkochańsza Babciu Danusiu i kochany Dziadku Edku. Z okazji Waszego święta 100 lat radosnego życia w gronie kochających Was dzieci i wnuków życzy Wasz ukochany wnuczek Marcelek.

❤ Mój Dziadek IGNACY to mistrz ciężkiej pracy, a Babcia ALICJA to jego „policja”. Gdy Dziadek wierci czy szlifuje, Babcia jakości zawsze dyskretnie pilnuje. Dziadek czasem w ukryciu papierosa zapali, choć wie, że Babcia tego nie pochwali. Babciu i Dziadku, pewnie to wiecie, że kocham Was najmocniej na świecie. Może razem do Połczyna po zdrowie i wypocząć pojedziecie! Ja, wasza wnuczka mocno w to wierzę, dlatego zamieszczam te życzenia dla Was w „Kurierze”. Kochająca wnuczka ROKSANKA!!!

❤ Babciu Basiu, Babciu Gieniu, to ja Franek Zyngiel, który zawsze pamięta o Waszym istnieniu. Za kilka dni będzie dzień wspaniały i chcę byście się uśmiechały. Już dziś pragnę złożyć Wam życzenia: zdrowia, szczęścia i wszelkiego powodzenia. Dużo słonka i radości, wytrwałości i miłości. Oprócz Babć, święto swoje mają moi Dziadkowie, co się Kazimierz i Czesio nazywają. Dla nich również mam życzenia: zdrówka, uśmiechu i dużo zrozumienia. Bądźcie dalej złotymi rączkami i dzielcie się ze mną fajnymi radami. Kocham Was Wszystkich całym serduszkiem i cieszę się bardzo, że mogę być Waszym Wnuczkiem.

❤ Dla naszych najwspanialszych i najukochańszych dziadków na świecie Oli i Jackowi Stekiel życzymy dużo czasu wolnego dla nas, samych przyjemności, jak najmniej kłopotów i wiele radości, wasze kochające wnuki Klaudia i Marcel.

❤ Babciu Basiu, Babciu Gieniu to ja Franek Zyngiel, który zawsze pamięta o Waszym istnieniu. Za kilka dni będzie dzień wspaniały i chce byście się uśmiechały. Już dziś pragnę złożyć Wam życzenia: zdrowia, szczęścia i wszelkiego powodzenia. Dużo słonka i radości, wytrwałości i miłości. Oprócz Babć, święto swoje maja moi Dziadkowie, co się Kazimierz i Czesio nazywają. Dla nich również mam życzenia: zdrówka, uśmiechu i dużo zrozumienia. Bądźcie dalej złotymi rączkami i dzielcie się ze mną fajnymi radami. Kocham Was Wszystkich całym serduszkiem i cieszę się bardzo, że mogę być Waszym Wnuczkiem.

❤ Babciu, przyprawiasz moje życie jak Twoje superpierogi. Wygraj w totka i kup więcej przypraw. Hania.

❤ Kochanej Babci Wiesi i Dziadkowi Czesiowi Błaszczakom zdrowia i wszystkiego co najlepsze życzą Damianek i Natalka.

❤ Dla kochanej babci Tereski oraz prababci Marii i pradziadka Antka z okazji Waszego Święta najlepsze życzenia składają wnuki i prawnuki: Natalka i Kacperek Kuczyńscy.

❤ Dla kochanej Babci Basi oraz Dziadka Jurka najlepsze życzenia z okazji Waszego Święta składają wnusie: Natalka i Kacperek Kuczyńscy

❤ Babciu Basiu, Babciu Gieniu to ja Franek Zyngiel, który zawsze pamięta o Waszym istnieniu. Za kilka dni będzie dzień wspaniały i chcę byście się uśmiechały. Już dziś pragnę złożyć Wam życzenia: zdrowia, szczęścia i wszelkiego powodzenia. Dużo słonka i radości, wytrwałości i miłości. Oprócz Babć, święto swoje maja moi Dziadkowie, co się Kazimierz i Czesio nazywają. Dla nich również mam życzenia: zdrówka, uśmiechu i dużo zrozumienia. Bądźcie dalej złotymi rączkami i dzielcie się ze mną fajnymi radami. Kocham Was Wszystkich całym serduszkiem i cieszę się bardzo, ze mogę być Waszym Wnuczkiem.

