czwartek, 21 czerwca 2018.
Strona główna > Wiadomości > Żmurkiewicz odszedł z SLD

Żmurkiewicz odszedł z SLD

Żmurkiewicz odszedł z SLD
Data publikacji: 2015-11-06 22:48
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-09 23:28
Wywietleń: 934 36047

Janusz Żmurkiewicz, prezydent Świnoujścia nie jest już członkiem Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Prezydent nie chce identyfikować się z innymi partiami działającymi w ramach Zjednoczonej Lewicy. W wywiadzie dla Telewizji Świnoujście powiedział, że nie zgadza się z krytyką Leszka Millera, a uważa, że zarząd i rada krajowa powinna podać się do dymisji, a nie starzy działacze.  

Decyzja J. Żmurkiewicza spotkała się ze zrozumieniem lokalnego SLD. Prezydent Świnoujścia o odejściu myślał już dużo wcześniej, ale postanowił to zrobić po wyborach, żeby wcześniej nie zaszkodzić lewicy. 

Warto dodać, że działacze świnoujskiej SLD nie zawsze zgadzali się z polityką J. Żmurkiewicza. Prezydent skarżył się, że nie ma realnego wpływu na działalność partii. Kiedyś już gospodarz miasta nad Świną rozstał się z partią. Było to w 2006 roku, gdy zawiesił swoje członkostwo w partii.

Tekst i fot. BaT  

 

 

Komentarze

Pan Prezudent Swinoujscia
A ja lubie Pana Prezydenta za dzialanosc . I nie wazne w jakiej byl Partii
2015-11-07 13:02:58
Została pustka?
Co teraz, po wyborach SLD ma do zaproponowania swoim działaczom? Prezydent nie będzie wspierał organizacji która w ostatnim okresie się pogubiła i praktycznie zniknęła ze sceny politycznej. Słuszna decyzja, bo nie można wspierać czegoś, czego już nie ma!
2015-11-07 08:18:50
ostoja
Ogórków nie lubi wieczorkiem?
2015-11-07 06:47:58
Porcelana
Ostrzegam, jak tego gościa i jemu podobnych ze swoich łamów nie wykreślicie, to spadam. ODPADAM!
2015-11-07 00:45:22
BEZSENNY
A kogo to interesuje???
2015-11-07 00:17:29
sid
Sprzeciwiam się komunie z zasady , ale dostrzegam zamiar zmiany. Temu kibicuje.
2015-11-06 23:42:33