Wtorek 26 października 2021r. 
REKLAMA

Życzenia na Dzień Babci i Dziadka

Data publikacji: 2018-01-19 11:14
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:01
Życzenia na Dzień Babci i Dziadka
 

❤ Kochanej babci Janinie Brodzie życzenia ZDROWIA, siły, uśmiechu, radości oraz wszelkiej pomyślności przesyła wnuk Piotr Nowicki.

❤ Kochanej babci Krystynie i dziadkowi Bronisławowi Zając najlepsze życzenia zdrowia, miłości, wytrwałości i siły na każdy dzień przesyła wnuk Piotr Nowicki

❤ Uwielbiam, gdy czytacie książeczki, opowiadacie bajeczki, na kolanach sadzacie, na każdą psotę się zgadzacie, gdy uśmiechacie się do mnie – kocham Was ogromnie P.

❤ Dziadek o siwych skroniach ma swoje zdanie, budzi we mnie zaufanie. Z Babcią się przekomarzają – o wnuki swoje dbaja. Kocham Ich z serca całego już od małego! P.

❤ Kochana Babciu LM! Jest w Tobie ciepło&miłość. Darujesz innym uśmiech, dobroć i radość, w trudnych chwilach niesiesz pociechę – bo jesteś cudownym człowiekiem! PB

❤ Kochanej Babci Bogusi i Dziadkowi Jurkowi – życzę Wam dużo zdrówka, niech na Waszym liczniku pojawi się stówka, niech Wam szczęście zawsze sprzyja, a każdy problem z daleka omija.

❤ Kochanej Babci Kasi i Dziadkowi Zenkowi – codziennie miejcie mało złości, za to w zamian – dużo radości, niech na Waszych twarzach uśmiech często gości i niech Wam nikt tego nie zazdrości.

❤ Dziadku Tadziku drogi, Babciu Lubo miła! Wasz wnuczek z serca mówi: Niech Wam Pan Bóg mnoży siły i dodaje zdrowie! Żyjcie w szacunku, chwale – Kocham Was niebywale PB.

❤ Babciu Lubo i Dziadku Tadziku! Niech zbliżająca się wiosna pogodne dni Wam przyniesie – bezdeszczowe i kolorowe jak w dzienniczku moim stopnie! Piotr Bigus

❤ Babciu, Dziadku! Chcę Wam dać nie bukiet, a całą łąkę z kwiatami, ze skowronkiem – do wąchania, patrzenia, a do tego życzenia z całego serca mego małego! Piotruś B.

❤ Najwspanialszej Babci Basi zdrowia, uśmiechu i słońca na każdy dzień życzą wnuczęta Agnieszka i Robert.

❤ Z okazji Dnia Babci i Dziadka przyjmijcie z serca płynące życzenia dobrego zdrowia, dużo optymizmu i spełnienia wszystkich marzeń dla babci Luli i dziadka Kazia od Julki i Bartka.

❤ Dużo czasu wolnego samych, przyjemności, jak najmniej kłopotów i wiele radości babci Maryli i dziadkowi Januszowi życzą Julia i Bartek.

❤ Najkochańsza Babciu Danusiu i kochany Dziadku Edku. Z okazji Waszego święta 100 lat radosnego życia w gronie kochających Was dzieci i wnuków życzy Wasz ukochany wnuczek Marcelek.

❤ Mój Dziadek IGNACY to mistrz ciężkiej pracy, a Babcia ALICJA to jego „policja”. Gdy Dziadek wierci czy szlifuje, Babcia jakości zawsze dyskretnie pilnuje. Dziadek czasem w ukryciu papierosa zapali, choć wie, że Babcia tego nie pochwali. Babciu i Dziadku, pewnie to wiecie, że kocham Was najmocniej na świecie. Może razem do Połczyna po zdrowie i wypocząć pojedziecie! Ja, wasza wnuczka mocno w to wierzę, dlatego zamieszczam te życzenia dla Was w „Kurierze”. Kochająca wnuczka ROKSANKA!!!

❤ Babciu Basiu, Babciu Gieniu, to ja Franek Zyngiel, który zawsze pamięta o Waszym istnieniu. Za kilka dni będzie dzień wspaniały i chcę byście się uśmiechały. Już dziś pragnę złożyć Wam życzenia: zdrowia, szczęścia i wszelkiego powodzenia. Dużo słonka i radości, wytrwałości i miłości. Oprócz Babć, święto swoje mają moi Dziadkowie, co się Kazimierz i Czesio nazywają. Dla nich również mam życzenia: zdrówka, uśmiechu i dużo zrozumienia. Bądźcie dalej złotymi rączkami i dzielcie się ze mną fajnymi radami. Kocham Was Wszystkich całym serduszkiem i cieszę się bardzo, że mogę być Waszym Wnuczkiem.

❤ Dla naszych najwspanialszych i najukochańszych dziadków na świecie Oli i Jackowi Stekiel życzymy dużo czasu wolnego dla nas, samych przyjemności, jak najmniej kłopotów i wiele radości, wasze kochające wnuki Klaudia i Marcel.

❤ Babciu Basiu, Babciu Gieniu to ja Franek Zyngiel, który zawsze pamięta o Waszym istnieniu. Za kilka dni będzie dzień wspaniały i chce byście się uśmiechały. Już dziś pragnę złożyć Wam życzenia: zdrowia, szczęścia i wszelkiego powodzenia. Dużo słonka i radości, wytrwałości i miłości. Oprócz Babć, święto swoje maja moi Dziadkowie, co się Kazimierz i Czesio nazywają. Dla nich również mam życzenia: zdrówka, uśmiechu i dużo zrozumienia. Bądźcie dalej złotymi rączkami i dzielcie się ze mną fajnymi radami. Kocham Was Wszystkich całym serduszkiem i cieszę się bardzo, że mogę być Waszym Wnuczkiem.

❤ Babciu, przyprawiasz moje życie jak Twoje superpierogi. Wygraj w totka i kup więcej przypraw. Hania.

❤ Kochanej Babci Wiesi i Dziadkowi Czesiowi Błaszczakom zdrowia i wszystkiego co najlepsze życzą Damianek i Natalka.

❤ Dla kochanej babci Tereski oraz prababci Marii i pradziadka Antka z okazji Waszego Święta najlepsze życzenia składają wnuki i prawnuki: Natalka i Kacperek Kuczyńscy.

❤ Dla kochanej Babci Basi oraz Dziadka Jurka najlepsze życzenia z okazji Waszego Święta składają wnusie: Natalka i Kacperek Kuczyńscy

❤ Babciu Basiu, Babciu Gieniu to ja Franek Zyngiel, który zawsze pamięta o Waszym istnieniu. Za kilka dni będzie dzień wspaniały i chcę byście się uśmiechały. Już dziś pragnę złożyć Wam życzenia: zdrowia, szczęścia i wszelkiego powodzenia. Dużo słonka i radości, wytrwałości i miłości. Oprócz Babć, święto swoje maja moi Dziadkowie, co się Kazimierz i Czesio nazywają. Dla nich również mam życzenia: zdrówka, uśmiechu i dużo zrozumienia. Bądźcie dalej złotymi rączkami i dzielcie się ze mną fajnymi radami. Kocham Was Wszystkich całym serduszkiem i cieszę się bardzo, ze mogę być Waszym Wnuczkiem.

❤ Babciu droga, ukochana wciąż uwielbiam twe kolana. I choć nastolatka jestem, z tobą zawsze będę dzieckiem. Dziadku mój najlepszy w świecie z tobą chcę na rolkach wzlecieć, dziś to dla mnie już nie sztuka, bo to twoja jest nauka. Zdrowia życzę jak najwięcej dając milość mąw podzięce Jagoda Gawronska

❤ Dla Babci Bożenki, Babci Cecyli i Dziadka Janusza wszystkiego co najlepsze! Kochamy Was!! Lukaszek i Piotrus!

