niedziela, 17 listopada 2019.
Strona główna > Wiadomości > Zmiany w Galerii Kaskada

Zmiany w Galerii Kaskada

Zmiany w Galerii Kaskada
Data publikacji: 2019-11-07 21:12
Ostatnia aktualizacja: 2019-11-11 11:06
Wywietleń: 1693 426445

Komfortowe miejsca do wypoczynku, odmieniony punkt informacji, odnowione toalety, udogodnienia na parkingu - takie zmiany do końca roku wprowadza Galeria Kaskada w Szczecinie. Po ośmiu latach rozbłyśnie też zupełnie nowymi iluminacjami świątecznymi, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku.

- Centra handlowe to coraz mniej tylko centra zakupów, a coraz bardziej miejsca spędzania wolnego czasu - mówi Norbert Fijałkowski, dyrektor Galerii Kaskada. - Klienci oczekują nie tylko sklepów czy restauracji, ale też wygodnej strefy relaksu, gdzie usiądą, odpoczną, spotkają się ze znajomymi. Stąd nasze działania, które zwiększą ten komfort.

Do końca roku znikną z pasaży Kaskady stare drewniane ławki, pojawią się nowe meble - ok. dwudziestu wygodnych siedzisk, dwie loże, fotele, stoliki, lampy. Wygląd i charakter zmieni też istniejący punkt informacji.

- Stajemy się trochę taką informacją miejską - zapowiada Norbert Fijałkowski. - Jeśli ktoś przyjdzie i zapyta, co dzisiaj grają w Teatrze Współczesnym, obsługa znajdzie ten repertuar w internecie, wyświetli, a jeśli trzeba, wydrukuje. Jeśli ktoś zapyta o której odjeżdża spod Kaskady w kierunku Niebuszewa następna dwójka, dostanie tę informację.

Zmiany w Kaskadzie obejmują też parking - wdrożony zostanie nowy system zajętości miejsc parkingowych, już odnowiono oznakowanie, pojawiły się też ścieżki dla pieszych, by ci czuli się bezpieczniej.

A w tym miesiącu będzie można zobaczyć nową świąteczną dekorację i iluminację Kaskady, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz Galerii. Start 29 listopada, w Black Friday.

(gan)

Wizualizacja: Galeria Kaskada

Komentarze

re: Nazwe
Wiesz, gdzieś te zakupy trzeba zrobić, a czasem zwyczajnie nogi wchodzą w doopę od łażenia po tych hektarach. Nie wszyscy chcą iść do fastfoodów czy tych cudnych kawiarenek. w sumie to żadna łaska, tak powinno być od początku, a ponieważ nie było to chodzę tam raz na dwa lata.
2019-11-11 10:57:14
Nazwa
Proponuję jeszcze zrobić punkt skupu żywca, ze dwie knajpy, kaplicę i zakład pogrzebowy i będzie już wszystko. Jak szaleć to szaleć. A tak na poważnie - jak można odpocząć pośród setek ludzi, w światłach jarzeniówek, z dudniącą muzą na każdym stoisku? Nie lepiej wyjść do parku, do lasu, posłuchać Bacha w zaciszu domowym...?
2019-11-08 07:22:38
Paweł
Co do parkingu to wystarczy, że "ochroniarze" nie będą w IDIOTYCZNY sposób przekierowywać na wyższe parkingi - tyle razy widziałem pół parkingu pustego a gamonie dalej przekierowują na wyższy poziom. Gdzie tu logika? NIESTETY jedyne co pomaga to podjechać do takiego gamonia i powiedzieć "obróć się i zobacz, że mogę tu zaparkować". Ogólnie szczyt debilizmu.
2019-11-08 01:57:41
Pogodno
So.nso.ring
2019-11-07 22:27:34

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
7
na godz. 12:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Z wielką flagą przez Szczecin

Nekrologi

Sonda

Czy ścieżki wydeptane przez pieszych na trawnikach, poboczach i skwerach powinny być uwzględniane przez projektantów miejskich przestrzeni?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie