niedziela, 31 maja 2020.
Strona główna > Wiadomości > Zmiany w Galerii Kaskada

Zmiany w Galerii Kaskada

Zmiany w Galerii Kaskada
Data publikacji: 2019-11-07 21:12
Ostatnia aktualizacja: 2019-11-11 11:06
Wywietleń: 2047 426445

Komfortowe miejsca do wypoczynku, odmieniony punkt informacji, odnowione toalety, udogodnienia na parkingu - takie zmiany do końca roku wprowadza Galeria Kaskada w Szczecinie. Po ośmiu latach rozbłyśnie też zupełnie nowymi iluminacjami świątecznymi, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku.

- Centra handlowe to coraz mniej tylko centra zakupów, a coraz bardziej miejsca spędzania wolnego czasu - mówi Norbert Fijałkowski, dyrektor Galerii Kaskada. - Klienci oczekują nie tylko sklepów czy restauracji, ale też wygodnej strefy relaksu, gdzie usiądą, odpoczną, spotkają się ze znajomymi. Stąd nasze działania, które zwiększą ten komfort.

Do końca roku znikną z pasaży Kaskady stare drewniane ławki, pojawią się nowe meble - ok. dwudziestu wygodnych siedzisk, dwie loże, fotele, stoliki, lampy. Wygląd i charakter zmieni też istniejący punkt informacji.

- Stajemy się trochę taką informacją miejską - zapowiada Norbert Fijałkowski. - Jeśli ktoś przyjdzie i zapyta, co dzisiaj grają w Teatrze Współczesnym, obsługa znajdzie ten repertuar w internecie, wyświetli, a jeśli trzeba, wydrukuje. Jeśli ktoś zapyta o której odjeżdża spod Kaskady w kierunku Niebuszewa następna dwójka, dostanie tę informację.

Zmiany w Kaskadzie obejmują też parking - wdrożony zostanie nowy system zajętości miejsc parkingowych, już odnowiono oznakowanie, pojawiły się też ścieżki dla pieszych, by ci czuli się bezpieczniej.

A w tym miesiącu będzie można zobaczyć nową świąteczną dekorację i iluminację Kaskady, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz Galerii. Start 29 listopada, w Black Friday.

(gan)

Wizualizacja: Galeria Kaskada

Komentarze

re: Nazwe
Wiesz, gdzieś te zakupy trzeba zrobić, a czasem zwyczajnie nogi wchodzą w doopę od łażenia po tych hektarach. Nie wszyscy chcą iść do fastfoodów czy tych cudnych kawiarenek. w sumie to żadna łaska, tak powinno być od początku, a ponieważ nie było to chodzę tam raz na dwa lata.
2019-11-11 10:57:14
Nazwa
Proponuję jeszcze zrobić punkt skupu żywca, ze dwie knajpy, kaplicę i zakład pogrzebowy i będzie już wszystko. Jak szaleć to szaleć. A tak na poważnie - jak można odpocząć pośród setek ludzi, w światłach jarzeniówek, z dudniącą muzą na każdym stoisku? Nie lepiej wyjść do parku, do lasu, posłuchać Bacha w zaciszu domowym...?
2019-11-08 07:22:38
Paweł
Co do parkingu to wystarczy, że "ochroniarze" nie będą w IDIOTYCZNY sposób przekierowywać na wyższe parkingi - tyle razy widziałem pół parkingu pustego a gamonie dalej przekierowują na wyższy poziom. Gdzie tu logika? NIESTETY jedyne co pomaga to podjechać do takiego gamonia i powiedzieć "obróć się i zobacz, że mogę tu zaparkować". Ogólnie szczyt debilizmu.
2019-11-08 01:57:41
Pogodno
So.nso.ring
2019-11-07 22:27:34

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
19
na godz. 15:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Wiadomości Szczecin

 
CZYTAJ WIĘCEJ

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Filmy

Krótki rejs po porcie

Z dostawą do domu

Pizzeria z rodu Gryfa

Sonda

Czy jesteś za zniesieniem obowiązku noszenia maseczek?

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie