Czwartek, 07 grudnia 2023 r. 
0 szczecin
REKLAMA

Zginęła kobieta. Dwa auta zderzyły się między Sianowem a Koszalinem

Data publikacji: 03 kwietnia 2019 r. 22:40
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 12:36
Zginęła kobieta. Dwa auta zderzyły się między Sianowem a Koszalinem
 

Na drodze krajowej nr 6 między Sianowem a Koszalinem doszło do wypadku z udziałem dwóch aut. Nie żyje 39-letnia kobieta, dwoje dzieci trafiło na obserwację do szpitala – poinformowała PAP oficer prasowa koszalińskiej policji Beata Gałka. Dk 6 przez około trzy godziny była zablokowana.

Do wypadku doszło w środę na dk 6 między Sianowem a Koszalinem. Volkswagen i skoda jechały w kierunku Sianowa. Na tym odcinku droga jest dwupasmowa.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący volkswagenem w pewnym momencie rozpoczął manewr zawracania i zajechał drogę jadącej w tym samym kierunku kierującej skodą. Ta uderzyła w volkswagena, następnie odbiła na pobocze i uderzyła w drzewo. 39-letnia kierująca skodą zginęła na miejscu – poinformowała Gałka.

Skodą podróżowało jeszcze dziecko. Zostało przewiezione na obserwację do szpitala. Z informacji przekazanych przez policję wynika, że kierowcy volkswagena nic się nie stało. Podróżowały z nim kobieta i dziecko. Ono również trafiło do szpitala na obserwację.

Droga krajowa nr 6 przez około 3 godziny była na odcinku Sianów - Koszalin zablokowana.

(PAP)

Fot. (arch.)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

.
2019-04-03 23:16:29
Jak te kobiety z dziećmi jeżdżą :(

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA