Środa, 29 listopada 2023 r. 
-3 szczecin
REKLAMA

Zostawili przewróconą łódkę na wodzie i uciekli

Data publikacji: 06 czerwca 2019 r. 14:18
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 12:41
Zostawili przewróconą łódkę na wodzie i uciekli
 

Policjanci z Drawska Pomorskiego otrzymali informację, że na jeziorze Dzikowo dryfuje przewrócona łódź. Na brzegu pozostawiony był ręcznik i część odzieży.

Mundurowi potraktowali to zgłoszenie bardzo poważnie i przystąpili do ustalania, co się stało i czy nikt nie potrzebuje pomocy. Dotarli do nastolatków, którzy początkowo nie przyznali się do udziału w tym wydarzeniu. Dopiero w trakcie rozmowy młodzi ludzie opowiedzieli, że to oni wypłynęli łódką na jezioro, a kiedy zaczęła nabierać wody, wystraszyli się i porzucili ją na wodzie nie mówiąc o tym co zaszło.

- Na szczęście ta historia skończyła się dobrze, nikomu nic się nie stało. Jednak pokazuje, jak nieodpowiedzialne może być zachowanie młodzieży - ocenia podkom. Anna Gembala z KWP w Szczecinie. - Pamiętajmy - woda to żywioł. Zawsze informujmy osoby dorosłe, opiekunów, gdzie zamierzamy płynąć, zabierajmy ze sobą kapoki i inny niezbędny sprzęt.
Powyższa sytuacja pokazuje także, że należy natychmiast informować o jakichkolwiek wypadkach, aby służby mogły odpowiednio do sytuacji zareagować - przypomina policjantka.

(k)

Fot. Dariusz Gorajski (arch.)

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

.
2019-06-07 07:01:47
Mandat, a rodzice zapłacą za taką nieodpowiedzialność swych pociech.
aaa...bbb
2019-06-06 22:07:02
Bedac juz na wodzie Kamizelki/Kapoki powinny byc tez pozakladane na kazdej Osobie - a Nie lezec z boku !/??
aaaaaaaaa
2019-06-06 14:27:35
a po tysiadc mandatu dla rodzicow kazdego (jesli sa nieletni) lub dla kazdego z nich i do konca zycia wiecej takiejn glupoty nie popelnia!

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA