Poniedziałek 06 lutego 2023r. 
REKLAMA

„Złota Piłka” od „Uszatka” dla Roberta Lewandowskiego

Data publikacji: 2019-12-10 12:26
Ostatnia aktualizacja: 2019-12-11 13:23
„Złota Piłka” od „Uszatka” dla Roberta Lewandowskiego
 

Nie milkną echa rozstrzygniętego w ubiegłym tygodniu plebiscytu piłkarskiego „Złota piłka". To najważniejsze indywidualne trofeum futbolowe przyznawane jest piłkarzowi, który zaprezentował się najlepiej w mijającym roku kalendarzowym. Na pomysł przyznawania w głosowaniu dziennikarzy „Złotej Piłki" wpadł w 1956 roku szef „France Football” Gabriel Hanot. Pierwszym zwycięzcą plebiscytu został Stanley Matthews, grający wówczas w Blackpool. W ostatnich latach „Złota Piłka" najczęściej trafiała do Leo Messiego i Cristiano Ronaldo. W tym roku wszyscy liczyliśmy, że będący w życiowej formie polski napastnik Robert Lewandowski znajdzie się jeśli nie na pierwszym miejscu, to przynajmniej na podium. Niestety - zajął ósme miejsce.

Tę dziejową niesprawiedliwość postanowiły naprawić dzieci ze szczecińskiego żłobka nr 3 - „Uszatek". W ich imieniu napisała do naszej redakcji dyrektor placówki, pani Agnieszka Łaskarzewska. Oto treść tej ważnej informacji:

„Informujemy, że dzieci ze żłobka nr 3 „Uszatek” w Szczecinie wraz z opiekunkami wykonały specjalnie dla Pana Roberta Lewandowskiego Złotą Piłkę. Panie Robercie! Uważamy, że Złota Piłka się Panu należy, dlatego specjalnie dla Pana ją zrobiliśmy! Dla nas jest Pan zwycięzcą i wzorem do naśladowania. Swoją postawą pokazuje Pan, że wytrwałością i ciężką pracą można osiągnąć sukces i spełniać marzenia. Tego właśnie uczymy swoich podopiecznych. Gratulujemy i jesteśmy z Panem całym sercem! Mamy nadzieję, że ta wiadomość do Pana dotrze.
P.S. Zapraszamy po odbiór nagrody do naszego żłobka, albo o informację, gdzie mamy ją wysłać :) Czekamy !"

Mamy nadzieję, że dobre wieści z „Uszatka" dotrą do pana Roberta. Może nawet kiedyś osobiście ją odbierze?

(lem)

Fot. PP Uszatek

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Gość
2019-12-11 12:55:03
Super pomysł...
M.
2019-12-10 19:10:14
:)

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA