Czwartek, 30 maja 2024 r. 
REKLAMA

Zmarła kobieta, która spadła z balkonu

Data publikacji: 02 sierpnia 2016 r. 19:01
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 11:11
Zmarła kobieta, która spadła z balkonu
 

Zmarła 69-letnia mieszkanka Białogardu, która przed miesiącem uległa wypadkowi podczas katastrofy budowlanej. Kiedy kobieta wyszła na balkon swojego mieszkania, ten się zarwał.

69-latka spadła wraz z nim na chodnik. Upadek z wysokości około pięciu metrów przeżyła, ale obrażenia jej ciała były na tyle poważne, że zmarła w szpitalu po trzech tygodniach walki o życie.

W sprawie białogardzkiej katastrofy budowlanej prowadzone jest postępowanie prokuratorskie. W związku ze śmiercią ofiary wypadku, teraz jego zakres zostanie rozszerzony. ©℗

(pw)

Fot. Robert STACHNIK

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

myślący
2016-08-03 11:01:47
Zmarła Pani - jest ofiarą obłędu wolnorynkowego; wolności od odpowiedzialności, zamiast wolności do odpowiedzialności. Kwestia co Polacy z robią z wolnością - bardzo zajmowała serce i umysł naszego Wielkiego Papieża - Świętego Jana Pawła II. Tragedia zmarłej tragicznie Pani jest wielkim wołaniem o wprowadzenie odpowiedzialności urzędników, polityków, ekspertów, ludzi nauki- za podejmowane czyny!!!!!!!!!!!!!!!Widać, że Prawo i Sprawiedliwość to rozumie i stara sie wprowadzać, mimo wielkiego oporu neoliberałów. Nie lękajcie się PiS-wcy i czyńcie tę ważną powinność. To jest koniczne dla bezpieczeństwa ogółu ludności. Powodzenia! Za zmarłą winni ignoranci powinni się modlić.A także ponieść odpowiedzialność prawną!!!
Tragedia
2016-08-03 08:17:36
Skoro po pożarze domu socjalnego w Kamieniu Pom. oskarżono urzędników, to i pewnie tutaj odpowie ktoś z wydziału gospodarki nieruchomościami lub podobnego, nie wspominając o nadzorze budowlanym itp.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA