piątek, 25 maja 2018.
Strona główna > Wiadomości > Zgubił się na wagarach. Napędził wszystkim strachu

Zgubił się na wagarach. Napędził wszystkim strachu

Zgubił się na wagarach. Napędził wszystkim strachu
Data publikacji: 2017-02-10 13:29
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-14 21:55
Wywietleń: 1160 213584

Blisko 50 osób poszukiwało 11-letniego ucznia Szkoły Podstawowej w Sławoborzu, który nie pojawił się na lekcjach. Wystraszonego i wyziębionego chłopca po kilku godzinach odnaleziono w lesie.

Zdarzenie miało miejsce w środę (8 lutego). Jedenastoletni chłopiec zamiast do szkoły, postanowił pójść na wagary. Autobusem szkolnym przyjechał wprawdzie do Sławoborza, ale nie udał się na zajęcia lekcyjne, lecz wybrał się do pobliskiego lasu na poszukiwanie poroża. Na szczęście jego nieobecność nie uszła uwadze nauczycieli, którzy podjęli poszukiwania. Do akcji włączeni byli także m.in. policjanci świdwińscy i z oddziału prewencji ze Szczecinie oraz druhowie z jednostek OSP.

Wystraszonego i wyziębionego chłopca udało się odnaleźć około g. 14.

(cz.b.)

Fot. Ryszard Pakieser

Komentarze

Wagary
Rogów się zachciało, a skończy się pasem ;)
2017-02-10 14:10:49

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
11
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Różne odcienie filharmonii
Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”