Piątek, 19 kwietnia 2024 r. 
REKLAMA

Złapali dilera narkotyków w centrum miasta

Data publikacji: 01 sierpnia 2016 r. 12:24
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 11:11
Złapali dilera narkotyków w centrum miasta
 

Policjanci z wydziału do walki z przestępczością narkotykową z Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie zatrzymali w centrum miasta mężczyznę, przy którym znaleźli amfetaminę i nią handlował. Po przyznaniu się nie trafił za kraty - prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny. 


Dealerem okazał się 42-letni szczecinianin. W jego domu policjanci odkryli jeszcze blisko 100 gram amfy. 

- Usłyszał w sumie jedenaście zarzutów z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii: dotyczących posiadania znacznej ilości narkotyków, a także udzielania środków odurzających innym osobom, w tym nieletnim. Grozi za to do 10 lat pozbawienia wolności - informuje podkom. Mirosława Rudzińska z zespołu prasowego KWP w Szczecinie. - W trakcie przeszukania jego mieszkania policjanci zabezpieczyli młynki do suszu, wagę elektroniczną, a także kilkaset złotych.

Mężczyzna przyznał się do winy. Prokurator po przesłuchaniu zastosował wobec niego policyjny dozór oraz zakazał opuszczania kraju. 

(an)

Fot. arch. Policji

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Mariusz
2016-08-01 21:07:55
Zadam jako obywatel kar dla handlarzy narkotykami takich zasadach jak na Filipinach. Każdy ma prawo zabić handlującego na ulicy prochami i dostanie za to jeszcze nagrodę prezydenta. Dzieciaki do 18 roku życia bez możliwości wychodzenia z domów po 21 godzinie, mogą ale z rodzicem. Zmienić prawo i porządek od razu sie poprawi. Oczywiscie kombinatorzy i cwaniacy bedą stawać w poprzek jak TK i KOD ze wolność itd. Dla mnie, normalnego obywatela i Polaka liczy się wolność i bezpieczeństwo. Nie mam nic na sumieniu więc nie obawiam się utraty wolności. Za to obawiam się takich ludzi jak opisamo w art. Dziwi mnie fakt braku aresztowania handlarza? Jak go możliwe, i dlaczego naraża sie policję a sad wypuszcza takiego przestępcę? Panie Ziobro, koniecznie zmienić prawo.
kto to pisał??
2016-08-01 14:48:57
Oczy bolą jak się czyta coś takiego!! Redaktorze, przeczytaj zanim opublikujesz, jak nie rozumiesz, to poproś kolegę by przeczytał.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA