Czwartek 26 maja 2022r. 
REKLAMA

Zmarła dziennikarka ze Świnoujścia

Data publikacji: 2017-02-26 14:02
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:30
Zmarła dziennikarka ze Świnoujścia
 

Z chorobą zmagała się wiele lat. Zmarła w sobotnie popołudnie we śnie. Była dziennikarką, społeczniczką, animatorką życia kulturalnego. Mieszkańcy Świnoujścia mówią o niej jako o pełnej energii i sympatycznej kobiecie. Kochała żeglarstwo, literaturę i pracę z młodzieżą.

Urszula Kapusta ze Świnoujścia przez ostatnie lata była dziennikarką „Wyspiarza niebieskiego”. Wcześniej związana była z Telewizją Świnoujście. Pełniła także funkcję dyrektora Miejskiego Domu Kultury i pracowała w Klubie Garnizonowym 8. Flotylli Obrony Wybrzeża. Prowadziła wieczory literackie oraz ciekawe spotkania, m.in. z ludźmi morza. O literaturze i żeglarstwie potrafiła gawędzić godzinami. Mimo ciężkiej choroby angażowała się w życie kulturalne miasta. Ulu - będzie nam brakować ciebie, twoich tekstów i rozmów z tobą. Świnoujście traci świetną dziennikarkę i społeczniczkę. Składamy kondolencję bliskim.

Tekst i fot. BaT

Na zdjęciu: Ula Kapusta podczas spotkania z ludźmi morza w galerii ART. w Świnoujściu. Dziennikarka mimo ciężkiej choroby pracowała i angażowała się życie kulturalne miasta.  

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Świnoujścianka
2017-02-26 16:41:58
Cześć Jej pamięci.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA