Wtorek, 20 lutego 2024 r. 
REKLAMA

Zniknął przystanek Plac Rodła LOT

Data publikacji: 17 listopada 2016 r. 08:38
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 11:21
Zniknął przystanek Plac Rodła LOT
 

W związku z asfaltowaniem pasa jezdni al. Wyzwolenia na odcinku od ul. Piłsudskiego do Placu Żołnierza Polskiego od czwartku (17.11.2016 r.) od godziny 9:00 do zakończenia prac (przewidywany czas prac to 12 godzin) zostaje zlikwidowany tymczasowy przystanek Plac Rodła LOT dla linii 86, A, B, C, D, 522, 529, 531, 532 jadących w kierunku Bramy Portowej - poinformował Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego w Szczecinie. Zapowiada on, że prace będą prowadzone przy sprzyjających warunkach atmosferycznych.

Zmiana lokalizacji przystanków:

  1. Dla linii A, D – przystankiem końcowym i początkowym będzie przystanek ,,Plac Rodła’’ zlokalizowany w al. Wyzwolenia przy delikatesach. Autobusy będą kursowały z pominięciem tymczasowego przystanku ,,Plac Rodła LOT‘’ i zlikwidowanego przystanku ,,Plac Żołnierza Polskiego’’

  1. Dla linii B – dla autobusów jadących w kierunku Os. Słonecznego zostanie uruchomiony nowy przystanek zlokalizowany w al. Wyzwolenia przed skrzyżowaniem z ul. Piłsudskiego. Autobusy będą kursowały z pominięciem tymczasowego przystanku ,,Plac Rodła LOT‘’

  2. Dla linii C – autobusy kursować będą z pominięciem tymczasowego przystanku ,,Plac Rodła LOT’’.

  3. Dla linii 86 - Autobusy będą kursowały z pominięciem tymczasowego przystanku ,,Plac Rodła LOT‘’ i zlikwidowanego przystanku ,,Plac Żołnierza Polskiego’’. W przypadku utrudnionego skrętu z ul. Piłsudskiego w al. Wyzwolenia autobusy linii 86 będą objeżdżały Plac Rodła tak, aby wjechać na remontowany odcinek na wprost.

W przypadku dużego nasilenia ruchu w al. Wyzwolenia pomiędzy Placem Rodła, a Placem Żołnierza możliwe będzie kursowanie autobusów ul. Piłsudskiego, ul. Matejki, Plac Żołnierza Polskiego, al. Niepodległości. (k)

Fot. Dariusz GORAJSKI (arch.)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Spokojnie
2016-11-17 08:48:24
Głowa do góry, po "remoncie" będzie...gorzej.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA