poniedziałek, 28 maja 2018.
Strona główna > Wiadomości > Znowu woda w Bartłomiejce

Znowu woda w Bartłomiejce [FILM]

Znowu woda w Bartłomiejce
Data publikacji: 2018-04-18 15:43
Ostatnia aktualizacja: 2018-04-19 10:17
Wywietleń: 1070 323392

Po zimowej przerwie ponownie uruchamiana jest szczecińska "Bartłomiejka".
 
Baseny fontanny powoli napełniane są wodą. Trwa też rozruch dysz wystrzeliwujących strumienie wody. Pojawiające się raz po raz wodne pióropusze w środę stanowiły niemałą atrakcję dla młodszych szczecinian i ich opiekunów.

Jeśli nie wystąpią nieprzewidziane trudności, już wkrótce na Jasnych Błoniach ponownie będziemy mogli usiąść w cieniu drzew i wsłuchać się w kojący szum wody.
 
Tekst i fot. (n)

Znowu woda w Bartłomiejce Znowu woda w Bartłomiejce Znowu woda w Bartłomiejce

Komentarze

em
fajna fontanna w odpowiednim miejscu i nazwa przepiekna.
2018-04-19 10:00:28
Tomcia
jaka to bartłomiejka? Kto wymyślił taką nazwę zwykłej fontanny? No, chyba, że pan o imieniu Bartłomiej zasponsorował ze swoich pieniędzy tą fontannę. Natomiast jeżeli jest to fontanna zbudowana z pieniędzy miasta czyli nas wszystkich (płacimy podatki), to absolutnie nie jest to żadna bartłomiejka czy inna "anielka".
2018-04-19 07:40:05

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
16
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Za nami 4. Ekobieg
Różne odcienie filharmonii
Zwiedzanie z prezydentem
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”