❤ Najdroższa Babciu w dniu Twego święta chciałabym życzyć Ci wszystkiego czego zawsze w życiu pragnęłaś. Niech dobry Bóg pozwoli Ci cieszyć się zdrowiem do końca twych długich dni życia, niech uśmiech nigdy nie opuszcza twych ust, pozostań sobą tą dobrą, miłą i szczerą osobą, do której moje serce zawsze biegło, i choć teraz na włosach szron się pojawił, to w Twoim sercu wieczna wiosna i oby tych wspólnych wiosen było jak najwięcej. Babciu za wszystko Ci Serdecznie dziękuję i wszystko Tobie ofiaruję. Dla Mojej ukochanej Babci Irenki wdzięczna wnuczka Patrycja

❤ Kochanej Babci Ewie za miłość okazaną każdego dnia, za noce nieprzespane, za łez ocieranie, za świata pokazywanie, za wspólne zabawy i pocieszanie, za pyszne obiady, za dobroć i serce wszystkiego najlepszego życzy wnuczka Liliana.

❤ Kochanej Babci Krystynie Wojciechowskiej zdrowia, szczęścia i słodyczy wnuk Jaś życzy.

❤ Kochanemu Dziadkowi Mirosławowi Palickiemu zdrowia, szczęścia i słodyczy wnuk Jaś życzy.

❤ To nie lada gratka, że mam odlotową Babcię i super Dziadka. Chcę byście zawsze z nami byli i w dobrym zdrowiu 100 lat przeżyli, bo jesteście najlepsi na świecie i szczęśliwi musicie być przecież. Dla Babci Alicji i Dziadka Jurka życzenia składa Kuba Witkowski.

❤ Kochanej Babci Jadzi i Dziadkom Cześkom wszystkiego najlepszego oraz spełnienia najskrytszych marzeń z okazji Dnia Babci i Dziadka – Madzia, Szczecin

❤ Pusiu kochana, życzymy Tobie, aby odeszły smutki i złości i nadszedł czas radości. A szczęście niech Ciebie podstępnie dopadnie i ułoży Ci życie pięknie i dokładnie. Samych najpiękniejszych chwil. Klara i Fryderyk

❤ Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziadka Januszowi Sztuka, dużo szczęścia, zdrowia oraz samych cudownych dni życzy Krzysiu.

❤ Wszystkiego najlepszego Dziadkowi Januszowi Sztuka, z okazji Dnia Dziadka dużo zdrowia, szczęścia oraz samych cudownych dni życzy Krzysiu.

❤ Z okazji Dnia Babci i Dziadka wszystkiego najlepszego Stanisławie i Stanisławowi Rudzik, dużo szczęścia, pomyślności oraz samych cudownych dni życzą kochające Was bardzo wnuki Michał i Krzysztof.

❤ Kochanej Babci Kazimierze Tucholskiej życzymy dużo radości, zdrowia, pomyślności oraz dużo miłości. Życzą wnuki.

❤ Kochanej Babci Alicji Wojciechowskiej życzymy zdrowia, radości,a także tylu gości, ilu się u Babci umości, niech dni miło upływają, a marzenia się spełniają.

❤ Babciu moja ukochana, nie bądź nigdy zatroskana. I nieważne jaka pora, Babciu nigdy nie bądź chora! Życzę samej pomyślności, oto wyraz mej miłości! Najukochańszej Babci URSZULI JASINSKIEJ z ul. Dlugosza 15. Wszystkiego Najlepszego, dużo zdrówka i uśmiechów życzą Agnieszka z mężem Arturem oraz Toffi:) Kochamy Cię!

❤ Z okazji Święta Waszego życzymy Wam wszystkiego dobrego. Byście zawsze zdrowie mieli i bawić się z nami chcieli. By uśmiech na Waszych twarzach gościł, byście czerpali z życia wiele radości. Życzymy Wam cierpliwości w przekazywaniu nam życiowej mądrości. Chcemy byście z nas dumni byli, rozpieszczali i tulili, a my Wam za to w podzięce oddamy serce i złożymy kwiaty na babci ręce. Babci Ewie i dziadkowi Heniowi Trojanowskim wnuczek Mateuszek i Marcelek.

❤ Niech od Bałtyku aż do stóp Tatr Babcie i Dziadkowie żyją nam 100 lat! Z Najserdeczniejszymi życzeniami w Dniu Babci i Dziadka – Przemysław Kwaczynski

❤ Wszystkiego najlepszego Dziadkowi Januszowi Sztuka, z okazji Dnia Dziadka dużo zdrowia, szczęścia oraz samych cudownych dni życzy Krzysiu.

❤ BABCI MARYLI SZRAMSKIEJ DUŻO ZDROWIA I DNI PEŁNYCH UŚMIECHU ŻYCZĄ: 12 WNUCZĄT I 22 PRAWNUCZĄT ->–

❤ Z okazji Święta Babci i Dziadka Stanisławie i Stanisławowi Rudzik, wszystkiego najlepszego, szczęścia, dużo zdrowia, samych cudownych chwil życzą kochające Was wnuki Michał i Krzysztof.

❤ Najdroższa Babciu w dniu Twego święta chciałabym życzyć Ci wszystkiego, czego zawsze w życiu pragnęłaś. Niech dobry Bóg pozwoli Ci cieszyć się zdrowiem do końca twych długich dni życia, niech uśmiech nigdy nie opuszcza twych ust, pozostań sobą tą dobra, mila i szczera osoba,do której moje serce zawsze biegło, i choć teraz na włosach szron się pojawił, to w Twoim sercu wieczna wiosna, i oby tych wspólnych wiosen było jak najwięcej. Babciu za wszystko Ci Serdecznie dziękuję i wszystko Tobie ofiaruję. Dla Mojej ukochanej Babci Irenko wdzięczna wnuczka Patrycja

❤ Kochana babciu, Kochany dziadku. Dziś Wam przynoszę po jednym kwiatku. Do tego dokładam serdeczne życzenia, niech Wam się spełnią wszystkie marzenia! Babci Sabinie i Dziadkowi Lucjanowi w dniu ich święta i na co dzień życzy wnuk Bartek M.

❤ Z okazji Święta Babci i Dziadka Stanisławie i Stanisławowi Rudzik, wszystkiego najlepszego, szczęścia, dużo zdrowia, samych cudownych chwil życzą kochające Was wnuki Michał i Krzysztof.

❤ Babci JANECZCE GRZESKOWIAK ZDROWIA I RADOŚCI ŚLĄ KOCHAJĄCE WNUKI I PRAWNUKI

Babci Czesi Izajko: słodkości wystarczy basenu, pieniążków już więcej, więc całego zalewu, uśmiechu co najmniej jeziora, miłości już całego morza, zmartwień tylko małego stawu, zaś zdrowia całego oceanu.

❤ Najfajniejszym dziadkom DANUSI I TADZIOWI GRZESKOWIAK – za w karty granie i za rozpieszczanie; za z babcią hulańce i z dziadkiem tance; za poświęcony czas dla każdego z nas; za słodycze i rady, za wycieczkowe wypady; czy wszyscy już wiecie? Ci dziadkowie są najlepsi na świecie! Życzenia od 10 wnuków

❤ Wszystkiego najlepszego Dziadkowi Januszowi Sztuka, z okazji Dnia Dziadka dużo zdrowia, szczęścia oraz samych cudownych dni życzy Krzysiu.

❤ Kochana Babciu Lusiu i Dziadku Wiesiu życzę, aby słoneczko zawsze Wam świeciło, a ja Wam przyrzekam, chociaż jestem mała, że będę Was do końca życia kochała, Amelka B.

❤ W DNIU BABCI, JANINIE PANUFNIK, SERDECZNE ŻYCZENIA, ABY KAŻDY DZIEŃ PRZYNOSIŁ WSZYSTKO TO, CO W ŻYCIU WAŻNE – ZDROWIE, RADOŚĆ I SZCZĘŚCIE. BABCIU, BARDZO CIĘ KOCHAMY. WNUK MICHAŁ Z ŻONĄ I CÓRKĄ. BUZIAKI

❤ Kochana babciu, Kochany dziadku. Dziś Wam przynoszę po jednym kwiatku. Do tego dokładam serdeczne życzenia, niech Wam się spełnią wszystkie marzenia! Babci Sabinie i Dziadkowi Lucjanowi w dniu ich święta i na co dzień życzy wnuk Bartek M.

❤ Kochanej Babci Bożenie Pacion oraz Pradziadkom Bogumile i Ryszardowi wszystkiego co najlepsze w dniu ich święta jak również przez cały rok życzy wnuczek!

❤ Babciu jesteś najlepsza babcia na planecie, pieczesz najbardziej puszysty sernik na świecie i u Ciebie każda psota nam się upiecze. Dla babci Reginy Bartnik od Pawła, Kasi i Rafała 1000 lat. Kochamy Cię bardzo.

❤ Najukochańszej Babci Danusi Janduła życzymy Zdrowia, Siły, Słońca, Radości, Uśmiechu i aby każdy dzień przynosił Ci same dobre chwile i abyś zawsze była z Nami, Twoje Wnuki Daruś i Matuś Janduła. Kochamy Cię Bardzo Dziadka Rysia też i tęsknimy za Nim bardzo

❤ NAJUKOCHAŃSZYM DZIADKOM Babci Halince Świątyńskiej i Dziadkowi Kazikowi Świątyńskiemu życzymy Zdrowia Siły Słońca Radości Uśmiechu i aby każdy dzień przynosił Wam same dobre chwile i abyście zawsze byli z Nami – Wasze Wnuki Daruś i Matuś Janduła, Kochamy Was Bardzo.

❤ KOCHANYM DZIADKOM MARII I ZDZISIOWI PANKOWSKIM W DNIU ICH ŚWIĘTA ŻYCZYMY SAMYCH DOBRYCH DNI, UŚMIECHU, ZDROWIA ORAZ WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO, WDZIĘCZNE WNUKI SAMUEL, DAWID, MATEUSZ I KAMIL.

❤ Wnuczka mała, więc pisać, liczyć jeszcze nie umie, lecz umie życzyć. I życzy dziadkom składając dary: zdrowia, spokoju, szczęścia bez miary! Babci Danusi i Małgosi oraz dziadkom Romanowi i Włodzimierzowi życzenia ślą wnuczki: Oliwia i Dominika.

❤ Sevgili Fatma Buyukanne Burada oldugunuz icin tesekurler! Buyukanne gunu vesilesiyle sana cok saglik dilerim ve yalniz mutlu gunler! Seni cok ozledim. Kuba Eseryel

❤ Kocham mocno babcię, dziadka. To nie żarty moi mili. Dzisiaj im życzenia składam, by sto latek jeszcze żyli. Dla babci Joli, prababci Dany i dziadka Janusza – Kuba Eseryel.

❤ Siadaj Babciu, siadaj blisko. Zaraz Ci opowiem wszystko. Prawie całą noc nie spałam, bo prezenty wymyślałam. Na kanapie się kręciłam, aż dla ciebie wymyśliłam: z lodu broszkę i korale i śniegowe cztery szale. Dziesięć czapek w śnieżną kratkę i lodową czekoladkę. Jak nie będzie Ci smakować, to mnie możesz poczęstować. KOCHANYM BABCIOM ELŻBIECIE ZMUDA I JADWIDZE CYMERMAN WNUCZĘTA ANTONI I KATARZYNA.

❤ Najukochańsi Babciu Reniu i Dziadku Rysiu, przyjmijcie z serca płynące życzenia: dobrego zdrowia, optymizmu i spełnienia każdego marzenia. Z okazji Waszego święta życzę Wam 100 lat radosnego życia w gronie kochających dzieci i wnuków – Kajtek Kubiak.

❤ KOCHANYM DZIADKOM NAJSERDECZNIEJSZE ŻYCZENIA W ICH DNIU PRZESYŁAJĄ MIŁOSZ I JULIANNA

❤ Jestem jeszcze mała, ale już wiem, że Ty prababciu masz wielkie serce i zawsze masz w nim pełne miłości miejsce dla każdego wnuka i prawnuczki Ewy. Gorące buziaki, życzenia długich lat życia i żeby Cię noga już nie bolała. Dla najdroższej prababci Reginy Bartnik.

❤ Kochana Babuniu w dniu Twojego święta bądź z nami zawsze bardzo uśmiechnięta. Wszystkiego naj życzą Julia i Kamila.

❤ Babci Czesi Izajko: słodkości wystarczy basenu, pieniążków już więcej, więc całego zalewu, uśmiechu co najmniej jeziora, miłości już całego morza, zmartwień tylko małego stawu, zaś zdrowia całego oceanu.

❤ Babciu kochana, mój diamencie życzę zdrowia sto lat i dużo więcej, dziękuję ci że rano wstajesz, szykujesz śniadanie, za sweterki robione na drutach, za twój uśmiech na twarzy i za dobre rady i że jesteś z nami, kocham cię babciu Mirko, Zosia

❤ Życzymy Ci Babciu miła byś zawsze szczęśliwa była! Życzymy życia najdłuższego, pociechy, a także zdrowia dobrego! Kochanej Babci Danie – Wiktorek i Hania

❤ Dziadku drogi, Dziadku miły, Niech Ci Bozia daje siły, Dużo zdrowia i uśmiechu, Niech Ci słońce zawsze świeci. Pośród wnuków swych i dzieci! Kochanym dziadkom Tadeuszowi Cymerman i Januszowi Zmuda wnuczęta Katarzyna i Antoni.

❤ Kochana Babuniu w dniu Twojego święta bądź z nami zawsze bardzo uśmiechnięta. Wszystkiego naj kochanej Babci Krystynie Krestenko życzą Julia i Kamila.

❤ W DNIU DZIADKA, WŁADYSŁAWOWI PANUFNIK, SZCZERE ŻYCZENIA ZDROWIA, RADOŚCI, SZCZĘŚCIA NA KAŻDY DZIEŃ ŻYCZY WNUK MICHAŁ Z ŻONĄ I CÓRKĄ. BUZIAKI

❤ W DNIU BABCI, JANINIE PANUFNIK, SERDECZNE ŻYCZENIA, ABY KAŻDY DZIEŃ PRZYNOSIŁ WSZYSTKO TO, CO W ŻYCIU WAŻNE – ZDROWIE, RADOŚĆ I SZCZĘŚCIE. BABCIU, BARDZO CIĘ KOCHAMY. WNUK MICHAŁ Z ŻONĄ I CÓRKĄ. BUZIAKI

❤ Babciu Zosiu, Babciu Elu i prababciu Lodziu. Raz jest w roku Babci Dzień, w którym smutki idą w cień. Posłuchajcie babcie moje! Jestem Kajtuś, wnuk malutki mym malutkim serduszkiem życzę dużo zdrówka i radości, szczęścia teraz i w przyszłości, miłych zdarzeń i spełnienia wszystkich marzeń, Kajtuś z mamą i tatą.

NAGRODY: Nagrodę główną – tygodniowy pobyt dla dwóch osób w Uzdrowisku Połczyn Zdrój S.A. otrzymuje pani Kornelia ze Szczecina, zestawy nagród od Kuriera otrzymują pani Alicja ze Szczecina i pani Patrycja ze Świnoujścia.

 Fot. Dariusz GORAJSKI

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