piątek, 25 maja 2018.
Strona główna > Wiadomości > Zmarła kobieta, która spadła z balkonu

Zmarła kobieta, która spadła z balkonu

Zmarła kobieta, która spadła z balkonu
Data publikacji: 2016-08-02 19:01
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-14 21:36
Wywietleń: 1591 146755

Zmarła 69-letnia mieszkanka Białogardu, która przed miesiącem uległa wypadkowi podczas katastrofy budowlanej. Kiedy kobieta wyszła na balkon swojego mieszkania, ten się zarwał.

69-latka spadła wraz z nim na chodnik. Upadek z wysokości około pięciu metrów przeżyła, ale obrażenia jej ciała były na tyle poważne, że zmarła w szpitalu po trzech tygodniach walki o życie.

W sprawie białogardzkiej katastrofy budowlanej prowadzone jest postępowanie prokuratorskie. W związku ze śmiercią ofiary wypadku, teraz jego zakres zostanie rozszerzony. ©℗

(pw)

Fot. Robert STACHNIK

Komentarze

myślący
Zmarła Pani - jest ofiarą obłędu wolnorynkowego; wolności od odpowiedzialności, zamiast wolności do odpowiedzialności. Kwestia co Polacy z robią z wolnością - bardzo zajmowała serce i umysł naszego Wielkiego Papieża - Świętego Jana Pawła II. Tragedia zmarłej tragicznie Pani jest wielkim wołaniem o wprowadzenie odpowiedzialności urzędników, polityków, ekspertów, ludzi nauki- za podejmowane czyny!!!!!!!!!!!!!!!Widać, że Prawo i Sprawiedliwość to rozumie i stara sie wprowadzać, mimo wielkiego oporu neoliberałów. Nie lękajcie się PiS-wcy i czyńcie tę ważną powinność. To jest koniczne dla bezpieczeństwa ogółu ludności. Powodzenia! Za zmarłą winni ignoranci powinni się modlić.A także ponieść odpowiedzialność prawną!!!
2016-08-03 11:01:47
Tragedia
Skoro po pożarze domu socjalnego w Kamieniu Pom. oskarżono urzędników, to i pewnie tutaj odpowie ktoś z wydziału gospodarki nieruchomościami lub podobnego, nie wspominając o nadzorze budowlanym itp.
2016-08-03 08:17:36

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
17
na godz. 21:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Różne odcienie filharmonii
Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”