czwartek, 13 grudnia 2018.
Strona główna > Wiadomości > Ze ZBiLK-u do Totalizatora

Ze ZBiLK-u do Totalizatora

Ze ZBiLK-u do Totalizatora
Data publikacji: 2016-06-15 19:35
Ostatnia aktualizacja: 2018-07-12 12:06
Wywietleń: 3672 139336

- Już się pożegnał z podwładnymi w ZBilK-u - dowiedzieliśmy się nieoficjalnie. Mowa o Marcinie Posadzym, byłym już dyrektorze Zarządu Budynków i Lokali Komunalnych w Szczecinie, który kierował nim od pięciu lat.

Jak się dowiedzieliśmy, M. Posadzy dostał przysłowiowego kopa w górę. Przechodzi bowiem do szczecińskiego oddziału Totalizatora Sportowego na posadę dyrektora, na miejsce zwolnione przez Tomasza Hinca, radnego PiS, który kilka miesięcy temu awansował do zarządu Grupy Azoty.

Choć Posadzy nie należy do PiS, to dwukrotnie ta partia wystawiała go na swoich listach w wyborach do Rady Miasta Szczecina

Fotel dyrektora ZBiLK-u zajmować teraz ma dotychczasowa zastępczyni Marcina Posadzego - Lilla Królikowska.

(kl)

Fot. facebook (M. Posadzy)

Komentarze

Dojna zmiana PIS
Czyli swoich trzeba ustawić na płatnych posadach
2016-06-17 11:06:00
Pan Witek
Za komuny nazywano to również nomenklaturą. Tamten system był parszywy i bandycki. Ten jest równie parszywy i niewiele brakuje mu do bandyckiego.
2016-06-16 11:08:08
"Karuzela,karuzela..."
Śpiewała proroczo pani Koterbska, zapewne nie wiedząc wówczas ,że przyjdzie do koryta taka klika jak "bezprawie i niesprawiedliwość" z trollem na czele...
2016-06-16 09:36:38
Zarząd
Każdy doskonale wie, że zaufanie można mieć wyłącznie do ludzi, których się dobrze zna lub z nimi współpracowało - podstawowa zasada zarządzania. Jeśli ktoś nigdy nie pracował na kierowniczym stanowisku, to nie wie, o czym mowa. Nikt przecież nie obsadzi na stanowisku szefa kogoś, w stosunku do którego nie ma pewności, że nie będzie działał na szkodę firmy.
2016-06-16 08:57:40
$olidaruszki?
jak to się nazywało? nie przypadkiem KARUZELA STANOWISK?
2016-06-16 06:45:45
Mario
I to jest to NIEPRAWO i NIESPRAWIEDLIWOSC. To jest ta walka z kolesiostwem i nepotyzmem. Ciag dalszy po TVP Szczecin, Radio Szczecin, Grupie Azoty, Polickie zaklady chemiczne, itd. Kidy napisza o zarzadzie portow? Komuna wraca!!!!!
2016-06-16 04:17:38
Jak sie gra... to sie ma,
Czyli ze PO 5 z + ... mozna PO-nownie trafic i w 6-ke !!
2016-06-16 01:37:45
ha
Dobra zmiana kasę zaczyna zarabiać :) koło Nowego Sącza rodzina znanego Posła PiS dostał posadę w ANR jako dyrektor a prowadził kiepskiej jakości "rodem z pijackiej rodziny " pizzerie...