Sobota 04 lutego 2023r. 
REKLAMA

Zimno w centrum Goleniowa

Data publikacji: 2020-01-09 11:19
Ostatnia aktualizacja: 2020-01-10 07:37
Zimno w centrum Goleniowa
 

Zimno może być w czwartek w wielu budynkach w centrum Goleniowa. Ekipa remontowa Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej od rana usuwać będzie awarię sieci ciepłowniczej.

Wyciek zlokalizowany został w pobliżu mostku na ul. Puszkina. Usterka jest na tyle poważna, że trzeba wymienić niektóre elementy infrastruktury, a tego nie da się oczywiście zrobić bez zakręcenia zaworów. Pozostaje pytanie, jak szybko pracownicy PEC uwiną się z robotą.

- W wersji optymistycznej przerwa w dostawie ciepłej wody może potrwać godzinę, ale jest też wariant pesymistyczny, zakładający, że usunięcie awarii zajmie ekipie z PEC nawet dwa dni. Wtedy niestety trzeba będzie liczyć się z tym, że mieszkania i budynki mocno się wychłodzą - mówi wiceburmistrz Goleniowa Tomasz Banach.

Podczas prowadzonych na ul. Puszkina prac remontowych ciepła woda nie będzie docierać do bloków przy ul. Barnima, Grunwaldzkiej, Słowiańskiej, Młynarskiej, Kościuszki, Konstytucji 3 Maja, Szkolnej i Mikołajczyka, kilku szkół i przedszkoli, a także takich instytucji jak Urząd Miasta, Urząd Skarbowy, Goleniowski Dom Kultury i Sąd Rejonowy. Pełen wykaz można znaleźć na stronie www.pec.goleniow.pl.

(lbp)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Ździchu
2020-01-10 07:21:44
Wszystko zrobili w parę godzin, nawet nie odcinając dopływu ciepła do domów. Brawo!
Podwyżka następna
2020-01-09 17:35:50
I to jest teraz powód do nastepnej powyzki opłat za co ciepłą wodę poniewaz firma poniosła poważne nakłady finansowe za usuniecie awarii.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA