Sobota, 25 maja 2024 r. 
REKLAMA

Zgłoś kandydatkę do plebiscytu

Data publikacji: 12 kwietnia 2016 r. 21:56
Ostatnia aktualizacja: 11 kwietnia 2021 r. 15:50
Zgłoś kandydatkę do plebiscytu
 

Rusza szósta edycja plebiscytu Szczecinianka Roku. Do połowy kwietnia można zgłaszać kandydatury pań, które w sposób ponadprzeciętny angażowały się w 2015 roku w rozwój miasta.

Organizatorem plebiscytu jest Stowarzyszenie Kobiety dla Rozwoju Szczecina i Regionu. Jego celem jest wyłonienie zwykłych-niezwykłych kobiet, aktywnie działających na rzecz Szczecina.

Jak mówi Anna Kornacka, prezeska Stowarzyszenia Kobiety dla Rozwoju Szczecina i Regionu, już sama nominacja do konkursu jest podziękowaniem dla kandydatki za jej aktywność.

– Co roku dostajemy kilkadziesiąt zgłoszeń, co daje nam powód, by sądzić, że w naszym mieście działa naprawdę wiele wyjątkowych pań, a ich praca i sukcesy spotykają się z ogromną życzliwością mieszkańców - podkreśla Kornacka.

Szczecinianie mogą zgłaszać swoje kandydatki do 15 kwietnia. Kartę zgłoszeniową można znaleźć na stronie Stowarzyszenia: www.kobietydlaszczecina.pl. Z grona zgłoszonych pań, za pośrednictwem głosowania SMS, czytelnicy Kuriera Szczecińskiego wybiorą swoją laureatkę. Jednocześnie Kapituła konkursu wybierze 15 nominowanych: 10 do tytułu Szczecinianki Roku 2015 oraz 5 do tytułu Eko Szczecinianki Roku 2015, a spośród nich laureatki tych tytułów. Wyróżnione panie poznamy podczas Gali Finałowej, która odbędzie się 13 maja na dziedzińcu Muzeum Narodowego przy ul. Staromłyńskiej.

(sr)

Jak mówi Anna Kornacka, prezeska Stowarzyszenia Kobiety dla Rozwoju Szczecina i Regionu, już sama nominacja do konkursu jest podziękowaniem dla kandydatki za jej aktywność.

Fot. Dariusz GORAJSKI

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Mam Jaśnie Wielką kandydatkę
2016-04-13 09:46:42
Mieszkanka Gumieniec, która chce porządkować Szczecin, ale nie potrafić zamieść śmieci przed swoim domkiem
Plebiscyt
2016-04-13 08:00:57
Szczecinianka Roku to kobieta, która pracuje zawodowo, doskonale wywiązuje się ze swoich obowiązków rodzicielskich i małżeńskich, a także znajduje czas na działalność społeczną i duchową. Są takie, czy mogą to być wyłącznie panie, które nie gotują, bo jedzą na mieście, a do dzieci mają opiekunki?

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA