Środa 27 października 2021r. 
REKLAMA

Zwłoki mężczyzny w bagażniku (akt. 1)

Data publikacji: 2020-02-26 14:47
Ostatnia aktualizacja: 2020-02-26 17:55
Zwłoki mężczyzny w bagażniku
 

Wprawdzie ciało denata zostało zabezpieczone do autopsji, ale w środę (26 lutego) śledczy odstąpili od dalszego postępowania. Dzień wcześniej w pobliżu Filharmonii Koszalińskiej przy ulicy Piastowskiej odnalezione zostały zwłoki mężczyzny.

Do makabrycznego odkrycia doszło około g. 17 na parkingu w parku Książąt Pomorskich. W bagażniku samochodu dostawczego marki opel leżało ciało mężczyzny. Wezwany lekarz stwierdził zgon. Przez kilka godzin na miejscu zdarzenia pracowali śledczy.

Stopniowo odkryto okoliczności śmierci mężczyzny. Był to akt samobójczy. Mieszkaniec Koszalina przedawkował leki. Desperat pozostawił po sobie list pożegnalny.

Śledztwo policji i prokuratury jest zamknięte.©℗

(m)

***

Wcześniejsza informacja

Zwłoki nieznanego mężczyzny odnaleziono we wtorek (25 lutego) w pobliżu Filharmonii Koszalińskiej przy ulicy Piastowskiej.

Do makabrycznego odkrycia doszło około g. 17 na parkingu w parku Książąt Pomorskich w Koszalinie. W bagażniku samochodu dostawczego marki opel leżało ciało mężczyzny. Wezwany lekarz stwierdził zgon. Przez kilka godzin na miejscu zdarzenia pracowali śledczy.

Nieznane są okoliczności śmierci mężczyzny. Prokurator zadecydował o zabezpieczeniu ciała denata do przeprowadzenia sekcji zwłok. ©℗

(m)

Fot. Robert Wojciechowski (arch.)

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