❤ Babciu droga, ukochana wciąż uwielbiam twe kolana. I choć nastolatka jestem, z tobą zawsze będę dzieckiem. Dziadku mój najlepszy w świecie z tobą chcę na rolkach wzlecieć, dziś to dla mnie już nie sztuka, bo to twoja jest nauka. Zdrowia życzę jak najwięcej dając milość mąw podzięce Jagoda Gawronska

❤ Dla Babci Bożenki, Babci Cecyli i Dziadka Janusza wszystkiego co najlepsze! Kochamy Was!! Lukaszek i Piotrus!

❤ Najdroższa Babciu w dniu Twego święta chciałabym życzyć Ci wszystkiego czego zawsze w życiu pragnęłaś. Niech dobry Bóg pozwoli Ci cieszyć się zdrowiem do końca twych długich dni życia, niech uśmiech nigdy nie opuszcza twych ust, pozostań sobą tą dobrą, miłą i szczerą osobą, do której moje serce zawsze biegło, i choć teraz na włosach szron się pojawił, to w Twoim sercu wieczna wiosna i oby tych wspólnych wiosen było jak najwięcej. Babciu za wszystko Ci Serdecznie dziękuję i wszystko Tobie ofiaruję. Dla Mojej ukochanej Babci Irenki wdzięczna wnuczka Patrycja

❤ Kochanej Babci Ewie za miłość okazaną każdego dnia, za noce nieprzespane, za łez ocieranie, za świata pokazywanie, za wspólne zabawy i pocieszanie, za pyszne obiady, za dobroć i serce wszystkiego najlepszego życzy wnuczka Liliana.

❤ Kochanej Babci Krystynie Wojciechowskiej zdrowia, szczęścia i słodyczy wnuk Jaś życzy.

❤ Kochanemu Dziadkowi Mirosławowi Palickiemu zdrowia, szczęścia i słodyczy wnuk Jaś życzy.

❤ To nie lada gratka, że mam odlotową Babcię i super Dziadka. Chcę byście zawsze z nami byli i w dobrym zdrowiu 100 lat przeżyli, bo jesteście najlepsi na świecie i szczęśliwi musicie być przecież. Dla Babci Alicji i Dziadka Jurka życzenia składa Kuba Witkowski.

❤ Kochanej Babci Jadzi i Dziadkom Cześkom wszystkiego najlepszego oraz spełnienia najskrytszych marzeń z okazji Dnia Babci i Dziadka – Madzia, Szczecin

❤ Pusiu kochana, życzymy Tobie, aby odeszły smutki i złości i nadszedł czas radości. A szczęście niech Ciebie podstępnie dopadnie i ułoży Ci życie pięknie i dokładnie. Samych najpiękniejszych chwil. Klara i Fryderyk

❤ Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziadka Januszowi Sztuka, dużo szczęścia, zdrowia oraz samych cudownych dni życzy Krzysiu.

❤ Wszystkiego najlepszego Dziadkowi Januszowi Sztuka, z okazji Dnia Dziadka dużo zdrowia, szczęścia oraz samych cudownych dni życzy Krzysiu.

❤ Z okazji Dnia Babci i Dziadka wszystkiego najlepszego Stanisławie i Stanisławowi Rudzik, dużo szczęścia, pomyślności oraz samych cudownych dni życzą kochające Was bardzo wnuki Michał i Krzysztof.

❤ Kochanej Babci Kazimierze Tucholskiej życzymy dużo radości, zdrowia, pomyślności oraz dużo miłości. Życzą wnuki.

❤ Kochanej Babci Alicji Wojciechowskiej życzymy zdrowia, radości,a także tylu gości, ilu się u Babci umości, niech dni miło upływają, a marzenia się spełniają.

❤ Babciu moja ukochana, nie bądź nigdy zatroskana. I nieważne jaka pora, Babciu nigdy nie bądź chora! Życzę samej pomyślności, oto wyraz mej miłości! Najukochańszej Babci URSZULI JASINSKIEJ z ul. Dlugosza 15. Wszystkiego Najlepszego, dużo zdrówka i uśmiechów życzą Agnieszka z mężem Arturem oraz Toffi:) Kochamy Cię!

❤ Z okazji Święta Waszego życzymy Wam wszystkiego dobrego. Byście zawsze zdrowie mieli i bawić się z nami chcieli. By uśmiech na Waszych twarzach gościł, byście czerpali z życia wiele radości. Życzymy Wam cierpliwości w przekazywaniu nam życiowej mądrości. Chcemy byście z nas dumni byli, rozpieszczali i tulili, a my Wam za to w podzięce oddamy serce i złożymy kwiaty na babci ręce. Babci Ewie i dziadkowi Heniowi Trojanowskim wnuczek Mateuszek i Marcelek.

❤ Niech od Bałtyku aż do stóp Tatr Babcie i Dziadkowie żyją nam 100 lat! Z Najserdeczniejszymi życzeniami w Dniu Babci i Dziadka – Przemysław Kwaczynski

❤ Wszystkiego najlepszego Dziadkowi Januszowi Sztuka, z okazji Dnia Dziadka dużo zdrowia, szczęścia oraz samych cudownych dni życzy Krzysiu.

❤ BABCI MARYLI SZRAMSKIEJ DUŻO ZDROWIA I DNI PEŁNYCH UŚMIECHU ŻYCZĄ: 12 WNUCZĄT I 22 PRAWNUCZĄT ->–

❤ Z okazji Święta Babci i Dziadka Stanisławie i Stanisławowi Rudzik, wszystkiego najlepszego, szczęścia, dużo zdrowia, samych cudownych chwil życzą kochające Was wnuki Michał i Krzysztof.

❤ Najdroższa Babciu w dniu Twego święta chciałabym życzyć Ci wszystkiego, czego zawsze w życiu pragnęłaś. Niech dobry Bóg pozwoli Ci cieszyć się zdrowiem do końca twych długich dni życia, niech uśmiech nigdy nie opuszcza twych ust, pozostań sobą tą dobra, mila i szczera osoba,do której moje serce zawsze biegło, i choć teraz na włosach szron się pojawił, to w Twoim sercu wieczna wiosna, i oby tych wspólnych wiosen było jak najwięcej. Babciu za wszystko Ci Serdecznie dziękuję i wszystko Tobie ofiaruję. Dla Mojej ukochanej Babci Irenko wdzięczna wnuczka Patrycja

❤ Kochana babciu, Kochany dziadku. Dziś Wam przynoszę po jednym kwiatku. Do tego dokładam serdeczne życzenia, niech Wam się spełnią wszystkie marzenia! Babci Sabinie i Dziadkowi Lucjanowi w dniu ich święta i na co dzień życzy wnuk Bartek M.

❤ Z okazji Święta Babci i Dziadka Stanisławie i Stanisławowi Rudzik, wszystkiego najlepszego, szczęścia, dużo zdrowia, samych cudownych chwil życzą kochające Was wnuki Michał i Krzysztof.

❤ Babci JANECZCE GRZESKOWIAK ZDROWIA I RADOŚCI ŚLĄ KOCHAJĄCE WNUKI I PRAWNUKI

Babci Czesi Izajko: słodkości wystarczy basenu, pieniążków już więcej, więc całego zalewu, uśmiechu co najmniej jeziora, miłości już całego morza, zmartwień tylko małego stawu, zaś zdrowia całego oceanu.

❤ Najfajniejszym dziadkom DANUSI I TADZIOWI GRZESKOWIAK – za w karty granie i za rozpieszczanie; za z babcią hulańce i z dziadkiem tance; za poświęcony czas dla każdego z nas; za słodycze i rady, za wycieczkowe wypady; czy wszyscy już wiecie? Ci dziadkowie są najlepsi na świecie! Życzenia od 10 wnuków

❤ Wszystkiego najlepszego Dziadkowi Januszowi Sztuka, z okazji Dnia Dziadka dużo zdrowia, szczęścia oraz samych cudownych dni życzy Krzysiu.

❤ Kochana Babciu Lusiu i Dziadku Wiesiu życzę, aby słoneczko zawsze Wam świeciło, a ja Wam przyrzekam, chociaż jestem mała, że będę Was do końca życia kochała, Amelka B.

❤ W DNIU BABCI, JANINIE PANUFNIK, SERDECZNE ŻYCZENIA, ABY KAŻDY DZIEŃ PRZYNOSIŁ WSZYSTKO TO, CO W ŻYCIU WAŻNE – ZDROWIE, RADOŚĆ I SZCZĘŚCIE. BABCIU, BARDZO CIĘ KOCHAMY. WNUK MICHAŁ Z ŻONĄ I CÓRKĄ. BUZIAKI

❤ Kochana babciu, Kochany dziadku. Dziś Wam przynoszę po jednym kwiatku. Do tego dokładam serdeczne życzenia, niech Wam się spełnią wszystkie marzenia! Babci Sabinie i Dziadkowi Lucjanowi w dniu ich święta i na co dzień życzy wnuk Bartek M.

❤ Kochanej Babci Bożenie Pacion oraz Pradziadkom Bogumile i Ryszardowi wszystkiego co najlepsze w dniu ich święta jak również przez cały rok życzy wnuczek!

❤ Babciu jesteś najlepsza babcia na planecie, pieczesz najbardziej puszysty sernik na świecie i u Ciebie każda psota nam się upiecze. Dla babci Reginy Bartnik od Pawła, Kasi i Rafała 1000 lat. Kochamy Cię bardzo.

❤ Najukochańszej Babci Danusi Janduła życzymy Zdrowia, Siły, Słońca, Radości, Uśmiechu i aby każdy dzień przynosił Ci same dobre chwile i abyś zawsze była z Nami, Twoje Wnuki Daruś i Matuś Janduła. Kochamy Cię Bardzo Dziadka Rysia też i tęsknimy za Nim bardzo

❤ NAJUKOCHAŃSZYM DZIADKOM Babci Halince Świątyńskiej i Dziadkowi Kazikowi Świątyńskiemu życzymy Zdrowia Siły Słońca Radości Uśmiechu i aby każdy dzień przynosił Wam same dobre chwile i abyście zawsze byli z Nami – Wasze Wnuki Daruś i Matuś Janduła, Kochamy Was Bardzo.

❤ KOCHANYM DZIADKOM MARII I ZDZISIOWI PANKOWSKIM W DNIU ICH ŚWIĘTA ŻYCZYMY SAMYCH DOBRYCH DNI, UŚMIECHU, ZDROWIA ORAZ WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO, WDZIĘCZNE WNUKI SAMUEL, DAWID, MATEUSZ I KAMIL.

❤ Wnuczka mała, więc pisać, liczyć jeszcze nie umie, lecz umie życzyć. I życzy dziadkom składając dary: zdrowia, spokoju, szczęścia bez miary! Babci Danusi i Małgosi oraz dziadkom Romanowi i Włodzimierzowi życzenia ślą wnuczki: Oliwia i Dominika.

❤ Sevgili Fatma Buyukanne Burada oldugunuz icin tesekurler! Buyukanne gunu vesilesiyle sana cok saglik dilerim ve yalniz mutlu gunler! Seni cok ozledim. Kuba Eseryel

❤ Kocham mocno babcię, dziadka. To nie żarty moi mili. Dzisiaj im życzenia składam, by sto latek jeszcze żyli. Dla babci Joli, prababci Dany i dziadka Janusza – Kuba Eseryel.

❤ Siadaj Babciu, siadaj blisko. Zaraz Ci opowiem wszystko. Prawie całą noc nie spałam, bo prezenty wymyślałam. Na kanapie się kręciłam, aż dla ciebie wymyśliłam: z lodu broszkę i korale i śniegowe cztery szale. Dziesięć czapek w śnieżną kratkę i lodową czekoladkę. Jak nie będzie Ci smakować, to mnie możesz poczęstować. KOCHANYM BABCIOM ELŻBIECIE ZMUDA I JADWIDZE CYMERMAN WNUCZĘTA ANTONI I KATARZYNA.

❤ Najukochańsi Babciu Reniu i Dziadku Rysiu, przyjmijcie z serca płynące życzenia: dobrego zdrowia, optymizmu i spełnienia każdego marzenia. Z okazji Waszego święta życzę Wam 100 lat radosnego życia w gronie kochających dzieci i wnuków – Kajtek Kubiak.

❤ KOCHANYM DZIADKOM NAJSERDECZNIEJSZE ŻYCZENIA W ICH DNIU PRZESYŁAJĄ MIŁOSZ I JULIANNA

❤ Jestem jeszcze mała, ale już wiem, że Ty prababciu masz wielkie serce i zawsze masz w nim pełne miłości miejsce dla każdego wnuka i prawnuczki Ewy. Gorące buziaki, życzenia długich lat życia i żeby Cię noga już nie bolała. Dla najdroższej prababci Reginy Bartnik.

❤ Kochana Babuniu w dniu Twojego święta bądź z nami zawsze bardzo uśmiechnięta. Wszystkiego naj życzą Julia i Kamila.

❤ Babci Czesi Izajko: słodkości wystarczy basenu, pieniążków już więcej, więc całego zalewu, uśmiechu co najmniej jeziora, miłości już całego morza, zmartwień tylko małego stawu, zaś zdrowia całego oceanu.

❤ Babciu kochana, mój diamencie życzę zdrowia sto lat i dużo więcej, dziękuję ci że rano wstajesz, szykujesz śniadanie, za sweterki robione na drutach, za twój uśmiech na twarzy i za dobre rady i że jesteś z nami, kocham cię babciu Mirko, Zosia

❤ Życzymy Ci Babciu miła byś zawsze szczęśliwa była! Życzymy życia najdłuższego, pociechy, a także zdrowia dobrego! Kochanej Babci Danie – Wiktorek i Hania

❤ Dziadku drogi, Dziadku miły, Niech Ci Bozia daje siły, Dużo zdrowia i uśmiechu, Niech Ci słońce zawsze świeci. Pośród wnuków swych i dzieci! Kochanym dziadkom Tadeuszowi Cymerman i Januszowi Zmuda wnuczęta Katarzyna i Antoni.

❤ Kochana Babuniu w dniu Twojego święta bądź z nami zawsze bardzo uśmiechnięta. Wszystkiego naj kochanej Babci Krystynie Krestenko życzą Julia i Kamila.

❤ W DNIU DZIADKA, WŁADYSŁAWOWI PANUFNIK, SZCZERE ŻYCZENIA ZDROWIA, RADOŚCI, SZCZĘŚCIA NA KAŻDY DZIEŃ ŻYCZY WNUK MICHAŁ Z ŻONĄ I CÓRKĄ. BUZIAKI

❤ W DNIU BABCI, JANINIE PANUFNIK, SERDECZNE ŻYCZENIA, ABY KAŻDY DZIEŃ PRZYNOSIŁ WSZYSTKO TO, CO W ŻYCIU WAŻNE – ZDROWIE, RADOŚĆ I SZCZĘŚCIE. BABCIU, BARDZO CIĘ KOCHAMY. WNUK MICHAŁ Z ŻONĄ I CÓRKĄ. BUZIAKI

❤ Babciu Zosiu, Babciu Elu i prababciu Lodziu. Raz jest w roku Babci Dzień, w którym smutki idą w cień. Posłuchajcie babcie moje! Jestem Kajtuś, wnuk malutki mym malutkim serduszkiem życzę dużo zdrówka i radości, szczęścia teraz i w przyszłości, miłych zdarzeń i spełnienia wszystkich marzeń, Kajtuś z mamą i tatą.

NAGRODY: Nagrodę główną – tygodniowy pobyt dla dwóch osób w Uzdrowisku Połczyn Zdrój S.A. otrzymuje pani Kornelia ze Szczecina, zestawy nagród od Kuriera otrzymują pani Alicja ze Szczecina i pani Patrycja ze Świnoujścia.

 Fot. Dariusz GORAJSKI

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
18
na godz. 09:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Różne odcienie filharmonii
Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”