niedziela, 20 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Znajdź złoty pociąg

Znajdź złoty pociąg

Znajdź złoty pociąg
Data publikacji: 2016-01-18 22:56
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:52
Wywietleń: 2719 103423

Do 29 lutego bilety na 200 wybranych pociągów expressowych – Express IntercCity i Pendolino można kupić w cenie już od 29 zł. Promocja „Złoty pociąg" jest m.in. dla podróżujących pomiędzy Szczecinem a Warszawą.

„Złoty Pociąg istnieje" – to nowa akcja promująca podróże expressami PKP Intercity. Do końca lutego bilety na przejazdy w 200 wybranych EIC oraz EIP (Pendolino) można kupić już od 29 zł. Przy ich nabywaniu można korzystać z ulg ustawowych. Oferta obowiązuje przy przejazdach klasą 2. i jest dostępna w tradycyjnych kasach i biletomatach, przez stronę internetową przewoźnika (intercity.pl) oraz aplikacje (IC Mobile Navigator, SkyCash). Promocyjne połączenia oznaczone są w systemie sprzedaży ikoną Złotego Pociągu.

- W sprzedaży pojawi się ponad 65 tysięcy biletów, których ceny zaczynają się już od 29 złotych – mówi Jacek Leonkiewicz, prezes PKP Intercity SA. - Warto wybrać nasze pociągi w drodze na ferie czy na przykład zimowy weekend.

Na czas trwania akcji pięć lokomotyw PKP Intercity zmieni barwy - zostaną oklejone na złoto. Będą one prowadzić m.in. objęte promocją expressy. Osoba, która zrobi im najlepsze zdjęcie i zgłosi je na stronę intercity.pl/zlotypociag, ma szansę na zdobycie sztabki złota w kształcie pociągu!

Więcej informacji na www.intercity.pl/zlotypociag. (mag)

 

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
19
na godz. 12:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Solidarność na fasadzie szczecińskiej filharmonii

Nekrologi

Sonda

Czy zaproponowane przez miasto podwyżki opłat i rozszerzenie Strefy Płatnego Parkowania wraz z obniżkami cen w komunikacji miejskiej uzdrowią sytuację parkingową w śródmieściu Szczecina?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie