sobota, 11 lipca 2020.
Strona główna > Wiadomości > Złapali dilera narkotyków w centrum miasta

Złapali dilera narkotyków w centrum miasta

Złapali dilera narkotyków w centrum miasta
Data publikacji: 2016-08-01 12:24
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:11
Wywietleń: 1476 146564

Policjanci z wydziału do walki z przestępczością narkotykową z Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie zatrzymali w centrum miasta mężczyznę, przy którym znaleźli amfetaminę i nią handlował. Po przyznaniu się nie trafił za kraty - prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny. 


Dealerem okazał się 42-letni szczecinianin. W jego domu policjanci odkryli jeszcze blisko 100 gram amfy. 

- Usłyszał w sumie jedenaście zarzutów z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii: dotyczących posiadania znacznej ilości narkotyków, a także udzielania środków odurzających innym osobom, w tym nieletnim. Grozi za to do 10 lat pozbawienia wolności - informuje podkom. Mirosława Rudzińska z zespołu prasowego KWP w Szczecinie. - W trakcie przeszukania jego mieszkania policjanci zabezpieczyli młynki do suszu, wagę elektroniczną, a także kilkaset złotych.

Mężczyzna przyznał się do winy. Prokurator po przesłuchaniu zastosował wobec niego policyjny dozór oraz zakazał opuszczania kraju. 

(an)

Fot. arch. Policji

 

Komentarze

Mariusz
Zadam jako obywatel kar dla handlarzy narkotykami takich zasadach jak na Filipinach. Każdy ma prawo zabić handlującego na ulicy prochami i dostanie za to jeszcze nagrodę prezydenta. Dzieciaki do 18 roku życia bez możliwości wychodzenia z domów po 21 godzinie, mogą ale z rodzicem. Zmienić prawo i porządek od razu sie poprawi. Oczywiscie kombinatorzy i cwaniacy bedą stawać w poprzek jak TK i KOD ze wolność itd. Dla mnie, normalnego obywatela i Polaka liczy się wolność i bezpieczeństwo. Nie mam nic na sumieniu więc nie obawiam się utraty wolności. Za to obawiam się takich ludzi jak opisamo w art. Dziwi mnie fakt braku aresztowania handlarza? Jak go możliwe, i dlaczego naraża sie policję a sad wypuszcza takiego przestępcę? Panie Ziobro, koniecznie zmienić prawo.
2016-08-01 21:07:55
kto to pisał??
Oczy bolą jak się czyta coś takiego!! Redaktorze, przeczytaj zanim opublikujesz, jak nie rozumiesz, to poproś kolegę by przeczytał.
2016-08-01 14:48:57

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
11
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

#GaszynChallenge Kurier Szczeciński dla Franka Kępy

kondolencje

Sonda

Czy zagłosujesz w drugiej turze wyborów prezydenckich?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie